kan pıhtılaşması varmı nerden nasıl ögrenecem

asel06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
358
2
49
genetik test verdik ama pıhtılaşmaya bakarlarmı bilmem nerede yapılıyo kendimizmi gidiyoz dr mu gönderiyo

aselcım gecmıs olsun canım..
hemen hemen aynı donemlerde kurtaj olmustuk hatırladım kadarıyla...
ben unıversıte hastanesınde yaptırdım.pıhtılasma testlerınde...
dr sevkettıgı genetıge o sekılde oldu..
ayrıca unv.hastanelerınde 2-3 kayıp oldugu zamn bakıyorlar testlere..
bzım tanııdık oldugu ıcın testlerım ılk kayıpda yapıldı..eger yaptıracaksın..sımdıden basla derım..cunku cok uzun bır zamanını alıyor..ayrıca 2-3 aya gun atıyorlar..
ozel yerler cok pahalı onu bılıyorum..

sgl canım üniversiteye genetik test verdik mayısta felan anca alırız sonuçları kürtajdan kısa bi süre sona verdim test ama benim merak ettigim o genetik testte kan pıhtılaşmasına bakıyolarmı yoksa ayrıyetenmi yaptıracagız

sgl canım üniversiteye genetik test verdik mayısta felan anca alırız sonuçları kürtajdan kısa bi süre sona verdim test ama benim merak ettigim o genetik testte kan pıhtılaşmasına bakıyolarmı yoksa ayrıyetenmi yaptıracagız

genetık bolumde faktor v
testlerıne bakılıyor..
ama en onnemlısı faktor v oda genetık bolumunde bakılıyora.s
ayrıyetende protteın c ve s gıbı bazı tetsler var onlarda yapılması gerekıyor.kadın dogum dr um pıhtılsmayla ılgılı ttestlerı ısdetı bzıde yaptırdık..

canım bence ozelıne gıt genetık ayrı yapılıyo bu testler ayrı yapılıyo dırek arastırma hastanesıne gıdersen 1 ay falan gun atıyolar benı dınlersen arastırma hastenısınde calısan bı dr ozelıne gıt hemen tahlıllı verırsın aklındakı sorularıda gıdermıs olursun rabbım yardımcımız olsun canım

genetık bolumde faktor v
testlerıne bakılıyor..
ama en onnemlısı faktor v oda genetık bolumunde bakılıyora.s
ayrıyetende protteın c ve s gıbı bazı tetsler var onlarda yapılması gerekıyor.kadın dogum dr um pıhtılsmayla ılgılı ttestlerı ısdetı bzıde yaptırdık..

valla bilmiyom neye bakacaklar ama iyice inceleyeceklerine eminim de kan pıhtılaşması için ayrı bişimi gerekiyo hani onuda yaptırimde çıksın aradan 2ay oldu kürtaj olalı bekliyom işte:Saruboceq:

canım bence ozelıne gıt genetık ayrı yapılıyo bu testler ayrı yapılıyo dırek arastırma hastanesıne gıdersen 1 ay falan gun atıyolar benı dınlersen arastırma hastenısınde calısan bı dr ozelıne gıt hemen tahlıllı verırsın aklındakı sorularıda gıdermıs olursun rabbım yardımcımız olsun canım

zaten özele gidiyomda kan pıhtılaşması için fakülteyemi gidim yanı dogru söylüyon bi randevu istedim 3 ay sonaya verdi sglsun tanıdık manıdık erken hallettik

X