sevgilinizin yanında para yoksa para verir misiniz?

E

EU1

Ziyaretçi
Selam kızlar,
Sevgilinizin yanında parası yok ve yanınızdan ayrılarak arkadaşlarıyla erkek erkeğe gezmeye gidiyor veya bir işi var, ama parası yok, siz teklif eder misiniz? Ya da siz teklif etmeden sizden para isterse verir misiniz.
:kahve:

Bu ona olan güvenime ve ilişkimin süresine baglı tanışalı ,çıkalı bi hafta olmuşsa vermem mesela...onun dışında seve seve verir ben teklif ederdim zaten...

..kızdan gelip para istemesiii bence hos degilll ne kadar zamn olursa olsun

Son düzenleme:
4 yıl olmuş veririm tabii ki
kii verdim de..

uzun süreli bir ilişkiyse ve güveniyorsam veririm tabi, rezil olmasın arkadaşlarına. ama yeni ve oturmamış bir ilişkiyse, arkadaşlarıyla buluşmaya gidecekken parasının olmadığını benim yanımda dile getirmesinden hiç hoşlanmam.

ben vermezdim, konu oldu vermedim de kaç yıl olursa olsun farketmez,
parası yoksa insanlık hali diyemem kendi başının çaresine baksın. :nazar:

ilişkinin ne zamandır sürdüğü ve boyutuyla alakalı kolonyacım. şimdi benim sevgilicağzım benden para istese veririm parası olmadığını bilsem teklifte ederim. aramızda böyle bir şey hiç geçmedi ama benden para istese tuhaf karşılamam.
şayet ilişkim yeni adamdan işkilleniyosam anında görüşmeyi kesebilirim :1closedeyes:

ilişkinin ne zamandır sürdüğü ve boyutuyla alakalı kolonyacım. şimdi benim sevgilicağzım benden para istese veririm parası olmadığını bilsem teklifte ederim. aramızda böyle bir şey hiç geçmedi ama benden para istese tuhaf karşılamam.
şayet ilişkim yeni adamdan işkilleniyosam anında görüşmeyi kesebilirim :1closedeyes:

evet yeni bir ilişkiyse ben de kıllanırım yani:1closedeyes:yoksa canım feda, para neymiş delikafadulden

haklısınız ilişkinin durumuna zamanına bağlı, herzaman olcak bişey olmaz tabi o an olmaya bilir yanında geçerli bahanesi olması lazım yani:)) ozaman verilir neden verilmesin ki

ılıskının durumuna baglı oturmus uzun zamanlı bı ılıskıyse tabıkı verırırım

Yok olduğunu biliyorsam zorla veririm, istemese de cebine sıkıştırırım
Dünya hali ne olacağı belli olmaz
O da bana aynı şekilde davranır
Hayat müşterek şekerim :nazar:

lisede 1 e giderken bir ara biriyle çıkmıştım.sıkışık olduğunu söyledi ve benden borç istedi bende verdim.benden aldığı parayla eski sevgilisine çiçek ve hediye almış.ama sonra kapımda köpeğim olmuştu ama nafile gözümde aşağılık bir varlık olarak kaldı sadece.ama iyiki bu olay olmuş ve çıkmış hayatımdan ondan hemen sonra eşim girdi hayatıma

benm sevgilimde bazı zamanlar bana zorla vermeye çalışıyo...
al taksi parası olsun flan diye....
2 yılı geçti sonuçta...sevgiliminde paraya ihtiyacı olursa eger seve seve veririm....
bi kere vermek için zorladım ama kabul etmedi...
ama bi kaç haftalık ilişki ise vermem

ben de, öyle 1-2 haftalık , yani temeli oturmamış bir ilişkide hoş karşılamam pek:1closedeyes:
ama nişanlımla hesabımız ortak, her türlü yardımımı yaparım... evleneces sonuçta var mı ötesihihoyyyt

yani hemen herkes veırrım ne olacak dıyor,
guvenıyor musunuz bu kadar ona ? ben vermem şahsen

oturmus bı ılıskı artık yıllar gecmıs guvenmek normal degıl mı

valla artık onunla ayrı gayrımız yok koca 4 yılı geride bıraktık.param olmadıgı zaman o bana verir onun olmadıgı zaman ben ona veririm.tabi o hiç istemez benden ben anlarımda veririm zorla.sonuçta ben evdeyim o hep dışarda.arkadaşlarına karşı mahcup olmasını istemem sevgilimin....

ben onun anası mıyım babası mıyım
parası yoksa benle bile buluşmasın aslında..........

isteyenin bi yüzü kara vermeyenin iki yüzü -tatlicadiarzu-
şaka tabi de ben veririm ama tabi arkadaşların dediği gibi ilişkiye bağlı
hatta o para biriktirip araba almak istiyo zamanı gelince
bende üstüne katarım nasıl olsa faiziyle geri alırım ne sandın demiştim gülmüştük baya
bunlar işin şakası ama ben veririm seve seve çokta vermişimdir zorlada olsa..asker adam :1hug:

uzun yıllar cıkılıyorsa belkı belkı mantıklı gelebılır ama
yıne de olumlu bakmıyorum

X