Saç Şekillendiriciler Kızlar bu saç modeli nasıl yapılır yardııııım

Hmm bi de şöyle anlatayım...
maşayı alıyorsunuz saçınızı maşaya doluyorsunuz ama saçın üst üste gelmeyecek. sonra klipsiyle sıkıştırıyorsunuz.
çıkarırken saçı biraz çekerek spiral hale geitiriyorsunuz
ya da çıkardıktan sonra aşağıya doğru çekiyorsunuz saçı.
zaman geçtikçe spiraller açılıyo ve resimdeki gibi oluyoo

bu masa ıla yapılmıss sacın bozulmus halı bence :)

cnm bnm evde denicem bi,olmazsa kuaföre gtcem
(yapamıycagm belli zaten :roflol: )

canım en guzelı resmı telıne at kuafore goster hem adını ogren hemde ıstedıgın model olmus olur :KK70:

iyi fikir cnm :)))
telde pek belli olmaz diye pc den göstrerim diye dşndm
a.s.

Hmm bi de şöyle anlatayım...
maşayı alıyorsunuz saçınızı maşaya doluyorsunuz ama saçın üst üste gelmeyecek. sonra klipsiyle sıkıştırıyorsunuz.
çıkarırken saçı biraz çekerek spiral hale geitiriyorsunuz
ya da çıkardıktan sonra aşağıya doğru çekiyorsunuz saçı.
zaman geçtikçe spiraller açılıyo ve resimdeki gibi oluyoo

a.s.a.s.
cnm çok çok saol çok iyi anlattın yerimseniben

Arkadaşım merhaba,bu saç modeli yarım maşa haberin olsun düzleştirci maşa varya onla yapılmıs saç uzun olduğu için salmıs aşağıya saçlar ve doğal görünüm kazanmıs yuvarlak maşa ile yapılmamıs dene gör öpüyorum

bozuk maşa ya da kırık maşa diye biliyorum ben adını,doğal bir maşalama şekli.

arkadaşlar bu saç normal maşa ile yapılmış.sadece saçın tutamını maşaya dolarken daha kalın alıyosun.maşalama işlemini tüm saça uyguladıktan sonra saçı fırçalayıp kendi haline bırakınca böyle oluyor zaten bukleler aşağı çekilince:KK64:

arkadaşlar kuaföre gidip kalın bukleler istiyorum diyin onun adı bu çünkü ben kuaföre böyle söyledim bana bunun gibi saç yaptı çok güzel oluyo isterseniz nasıl bir saç modeli istediğinizi tarifde edebilirsiniz.:80:

sudalgas.jpg

kuaföre ne diycez bu modeli yaptırmak için kızlar bileniniz var mı :uhm:

maşayla bukle oluyo bundan istiyorum ben

a.s.

bana kırık fön gıbı geldı ama masayla oalbılır snırım ,s

kızlar kırık fön modeli :)) kuaförde yaptırdım ve hemen her kuaför bunu söyleyince ne demek istediğinizi anlar mesela şu meşhur bihter modeli de kesinlikle maşa ile yapılmıyo, setten bi iki maşa fotografı görmüstüm ama sadece düzeltrmek icin kullanılıo, bi kuaför arkadsım dizi setinde calısıo ve ondan aldıım bilgilere göre paylaşımda bulunmak istedim

Google da kırık fön diye ararsan buna benzer modeller çıkıyor canım. Bihter2in o iri dalgalı saçı falan hep öyle:KK1:

kızlar kırık fön modeli :)) kuaförde yaptırdım ve hemen her kuaför bunu söyleyince ne demek istediğinizi anlar mesela şu meşhur bihter modeli de kesinlikle maşa ile yapılmıyo, setten bi iki maşa fotografı görmüstüm ama sadece düzeltrmek icin kullanılıo, bi kuaför arkadsım dizi setinde calısıo ve ondan aldıım bilgilere göre paylaşımda bulunmak istedim

Arkadaşlar yazmış zaten adını ben direk fotoyu görüp cevapladım kusura bakmayın.

wak....üçlü wak maşasıyla yapılır,wak pensleri kullanılarak şekil sabitlenir

bu 25mm saç maşasıyla oluyor kızlar dibinden başlayarak geniş geniş sarıyoruz maşaya bitinde elinizle bir karıştırın bikaç saat geçsin tam anlamıyla indimi bukleler sıkın spreyinizi hazırrr .Ama sarmak çok önemli çok sıkı sarmayın S S sarmaya dikkat edin ve çok tutmayın deneye deneye öğrenirsiniz :KK70: kolay gelsinnn

bu modeli maşaylada yapabilirsiniz kızlar. benim maşam orta kalınlıkta, çok sıkmadan geniş geniş sarıyorum çok kısa bir süre bekletiyorum ve sonuç böyle oluyor. eğer maşanız en kalın uçlulardansa daha kolay olur.

su dalgası shakira'nın sacı ama sinem kobal'ın gibi istiyosan kırık fön diceksin, düzleştırıcıyı cevırerek yapıyo kuafor, en cok kulandıgım modeldır :)

Benim kalın maşayla bu modeli yapıp çıkmam 10 dakka.
Remington'ın 38mm'lik modelini kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Resmen fönle yapılmış gibi dalga veriyor.
Saçımı yıkayana kadar da gitmiyor o dalgalar. Şu ki:

$remington_3.jpg

canım önce düz fön çek sonra kalın bir maşa ile ayrılmış saçları kalın tutam tutam maşaya dik olarak sar tamamdır:))

X