Saç Şekillendiriciler Kızlar bu saç modeli nasıl yapılır yardııııım

Pati

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
6.064
0
sudalgas.jpg

kuaföre ne diycez bu modeli yaptırmak için kızlar bileniniz var mı :uhm:

maşayla bukle oluyo bundan istiyorum ben

a.s.

evet cnm su dalgası diye biliyorum bnde ama bazı kuaförlere su dalgası deyince perma gibi küçük küçük ypıyolarmış....acaba başka bişe mi deniyo ufff :KK43:((

hmm ölede yaptıklarını bilmiodum.bende burayı takip ediimde bilenlerden öğreniim,cidden benmde beendiim bi saç şkli çnkü bu =)

yok arkadaslar su dalgasi bu olurmu,,bunun adini bilemem ama su dalgasi olmadigi kesina.s.

bakin su dalgasi budur arkadaslar bunla arkadasin dediginin arasinda daglar kadar fark var...

su dalgası kesinlikle değil dalgalı fön fırçayla yapılıyor saç sıcakken şekil veriiliyor fırçayla. maşaylada olur.

su dalgası kesinlikle değil dalgalı fön fırçayla yapılıyor saç sıcakken şekil veriiliyor fırçayla. maşaylada olur.

dalgalı fön mü cnm şimdi :uhm:

kalın bigudilerle sarılmş yada kalın b i maşayla

kızlar maşayla yapınca bukle bukle oluyo ama...bu modelle bi benzerlik olmuyo....

kalın bigudi aldım denedim ama saçlarım pırasa gibi dümdüz kaldı :sm_confused:

dalgalı fön mü cnm şimdi :uhm:

dalgalı fön cnm ama sen yapıcaksan uğraştırır biraz saç sıcakken şekil verirlerya hani kuaförlerde altları hafif yukarı yapıpı fırçayla şekil verirler öylee yani saçın tamamınaa uyguluyolar fırçayla saç sıcakken daha çok şekil alıyor a.s.

dalgalı fön cnm ama sen yapıcaksan uğraştırır biraz saç sıcakken şekil verirlerya hani kuaförlerde altları hafif yukarı yapıpı fırçayla şekil verirler öylee yani saçın tamamınaa uyguluyolar fırçayla saç sıcakken daha çok şekil alıyor a.s.

baya bi uzun iş cnm demek :KK43:((
kendi başıma yapamam bunu kesin kaydirigubbakcemile3
saol cnm benm yorumun için Şeniz

a.s.
ayy saol cnm yaa demek su dalgası desem kuaföre shakira gibi olcam :bbo:
bana yakışmaz bu model çnkü....

bisey degil canim,ama koaforde bilgisayar vardir,gir bu siteye goster modeli yapsin,,kabul eder heralde,sonucta para kazancak,,arkadas oyle yapmisti bikeresinde,sende bi deneyerimseniben

bisey degil canim,ama koaforde bilgisayar vardir,gir bu siteye goster modeli yapsin,,kabul eder heralde,sonucta para kazancak,,arkadas oyle yapmisti bikeresinde,sende bi deneyerimseniben

inan var ya sana diger yorumu yazarken bunu düşündüm...bunu anlatana kadar orda girerim kk ya gösteririm dedim içimden kaydirigubbakcemile5

kalp kalbe karşıymış demk :1hug:

ben bunun biraz daha çakmasını yapıyorum maşayla. üst üste değil aralıklı sarıp maşaya saçı, çıkarırken aşağı doğru çekiyorum keşkem gösterebilsem. ama çok uzun sürüyo sabır işi...

ben ince masayla yaptgmda bunun ıncesi oluodu.kalınla yapnca da böle olrm u acaba ?? kalın maşayı alıosunz.saçınızdan bi tutam alıp dibine kıstırıosun.sonra saçı dsarı dogru çekıosun yanı ucdan kıstırıp sarmıyosun saç tutamının dibinden kıstır,sonra dısarı dogru sar beklet

ben bunun biraz daha çakmasını yapıyorum maşayla. üst üste değil aralıklı sarıp maşaya saçı, çıkarırken aşağı doğru çekiyorum keşkem gösterebilsem. ama çok uzun sürüyo sabır işi...

ahh cnm keşke göstereblsen saol tatlım :1hug:

ben ince masayla yaptgmda bunun ıncesi oluodu.kalınla yapnca da böle olrm u acaba ?? kalın maşayı alıosunz.saçınızdan bi tutam alıp dibine kıstırıosun.sonra saçı dsarı dogru çekıosun yanı ucdan kıstırıp sarmıyosun saç tutamının dibinden kıstır,sonra dısarı dogru sar beklet

anladm canm dipte kıstrcam...bi deniyim en kısa zamnda kaydirigubbakcemile5

canım en guzelı resmı telıne at kuafore goster hem adını ogren hemde ıstedıgın model olmus olur :KK70:

X