Nakış adım adım kurdela nakışı yapılışı

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
ayy çok güzel olmuş emeğine ellerine sağlık......ben çok seviyorum ama cesaret edip yapamıyorum
tşkler canımmmm , bence başla ,basit zaten zorluğu yok ki be canım
biraz dikkat biraz istek bişiler çıkıyor işte ortaya :)

teşekkürler canım ,aklınıza takılan yer olursa çekinmeyin
ben buralardayım kikikiki

hediyenin boylesini allah herkese nasip etsin.. :1shok: yok yok sen beni nufusuna gecir, bu isin baska yolu yok kaydirigubbakcemile3 emegine saglik canim.. ellerin dert gormesin inssssssssss :Saruboceq:

:) napim kıs, elimden geldince işte bişiler yapmaya çalışıyom :)

tijeenciğim gülün yapımın da kullandığın kurdelenin eni kaç santim acaba.

canım çok güzel anlatmışsın.

yapmaya çalışacağım ama becerebilir miyim bilmem

kolay gelsin canım ,başarırsııııınnn
istedikden sonra biz hanımların elinden ne kurtulmuş ki :)

sıra yapraklarımıza geldi
img0087fgh.jpg

bohçamızın arkasıda tamamen temizlenmiş olması gerekir
img0093tav.jpg

bohçamız bitti :) hediye etmeye hazır hale geldiii
img0091i.jpg

arkadaşlar ben 60 derecede bile yıkadım kurdelalar da bozulma olmuyor bilginize :)

Tijenciğim bu kurdelelerin renk numarasını verebilirsen sevinirim güllü bohça yapmadım daha çok karanfilli çalıştım birde bunu deneyeyim canım.

Birde hani boçanın arka temizliği için silikon kullandınmı hiç ben ilk çalışmamda kullandım sattıklarımdada var bir şikayet duymadım sende dene istersen daha kolay oluyor.

tatlım burda 3 ton var
gül kurusu-açık gül kurusu-pembe hangisinin numarası sormuştun?

Zahmet olmassa hepsini yaz biraz renk uyumu konusunda karar veremiyom ama seninki güzel .

gül kurusu ; color 3808
pembe ;color 082
rokokogül (ince) açık gül kurusu ;41
numaralar bu canım

Birde hani boçanın arka temizliği için silikon kullandınmı hiç ben ilk çalışmamda kullandım sattıklarımdada var bir şikayet duymadım sende dene istersen daha kolay oluyor.

aa ilk duyuyorum canım nasıl yapıyorsun müsait olduğunda anlatırmısın lütfeeeeennnn

Çok kolay kurdeleleri arkatarafındanuç kısmına yani silikonu sürüp havluya sabitliyorum yani yapıştırıyorum

Vallahi diyorum ya bir şikayet duymadım
kendimde yıkayıp denemedim ben daha kendime birşey yapamadım terzi kendi söküğünü dikemezmiş ya o hesap yaptıklarımı hep sattım kendime sehpa takımı yapıcam bıktım dantelden değişik birşey olsun tabii onuda kaptırmazsam:)

X