Göz Makyajı aşkı memnu Bihterin göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
bihter karakterini oynayan Beren saatin cok hafıf bır goz makyajı var buhulu gızemlı goz makyajı ne kadar ugrassamda yapamıyorum benım gozlerım zaten cok belırgın surmelı gıbı kıprıklerımde sıyah ve uzun boylede olunca yapsamda bellı olmuyor sanırsam yapabılen varmı kalemlemı farlamı aquamı acep

ben makyözünün bir röportajını okumuştum, beren'e ağır makyaj yapmıyorum, gözlerinde çoğu zaman sadece kalem ve rimel kullanıyorum demişti

kıslarrr ben geldim çiçeemm beni çağırmışsının anam yettim galiiiiiiiiiiii :)))))))

bi resmini koysaydınız ya gülüm ordan yapmaya çalışırdım hangisini istediğinizi ben pek izlemiyorum da inci taneleri ondan hangisini istediniz acep ?

ama bakarım ben de bulduklarımdan koyar buraya hangisi ise yaparık çiçekler olursa olur artık olmazsa çeşit olmuş olur :))))))

" Aşk-ı Memnu dizisinin setinde yıldızı parlayan genç yıldız Beren Saat’in makyajını yapan Gülcan Bayaröge, daha önce canlandırdığı karakterlerin aksine, baskın Bihter karakterini öne çıkaran bir göz makyajı yaptığını söylüyor.
”Göz makyajını yaparken, far kullanmıyorum, sadece siyah kalemle Beren’in gözünü çerçeveleyip dağıtıyorum, ardından da bol maskara uyguluyorum,” diyor. "

buldum işte burda okumuşum :))

anladım canısı evde denerim şekercim yarın bi far uygulamış gibi geldi bana ama bakayım yapmaya çalışayım gül tikenimmmm makyajda zor bişey yok dediği gibi kalem rimel bence de biraz far var koyu kahvems siyah gibi o da çok az uygulanmış mat bi renk
denerim çiçeğimm elimden geldiğince öptüm şeker

ballarım bnede bihter makyajı hastasıyım ama sonunda çözdüm yani.evet ilk olarak göze siyah kalem çekiyoruz ama abrtı değil ince bi şekilde daha sonra alt kirpik diplerine siyahtan bir iki ton açık böyle gri gibi bi kalemle hafif kalın kirpik diplerine çekiyoruz daha sonra onu elimizle yada bi çubuk yardımıyla yayıyoruz böyle üstünden ki buhulu olsun dumanlı olsun diye:)üst göz kapğımıza toprak renklerinde hafif far kirpik dibinede gene koyu gri göz kalemi likit çeker gibi ama tamamına değil ortasından çekip gene onu hafif yayıyoruz ve bolca rimel işte bu kadar:)mutlaka bu makyajı açık renk rujla kullanın kızlar daha ii oluyo ve açık renk gözlere daha çok yakışıyo yani daha çok kendini belli ediyokaydirigubbakcemile3 umarım yardımcı olmuşumdur

kızlar şimdi bu makyajın neresine koyu kahve far uygulancak göz yapımdan mıdır nedir anlayamadım napcam

kızlar resmı dırek nasıl yapıstırıyorsunuz bendede bır kac resım var eklentı ekle dısında sı sayfaya yapıstırmıssınız

X