GÖBEK ERİTMEK için kalın tuz kullanan var mı?

kesh12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
477
4
Duydum da göbek eritmek için banyodayken kalın tuzla karnını ovalıyormuşsun her banyoya girişinde yapıyormuşsun bunu.
Daha sonra yağlar erimeye başlıyormuş.
Doğrumu?
Deneyen varmı?
Sonuç nedir?

başkaa

oklavayla günde bi 10 dk. falan karnımı hamur gibi açmaya çalışıyorum
bunun göbek düzleştirmesinde bir etkisi olurmu?

yardımlarınızı bekliyorum..

Duydum da göbek eritmek için banyodayken kalın tuzla karnını ovalıyormuşsun her banyoya girişinde yapıyormuşsun bunu.
Daha sonra yağlar erimeye başlıyormuş.
Doğrumu?
Deneyen varmı?
Sonuç nedir?

başkaa

oklavayla günde bi 10 dk. falan karnımı hamur gibi açmaya çalışıyorum
bunun göbek düzleştirmesinde bir etkisi olurmu?

yardımlarınızı bekliyorum..

arkadaşım tuzun faydalı olup olmadığını bilmem ama ben yürüyüşe çıkarken karnıma göğüslerime ve üst bacaklarıma streç film sarıyorum yaklaşık 5 gündür süper faydasını gördüm göbeğim düzelmeye başladı üstelik sezeryanla doğum yaptığım için göbeğim ameliyat yerinin üstünden sarkıyordu ama şimdi düzleşmeye başladı 4,5 kg verdim yürüyüşten eve gelince nekadar terlediğime inanamıyorum çünkü hiç terlemeyen bir insanım sonuç mükemmel ötesi ben devam edicem sanada tavsiye ediyorum unutmadan oklava işini ben tv dende duymuştum derya baykal yada ikbal gürpınarmıydı birisi söyledi merdaneyle karnımlızı yoğuracağız diye ama hiç denemedim umarım yardımcı olabilmişimdira.s.

X