Gelinlik Modelleri Gelinliğim nasıl??

zelihagok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
84
0
43
Arkadaşlar 25 Nisanda düğünüm var.Gelinliğimi diktirdim fakat üstünde bulunan tül pek içime sinmiyor..Off ya neden böyle oldum bilmiyorum:KK43:(( ılk başta öyle istemiştim ama şimdi neden böyleyim bilmiyorum.Acaba banamı kötü görünüyor.(( Sizce eteği üstten toplayan bu tülü kaldırtsammı.???

Son düzenleme:
resim burda

Eklentiler

• $gelinlik1.jpg
    $gelinlik1.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 100
bence güzel bir gelinlik
ama içinize nasıl sinecekse öyle yapın derim..
sonuçta en özel günlerden biri.
mutluluklar diliyorum.

bence tül de ayrı bir hava vermiş kaldırtma
ama içine nasıl siniyorsa tabii canım
düğüne yakın böyle olur insan
kafan karışır kararsızlıklar yaşarsın
inşallah herşey dilediğin gibi geçer

bence çok güzel durmuş canım.düğün salonunda tülün ışıl ışıl parlayacaktır. hayırlı olsun canım güle güle giy.

teşekkür ederim hepinize arkadaşlar ya içimi rahatlattınız..Kararımı verdim kaldırtmıcam.ınşallah pişman olmam bu fikrimden

cnm bence uyumsuz göze batan birsey yok ama içine sinmiyorsa kaldırtabilirsin ben tülsiz model tercih ederim açıkçası :1closedeyes:

arkadaşlar hepinize güzel fikir veyorumlarınız için tekrar tekrar teşekkürler.Tülü kaldırtmıcam sizin gibi herkes kaldırırsan çok sade kalır diyolar..Düğün öncesi oluyormuş demek böyle.Herşey gözüme çirkin görünüyo neredeyse:))) İyice strese girdim valla:))) Dışardan davulun sesi hoş geliyormuş insana:)))

canım çok güsel gelinliğin..güle güle giy.. bende ağustosta giyicem inşallah..2 parça gelinlik rahat oluyor mu??

X