tüp bebekle hamile kalanlar bakarmısınız

inci 26

ALLAHIM bebeklerimi koru
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
187
1
benim bugün trasver oldugum günüde sayarsam 5 günüm 3 tüp bebk denemem hiç bir şey hissetmiyom ne gibi degişiklikler oldu akıntınız oldumu kaçıncı gün başladı belirtilerinizi yazarsanız sevinirim ihşallah bende hamileyimdir allah tüm bu yola baş koyan herkeze versin :emir_bebek:

arkadasım benım akıntım baslardan berı oldu ama fitil kullanıyodum doktora söylediğimde doktor fitilin akıntı yaptığını söylemıstı değişiklik olarak sadece ilk 3 gün belım çok ağrıdı sonrasında hiçbi ağrım yoktu canım

bende crıno jel kulanıyom akıntı denilen bir şey yok korkuyom yene olmadımı diye

canım inşallah bu sefer olur.daha bişeyler hissetmen için cok erken sana tavsiyem tahlil gününe kadar sırt üstü yat,üşütme sürekli ıstırhat et en önemliside içini rahat tut.ben ilk üc ay cok dikkat ettim sürekli yattım.

canım kesınlıkle süreklı yatmanı tavsıye etmıyorum ben bu sekılde yapıp sonrasında tutmayan çok arkadas tanıyorum herseyı akısına bırak rahat ol ben öyle yaptım tozumu aldım yemeğimi yaptım stres olmaman gerek stres yapıcı seylerden uzak dur süreklı yatmak insanı stres yapıyo ben ilk 3 gün çok dıkkat ettım sonrasında dısarı bile çıktım sadece ağır kaldırmadım okadar onun harıcınde herseyı yaptım günlük yasantımdakı gibi ev süpürmedım herseyı yaptım derken umarım anlamışsındır

Son düzenleme:
benı dısarda görenler umarım emeklerın boşa çıkmaz çok dolasıyosun falan diyodular daha çok sinirlerımı bozuyodular napacakmısım süreklı yatacakmışım amaaaaaann canım olmayacagı varsa yatsanda amuda kalksan da olmazsa olmuyo canım olacagı varsada her sekılde olur rahatına bak boşver

öyle mi yapayım böyle mı yapayım diye de çok kafanı yorma daha çok strese girersın sankı transfer olmamıs gibi düşünmeye çalış ben öyle yaptım bırde herseye hazırlıklı ol canım negatıfede .mesela ben acele edip sırf burdakı yazıları okuyup 7.günü test yapmıştım idrar ama çıkmamıstı inan hiç üzülmedım en azından negatıfı görünce nasıl bi tepkı verecegımı önceden görmüş oldum sonra 10.gün yptım birdaha pozitif çıktı herseye razıydım allahtan gelen canım anlayacagın böyle arkadasım

teşekür ederim arkadaşlarım içimi rahatlatınıyonuz ihşallah pozatif sonuç derim

Arkadaşlar, ben 8 haftalık hamileyim. Ama ne transferden sonra, ne pozitif olduğu belli olduktan sonra hiiç bir şey hissetmedim. Hatta mide bulantısı falan da olmadı. Ayrıntılara takılmayın. Daha çook erken.

inci 26 canım şimdiden strese girme o bebekler kendilerini güvende hissetmezler. bırak akışına. 12.gün herşey bitecekkk..o ağrılar kişiden kişiye göre değişiyor. bizlerde korku olduğu için psikolajikk.tranferde olsun toplamada olsun kendimizi sıkıyoruz ve yoruluyoruz o ağrılarda ondan oluyor. ben tarnsferden sonra 24 saat yattım sonra gezdim. ama iş yapma bir yerlere uzanma ..korkma bebklerin seninledir

ihşallah canım bebklerim benimledir insanın elinde olmuyo geçen tedavile hep aklıma geliyo istemedende olsa çok korku var içimde gene olmaz sa diye allahım ihşallah mutlu eder peygamberimizim dogum haftasında bizleride görürü veriri ihşallah :Saruboceq:

slm canim. takma hersyi kafana. herkeste belirtiler degisiktir. bende senin gibi burda yazilanlari okuyordum. ha bu bendede var ha bu bende yok diyordum ve cok dusunuyordum. bence sen hic takma sadece duani et o yetérlidir.icimden bir his seninkiler tutmus diyor. insallahta øyledir. mujdeni burdan bekliyoruz..:1hug:

arkadaşlar merhaba,
ben transferden sonra hastanade sadece yarım saat yattım, kalkıp tuvalete gittim, üstümü giydim ve evimize gittik, evde hemen ılık bir duşa girdim (idrara şıkıştığımda alttan almıştı hemşireler biraz tiksindim o yüzden) daha sonra inanın hiç yatmadım, günlük işlerimi yaptım, yemeğimi yaptım, alışverişe gittim, gezmeye gittim, kafama hiç takmadım, 10. gnümde evde idrar testi yaptım pozitif çıktı ama eşime sürpriz olsun diye söylmedim, ertesi gün kan testi yaptırdık pozitif çıktı.. ve arkadaşlar ben 29 yaşındayım ilk denem olduğu için tek embriyo hakkım vardı, ama güzel haberler aldık, size tek önerim transferden sonra 12 günü stressiz geçirenler kazanıyor bunu unutmayın.... hepinize rabbim gönlünüze göre versin

arkadaşlar merhaba,
ben transferden sonra hastanade sadece yarım saat yattım, kalkıp tuvalete gittim, üstümü giydim ve evimize gittik, evde hemen ılık bir duşa girdim (idrara şıkıştığımda alttan almıştı hemşireler biraz tiksindim o yüzden) daha sonra inanın hiç yatmadım, günlük işlerimi yaptım, yemeğimi yaptım, alışverişe gittim, gezmeye gittim, kafama hiç takmadım, 10. gnümde evde idrar testi yaptım pozitif çıktı ama eşime sürpriz olsun diye söylmedim, ertesi gün kan testi yaptırdık pozitif çıktı.. ve arkadaşlar ben 29 yaşındayım ilk denem olduğu için tek embriyo hakkım vardı, ama güzel haberler aldık, size tek önerim transferden sonra 12 günü stressiz geçirenler kazanıyor bunu unutmayın.... hepinize rabbim gönlünüze göre versin

yenıusercım hadı bakalım masallah yaaa
suan bebegın kucagındamı canım
bende calısan ır bayanım rapor almak ıstıyorum kımılerı 5 gun al dıyo
ama ben hala karar veremedım
gecenkınde doktorum 3 gun vermıstı
bılemıyorum ılla ınsan stres yapıyor ama bukez daha rahatım ınanıyrum allahım hayırlsını verıcek
dua edın bızede yarın opu gunum hayırlısıyla guzel guzel embrıyom olussunkaydirigubbakcemile5

teşekür ederim arkadaşlarım içimi rahatlatınıyonuz ihşallah pozatif sonuç derim

valla hiç bi belirti olmuyoo cnmm sakın belirti arama canım benimde belim ağrıdı ama tabi yatmaktannn cnmmm oda ama iyiki yatmışım ve iyiki hiç kalkmamışımmm şuanda yavrum benimle ama yatarken hiçç tüp bebk için yattığımı düşünmedimmmm hep birileri geldi konuşarak yemek yiyerek geçti nasıl geçti anlamadımmm hiç takma ama ne olur dikkat et valla sen ne gerekiyorsa yapta olmayacksa öyle olmasınn benin içim rahat hep yattımmm olmasydı bile vicdanen rahat olacaktımm

Valla arkadasim ben 8.ci gunu test yaptim pozitif cikti ama cok agrim var içim cok aciyo sanki icim yaniyo.midem ve karnim. Bilmiyorum bendemi anormallik var.kime sorsam herkes camış gibi bir agrisi yok.

X