İbrahim Saracoğlu:Kürler/PolikistikOver(PKO)

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.778
60
Polykistik over'e karşı önermiş olduğum destekleyici bitkisel kür Alchemilla vulgaris, Leontice leontopetalum ve Lavandula stöchas bitki türlerinin değişik oranlardaki karışım kürüdür. Bu bitki karşımının kullanım süresi yaklaşık bir aydır. Bu kür sadece 1 ay kullanılır ve yeterli olmaktadır. Yaklaşık 80 g dır.
Kürler bölümünde "kuru soğan" ı okuyunuz.
Not: Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.

Acİİl cevap yazın arkadaŞlar

Merhaba Hanımağa,
Bu kürü denemedim ama İbrahim Saraçoğlu'nun sitesine bıraktığım bir soru ardından dün beni oradan aradılar.Ben de pco luyum. 2 kere uyguladığım soğan kürü sayesinde düzenli regl olmuştum. Ama 3.de regl olamadım.Siteye sebebini sorduğum bir mesaj bırakmıştım. Soğan kürü her pco luda sürekli adet düzenini sağlayacak diye bir şart yok, regl tekrar düzensizleşebiliyor. Bunun için sorduğun kürü tavsiye ediyoruz dediler. Regl düzene koymak için soğan kürü+karışık bitki kürü (süzen poşetler halinde satıyorlarmış), eğer gebelik düşünülüyorsa soğan kürü+karşık bitki kürü+incir kürü(yumurta çatlatmak için havuç ile birlikte) öneriyorlar. Kürü satın alacak kişilere hangi amaca diğer kürlerle birlikte ne kadar zaman ve nasıl kullanılacağı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyormuş.Kürün fiyatı 83 YTL ve bir kere kullanılıyormuş.

Bilginiz olsun istedim. Ben de bir süre sonra almayı ve denemeyi düşünüyorum. İhtiyacı olan arkadaşların yararlanması ve fayda görmesi dileğiyle...

bu kürü hiç kullanan yok mu

ben 6 ay boyunca ibrahim sarçoğlunun yanında tedavi gördüm polikistik over hastasıyım bütün kürleri kullandım dediğin bitki çayınıda hiç bir faydasını görmedim bana 6 ay müsade et kesinlikle hamile kalacaksın dedi 4 aydırda telefonlarıma çıkmıyor.bunun gibilere inanmayın bunların hepsi paracı.

X