napıcam bilmiyorum...

niltunay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
20
0
38
kısmetse bu yaz evlilik için ilk adımları atıcaz,,,çok güzel gibi gözüküyor ama napıcamı bilmiyorum..bende göğüs diye bişey yok resmen,ne gelinlik olur nede başka bişey herkese rezil olucam özelliklede kocama, bu zmana kadar sakladım ama eninde sonunda görücek yani,şimdiden o an ki yüz ifadesini merak ediyorum çünkü bu zmana kadar hep destekli kullandım dışardan normal gözüküyor hayal kırıklığına uğrucak.rezil olucam evliliği erteledikçe erteledim ama kaçış yok.benimle aynı durumu yaşıyan var mı aranızda sorun oluyomu? ne yapmalıyım lütfen fikirlerinizi paylaşın kimseye açamıyorum derdimi...

doğal göğüs büyütme yöntemleri olduğunu duymuştum
hatta bu forumdada mevcut
bu yöntemleri uygulayanlar bi kaç beden büyüdüklerini yazmışlar
bakmanızı tavsiye ederim işinize yarayacaktır

çok problem etme yaaa, sevdiğin adam seni herşeyinle kabul edecektir.
he olmadı bi ara şakayla karışık söyle nolcak sanki benim göğüslerimde çok küçük yaa falan diye takıl

Canım benim Allah başka dertler, dermansız dertler vermesin.
Evleneceğin insan seni sen olduğun için seviyor olmalı ki evlilik kararı almışsınız
Seni göğüslerin için sevdiğini sanmıyorum.
Büyük göğüslü insanların hayatlarında sorun yok diye bir şey mi var ???
Bu kadar kafana takıp da problem olmayan bir şeyi büyütme kafanda bence.
Ha çok kafana takılıyorsa arkadaşım vermiş yukarıda linki, doğal yöntemlerle büyütmeye çalışırsın.
Mutluluklar a.s.

canım aynı dert bende de vardı
ben de çok düşünüyordum
ama şunu öğrendim
bence bunlara takılma erkekler -ki özellikle seni seviyorsa- böyle şeylere takılmaz
ben ilk evlendiğim zamanlar eşime söylemiştim krem alıcam falan diye
bana dedi ki öyle birşey yaparsan bir daha dokunmam
ben seni böyle seviyorum şimdi ben de çok dert etmemeye çalışıyorum
bir de şöyle bişey var farzedelim sen onun bir yerini beğenmedin
hayal kırıklığına uğrar mısın ya da yüzünü buruşturur musun bunu da düşün
Allah mutlu etsin canım

Canım kafana takma erkekler buna önem vermez diycem ama sen yine de üzülceksin.Çünkü sen kendin kendine dert etmişsin küçük olmalarını.Bizim bir gelinimiz var, o da senin gibi çoktakıyordu, onun ki yok gibiydi.
Ama duydum ki 1-2 aydır göğüs büyütücü hap kullanıyormuş.Geçenlerde onlara gittim, bir baktım dümdüz olan şeyler bayağı büyümüş.Çok mutluydu, tabi ki soramadım utanmasın diye hangi hapı kullandığını.Ama görümcelerinin söylediği kadarıyla reklamlarda çıkanlardan almış, herhalde 150 tl civarıymış. 2 ayda resmen büyümüşler.İstersen sen de internnetten araştır o tür hapları, ama iyi bak yan etkisi falan olmasın.
İnşallah bulursun, hem onları büyütürsün hemde moralini...
Sana kolay gelsin...

ben de ilk nişanlandığımda aynı sorunu kendi içimde yaşamıştım.
hatta bu siteyi keşfetmem de o zaman olmuştu:)
şimdi gülüyorum kendime.
sevdiğim adam beni ben olduğum için seviyordu sonuçta. oram buram için değil.
ama bir arkadaşım eşinin ilk gördüğünde "bu ne???" diye tepki verdiğini ve çok utandığını söylemişti.
bunu duyunca nişanlımla bu konuyu konuştum, böyle bir özgüvenim olduğundan bahsettim.
o da beni inanılmaz rahatlattı.
şimdi sürekli ne kadar harika:) bir vücudum olduğunu söyleyip bana gaz verir.:)
hiç dert edilecek birşey değil.
destekli sütyenler zaten dış görünüşü kapatıyor. gelinlik açısından problem olmaz.
nişanlınla konuşursan da için rahatlamış olu bence.
en azından neyle karşılaşacağı konusunda bilgili olur da ani tepki vermez.

kesinlikle ilaç kullanmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.
hiçbir ilaç doğal değildir.
bir tarafı yapayım derken diğer tarafa daha kalıcı zarar verebilir.
ama evlendiğinde doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyorsan -ki onun da zararsız olduğu kesinlikle kanıtlanmış değil- dolgunluk veriyor.
evlenince hormon değişikliğinden filan büyüyorlar zaten.

ya kızlar barışık olun kendinizle sevin kendinizi hem napacanız büyük göğüsleri hiç sevmem .kızlar farzedin evlendiğimiz gece eşimizin penisinin küçük olduğunu gördük ayyyyyyy bu ne mi diyecez.bunlar yaradılıştan gelen allah vergisi şeyler.hem büyük isteyen adam biriktirsin ameliyat parası tıp da var çaresi.

canim burdaki bayanlarin cogu kara uzum cekirdegi ve her aksam masajlar yaparak biraz buyume sagliyorlar. ve emin ol kucuk gogusler bence cok guzel.
ama hic yok tahta gibi cok kotu diyorsan dedigim gibi dogal buyutme yontemlerine bir an avvel basla.
kimse icin degil bu kendin icin kendi ozguvenin icin.
buyumezse bile dert etme senin goguslerin yuzunden sana kimse laf edemez. bunu da boyle bil.

benimkiler de 70 beden var yok arası.. ama eşim hiç rahatsıoz olmadı.. bende çok takardım. hatta hap kullanmak istediğimi söyledim o da inek gibi koca memeli olursa midem kaldırmaz dedi.. şok oldum. zaten yaşlanınca sarkıyor küçük gğüs hep dik kalır.

Ah canım ya :1hug:

Anlıyorum seni , bir bayan için vücudu, fiziği önemlidir... Göğüsleri çok büyük olduğu için ameliyat yaptırıp küçülten de var , küçük olduğu için büyütmeye çalışan da... Eğer ilk gece eşinin tepkisi seni

üzecekse ( ki belki de hiç tepki göstermez ,şaşırmaz bile ) , yani sen böyle hissedeceksen şimdiden söyle ... Şakayla karışık sıkıntını aç ona , onun tepkisini şimdi gör . Hem o öğrenir , tepki

göstermez; hem de sen içini döküp bu endişe yüzünden düğününde kendi keyfini kaçırmazsın, acaba gece nolucak , ne tepki verecek , diye. Şimdiden söyle , şimdiden gör tepkisini...

Eminim seni her halinle sevdiğini söyleyecek a.s.

aman be güzelim bende aynı sorunu yaşadım şimdi ise o düşüncelerime gülüp geçiyorum Eşim konu bile etmedi hele doğumdan sonra inan göğüs küçültüçü özel sütyenlerden kullanıyorum.canını sıkma senin diğer güzelliklerin bence daha ön planda olacakdır sevgiler...

söylemekte yarar var..teşekkur ederım arkadaslar biras rahatladım bakalım ne dicek benim ki:uhm:

X