Zayıflama ürünü kullanıp gerçekten sonuç alan oldumu ismi nedir?

Zayıflama ürünü kullanıp memnun kaldınızmı?

• Ben kullandım, kilo da verdim.(aşağıda adını belirtiniz)

OY: 0 0,0%
  • Bunlar safsata hiçbirine inanmıyorum.

OY: 3 100,0%
  • İlaç değil ama bir yöntemle zayıfladım.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

asibuz

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!!
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
386
4
Piyasada 10'larca ürün mevcut bu forumda da genelde her ürün hakkında kullanan kişiler yorum yapıyor ama o kadar uzun listeler ve genelde sadece almak isteyenler vs şeklinde şekilleniyor forumlar.Karar vermek için saatlerini forumlara :1rolleyes:verip acaba acaba demeye vermen gerekiyor.
Şimdi sorum bir ürünü kullanmış ve gerçekten kilo vermiş bu üründen başkasını tanımam diyen varmı?

bugun bende buna benzer bir anket açmayı düşünmüştüm.. helal olsun.. umarım faydalı olur.. ben fx15 kullandım ve 1 haftada 4 kilo verdim yemk yiyemiodum tok tutuyordu.. şimdi ise sahteleri türemiş.. bende güzel bi ilaç bulsam alıcam.

Bende 4 gündür Tengda kullanıyorum. 79.1 kg ile başladım şu anda 77.9 kg olmuşum. Herhangi bir yan etki ile karşılaşmadım. Uzun süre kilo veremeyen biri olarak bu benim için güzel bir gelişme.

biber hapına başladım iki gündür kullanıyorum bende sizin gibi burada forumda günlerce yorumları okudum kararsız kaldım en sonunda biber hapını almaya karar verdim .
bir şey söylemek için henüz erken fakat şu ana dek tek gördüğüm faydası deli gibi su içiosun ve suda bilirsiniz zayfılamada 1. etken iştahta eh eskisi gibi değil 1 hafta sonra kesin sonucları yazarım zaten etkisi varsa gösterir yoksada yoktur :):):)

istersen o başlığı bir kontrol et yorumlar cidden iç acıcı uzun süre kullanan arkadaşlar faydasını görmüşler

asibuz lıda dıorum daha da bıse demıorum:)

ben kullandım 4 kg verdım kı ben zaten normal kgdaydım amacım zayıf olmaktı.49 kg ıdım 45 olmustum. uzuun sure de kg almadım sonra yurtdusuna cıktım ve butun duzenım degıstı ıkı ayda. sımdı yenıden alıcam yıne 4 kg ıcın:)

asibuz lıda dıorum daha da bıse demıorum:)

ben kullandım 4 kg verdım kı ben zaten normal kgdaydım amacım zayıf olmaktı.49 kg ıdım 45 olmustum. uzuun sure de kg almadım sonra yurtdusuna cıktım ve butun duzenım degıstı ıkı ayda. sımdı yenıden alıcam yıne 4 kg ıcın:)

Bu lida çok zararlı değilmi 4 kilo için sağlığınla oynama bide?

X