Hayır gelir mi bundan bana, hayırsız erkek nasıl olur?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar özet geçicem. evlenmeyi düşündüğümüz erkek arkadaşımla telefon kullanmıyoruz. msn de konuşuyoruz sadece. ayrı şehirlerdeyiz.bu böyle arada bir msn e de gelmez iki gün haber alamadığım olur. merak ettiğimi bildiği halde haber vermez. der ki özgür yetiştim ben alışmaya çalışıyorum bilmem ne...ne yapsam beni bırakmıyorsun der bir de. sanırım beni sınıyor. yani evlenince de aynı şeyleri yapacak ve diyecek ki bana, sen beni böyle tanımıştın zaten...evlenilir mi bu adamla kızlar fikirlerinize ihtiyacım var...benneyaptımki

neden telefon kullanmıyor anlamadım
özgür yetişmiş olması habersiz bırakmaya gerekçe değil
bana baya tuhaf geldi ilişkiniz

değişik bi ilişkiniz varmışCADIARZU
neden telefon kullanmıyorsunuz anlamadım?işi olduğu her zaman seni msnde bulamayacağı için haber vermiyor olabilir.gerçi çevrimdışı ileti özelliği var o ayrı konu.
alışmaya çalışmakla alakasınıda anlayamadım.
bu adamdan sana koca olurmu bilmem ama böyle tuhaf bi ilişkiyi kabullendiğine göre senin evlilik ve eşten beklentilerini de sorgulamak gerekir.

kendi işini yapıyordu iflas ettiğini söyledi. yeni iş kurdu. işini oturtmaya çalışıyormuş. ben kafasında olunca çalışamıyormuş gibi şeyler söyledi bana. sanırım tasarrufa da girdi. faturalar yüzünden benimle konuşmadığını da düşünüyorum. ne olursa olsun dedeler, çocuklar cep teli kullanıyor. bu devirde böyle bir kısıtlamaya gitmesi bile ayrılmak için yeter sebep belki de...

Telefon niye kullanmıyorsunuz.Birde ayrı şehirlerdesiniz ilginç geldi bana. :uhm:

böyle değil evlilik sevgili durumu bile olmaz.
ne demek telefon kullanmıyor.
birbirinizin sesini duymak için fırsat yaratıyor olmanız gereken bir dönem
değişik bir ilişki tarzı

değişik bi ilişkiniz varmışCADIARZU
neden telefon kullanmıyorsunuz anlamadım?işi olduğu her zaman seni msnde bulamayacağı için haber vermiyor olabilir.gerçi çevrimdışı ileti özelliği var o ayrı konu.
alışmaya çalışmakla alakasınıda anlayamadım.
bu adamdan sana koca olurmu bilmem ama böyle tuhaf bi ilişkiyi kabullendiğine göre senin evlilik ve eşten beklentilerini de sorgulamak gerekir.

aslında kabullenmek değil canım. sadece içimde en ufak bir şüphe kalsın istemiyorum ayrılık kararını verdiğimde. yoksa benim de hiç hoşuma giden şeyler değil, duyduğum gördüğüm şeyler değil, kendime değer bulduğum şeyler değil...

canım ya inan bana hiç inandırıcı gelmedi bu sebepler
ne kadar sürede bir görüşüyosunuz
çevresini arkadaş ortamını ailesini falan tanıyo musun

Telefon niye kullanmıyorsunuz.Birde ayrı şehirlerdesiniz ilginç geldi bana. :uhm:

of ya canım baştan saçma zaten her şey... ama bişeyler de hissettiğim için kesip atamıyorum. direniyorum. belki diyorum. çaba gösteriyorum. bitirdiğimde içimde pişmanlık kalmasın istiyorum

kendi işini yapıyordu iflas ettiğini söyledi. yeni iş kurdu. işini oturtmaya çalışıyormuş. ben kafasında olunca çalışamıyormuş gibi şeyler söyledi bana. sanırım tasarrufa da girdi. faturalar yüzünden benimle konuşmadığını da düşünüyorum. ne olursa olsun dedeler, çocuklar cep teli kullanıyor. bu devirde böyle bir kısıtlamaya gitmesi bile ayrılmak için yeter sebep belki de...

En azından düşünmek için bile yeterli..
Öğrenciler bile çalşmadığı halde sevgilisini sık sık arıyabiliyorsa düşünmelisin.Hem ekonomik konuşma tariferi var çoğu oparatörlerde.Seninle olunca işine konsantre olamıyorsa nasıl evlenecek.Ozaman ayrı evlerdemi yaşıyacaksınız.

canım ya inan bana hiç inandırıcı gelmedi bu sebepler
ne kadar sürede bir görüşüyosunuz
çevresini arkadaş ortamını ailesini falan tanıyo musun

hemen hemen hergün görüşüyoruz msn de. arada bir bir iki gün ortandan kayboluyor. sonra geldiğinde acil işim çıktı. fuara katılmak için bilmen nereye gittim falan diyor.
arkadaş çevresini de ailesini de hiç kimseyi de tanımıyorum.

ve böyle yazarken kendim bile bunlara nasıl razı geldiğime şaşıyorum şu anda. bir başkası böyle bir konu açmış olsa bir dakka bile bekleme, bir daha hayatta görüşme onunla derim.

kızlar kusura bakmayın değerli vakitlerinizi almaya değmez. çok teşekkür ederim. yapılması gereken belli...

hemen hemen hergün görüşüyoruz msn de. arada bir bir iki gün ortandan kayboluyor. sonra geldiğinde acil işim çıktı. fuara katılmak için bilmen nereye gittim falan diyor.

ve böyle yazarken kendim bile bunlara nasıl razı geldiğime şaşıyorum şu anda. bir başkası böyle bir konu açmış olsa bir dakka bile bekleme, bir daha hayatta görüşme onunla derim.

kızlar kusura bakmayın değerli vakitlerinizi almaya değmez. çok teşekkür ederim. yapılması gereken belli...

nasıl tanıştınız.CADIARZU

canım ben sana ayrıl diyemem ama
dışardan baktığım zaman bu durumda aklıma başka şeyler geliyo
ne biliyim yani erkeklere hiç güvenmem o yüzden seni kandırıyor olabilir
dışardan ben öyle görüyorumCADIARZU

bunu anladım oyüzden sordum zaten.Hiç yüzyüze görüştünüzmü pekii

geçn gün ilk defa görüştük. birbirimizi gördükten sonra artık değişir dedim, ama yine iki gün haber alamadım. şimdi mail yazmış annem düşmüş hastanedeydim haber veremedim özür dilerim yazmış. çok güzel bir gündü teşekkür ederim, umarım beklentilerini karşılamışımdır falan yazmış bir de...

canım ben sana ayrıl diyemem ama
dışardan baktığım zaman bu durumda aklıma başka şeyler geliyo
ne biliyim yani erkeklere hiç güvenmem o yüzden seni kandırıyor olabilir
dışardan ben öyle görüyorumCADIARZU

her şey mümkün olabilir canım haklısın...

geçn gün ilk defa görüştük. birbirimizi gördükten sonra artık değişir dedim, ama yine iki gün haber alamadım. şimdi mail yazmış annem düşmüş hastanedeydim haber veremedim özür dilerim yazmış. çok güzel bir gündü teşekkür ederim, umarım beklentilerini karşılamışımdır falan yazmış bir de...

ınternette tanıştınız.sadece bir kere görüştünüz. sadece msnde görüşüyosunuz. ve evlenmeyi düşünüyorsunuz...
Peki canım nasıl güvendinde evlenme fikrine olumlu bakıyorsun anlamadım doğrusu..

hic inandirici gelmedi bana acikcasi...
insan sevdigini merak eder bi kere o hic mi merak etmiyor sizi?

İnternette tanıştınız.sadece bir kere görüştünüz. sadece msnde görüşüyosunuz. ve evlenmeyi düşünüyorsunuz...
Peki canım nasıl güvendinde evlenme fikrine olumlu bakıyorsun anlamadım doğrusu..

çok şey konuştuk. çok uyuştuk. anlatmak zor. tabiki pekala söylediği her şey yalan da olabilir. insan inanmak güvenmek istiyor öyle bişey...

X