Vücut Kremleri Bebek gibi bir yüz,bal kokulu bir vücut!!!

Vücut kremleri, losyonlar

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
LUSHHHHH

Ara ara başlık açıyorum kullnadıgm lush ürünleriyle ilgili ama bu sefer dayanamadım oturup analtacağım kullanfığım tüm ürünlerini size..hihoyyytAranızda cidden deneyen yok mu hiç bilmiyorum ama mükkemmel bir marka bence..

Öncelikleee..Taze maskeleri var..
Benim içlerinden en çok sevdiğim love lettuce.Yüzüme sürüyorum normalde 5 dk diyorlar ama bern daha fazla bekletiyorum,sonra yüzümde kuruyan maskeyi hafifçe ıslattıktan sonra peeling yapıp yıkıyorum..İnanırmısınız çocukken ki cildim geri dönüyor..
kaydirigubbakcemile3

Sonraa aklıma gelen gene bi ürünü Saç maskeleri içerisinden Hsuan wen Hua(doğru mu yazdım emin değilim ama:))
İnternet sitesindeki yorumları okudum insanlar kokusu dışında çok memnun kaldıgını yazmış bende yorumların aksine kokusuna bayılıyorum,resmen mahlep kokuyor ve mesela pazartesi günü saçıma maske yapıp bekletip banyoya yapıyorumibanyodan sonra bakım kremi hala kokuyor 3 gün sonra gene bnyo yapıyorum bu sefer kremi kullanmadan gene krem kouyor saçım bi hafta falan sürüyor etkisi:1rolleyes:a.s

Sonraaa belki de daha önce duymadığınız bir ürün çeşidi var lushta,katı parfümler...
Aslında pek çok kişiye sölemiyorum bu sırrımı ama sizle paylaşıyım,Ben Honey I washed the kids parfümünü kullanıyorum içinde hafif turunç notaları var ama bal gibi kokuyoraunuz sürünce ..azcık dokunup teninize deydirmenizle beraber yüzünüz gülmeye başlıyor diyebilirim:)Gene bu parfümün sabunu da var çok kalıcı olmasada kokusu bana göre duş anında o da ayrı bir keyif yaşatıyor:)kaydirigubbakcemile2:eek:

Son bi memnun kaldıgım ürününü daha anlatayımda bitiriyim mesajı yoksa bu uzunlukt kimse okumayacakmirmirmirmir
Masaj barlarından kalpli bi masaj barı var..Şimdi baktım isminie soft coceur muş ismi..Eğer sizde benm gibi çikolata kokusuna bayılıyorsanız buna hayran aklıcaksınız..Vucut ısnızla birlikte eriyer bu bar sürünce ve nemlendriyor vücudu ,gene yorumlarını okuyunca pek çok insanın benm gibi nemlndirici olarak kullandıgını duydum hatta:teytey:İçinde bir parçada çikolata var inanırmısınız:)
Diğer masaj barlarıda gerçkten süperler ama ben en çok buna bayıldım..beyaz çikolatalı olan bitane var mesela bide..

Susturun benniiiiiiiii-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-:lepi::lepi:kafamçokkarıştı

Lush manyağı oldum galibaa ben:sm_cool::sm_cool:

sizde kullanın yaa,benim gibi mutlu olun:1rolleyes:

valla hepsinin değişik değişik canım..
maskeler 20 küsür falan sabunların standart barları 7 ile 11 arasında değişiyor ...........sitesinden pakabilrsin..
ama sana şöyle söliyim yıllarca aldıgım bütün o kozmetik malzemelerine harcadagım paraya acıdım resmen..Hani helal olsun diyosunuz gerçkten..Aaa bak hatta şeyi de söliyim deneme için ürün isteyebiliyorsunuz mağazadan imkan varsa verebilyorlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet üzerinden de telefonla da sipari$ veriliyor..İstanbul'da cevahir alı$veri$ merkezinde,Ni$anta$ı Cities de ve bağdat caddesinde mağazaları var benim bildiğim..İzmir dede Alsancak ta var..Ben balistiklerine bayılıyorum özellikle kaydirigubbakcemile5

lush ıst beyoğlu istiklal caddesindede var benim bildiğim kadarıyla , bir kez içeri girip gezmiştim ama henüz bişi alma fırsatım olmadı daha .. aslında denemek istiyorum evet

ızmirde gül sokakta var canım evet..Ben balistiklerini kullanamıyorum çünkü küvetimizi annem attı zamanında:KK43:

merhaba canım carsamba gunu istanbula gidicemde senin msjını okudum lush la ilgili yüz için olanları almak istiyorum sitesindende baktım bi kere kullanmalık mı veya kac kere gider ? birde şey sorcam canım baska onercegin bişi varmı sen kullanıyorun diye sana soruyorum kusura bakma..

hımm ilginç ürünler varmıs. katı sampuanlar dikkatimi cekti benim
fiyatlarda abartılı görünmüyor aslında. paylaşım için saol.

lush ürünlerini kullanıyorum 2 tne nemlendırıcı kalıp şeklındekı masaj yaglarını 1 tane jel seklınde duş jelını 2 tane katı sabununu we balıstıklerını kullanıyorum kokuları harıka we çok kalıcı gercektende kalıtelıler

Ben bayılıyorum Lush'a...Taze maskesini denemek istediğimi söyledim çok yardımcı oldular sağolsunlar...

Bir tester verdiler bayıldım. Fiyatları eskiden daha pahalıydı sanki artık daha normal. Her kuruşunu hakediyor bence...

Tüm ürünlerini kullanmak istiyorum...
:CüvCüv:

X