yasmin kullananlar ne kadar zaman sonra hamile kaldınız

happygreen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
39
0
arkadaşlar yasmini bıraktıktan ne kadar zaman sonra hamile kaldınız ve hamile kalmak için ayrı ek birşeyler yaptınız mı

ben 1- 1,5 sene kadar yasmin kullandim, biraktiktan 1 yil sonra hamile kaldim, ek olarak da insulini yukselten hap aldim tabi doktor kontrolunde, ama sanirim her bunyede farklilik olabiliyor, gene de 2 ay ila 1 yil arasi bekleyin diyorlar 1 sene icinde kalmazsan doktora gorunmende yarar var...

bende bu ayın 14ünde bırakıyorum soğan kürünü uygulayacagım adet olunca bakalım merak edıyorum faydası olacakmı

ben yasmin i bırakıp , civanperçemli çay içmeye başlıcam...
bendeki etkileri psikolojimi bozdu :KK43:

Yasmini 2 yıldan fazla kullandım.Bıraktıktan 2 ay sonrada hamile kaldım.Düşükle sonuçlandı.Yasminin hiç bir yan etkisi olmadı bana çok şükür.Sadece hapı bıraktıktan sonra 1-2 ay reglimde gecikmeler yaşadım.Birde yasmine ilk başladığımda içindeki hormondan ötürü sanırım mide bulantıları ara ara kusmalar yaşamıştım.Hapa alışınca geçmişti gerçi.

slm arkadaşlar bende asmin kullandım.2 aydır kullanmıyorum ve reglimde düznsizlikler var.sizce bu normal mi?bilgisi olan varsa lütfen yazsn.birde hamile kalmakta sıkıntı oluyor mu çok fazla bu düzensizlikler yüzünden.bilgisi olan bu konuda bana bilgi verirlerse sevinirim.şimdiden teşekkürler

ben de yasmini bırakalı 3 ay oldu.aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum hala.umarım bu ay gecikmez...

bende yasmini bıraktım 2 aya girdim
bekliyoruz şimdilik
3 ay olmaması normal diyorlar

ben 5 yıl içtim yasmin bıraktım 1 yıl oldu 5 ay sonrra hamile kaldım adet düzensizliğide yasamadım simdi 28 haftalık hamileyim.doğumdan sonra tekrar içmeyi düşünüyorum .

tüm hapların yan etkisi var doktora gittim adam en mantıklısı hap diyor sonra da bi sürü yan etki sayıyor bas agrısı,şişlil,kanama,sinir,yağlanma..ohhh baska var mı dedim içimden..kondom en mantıklısı ...erkekler korunmalı bence..

şubatta son ilacımı içtim bıraktım...nisanda hamile kaldım...
hiçbir yan etkisini görmedim yasminin ben...

Bende toplam 10 ay kullandım hiçbir yan etkisiyle karşı karşıya kalmadım. Ama eşimle bebek düşündügümüz için bıraktım. Bakalım ne zaman melegimize kavuşuruz bilimiyorum

ya arkadaşlar 1 hafta olmadı ben başlayalı daha aşırı derecede mide bulantısı yaşadım bugün.bu ne kadar sürer?işe falan gidemedim bırakacağım uzun sürüyorsa

bende 4 aydır kullanıyorum. ilk başlarda baş ağrısı ve mide bulantısı yaptı. bunun yanında en önemlisi göğüslerdeki şişkinlik hassasiyet oldu. adet dönemine yaklaştıkça geceleri üzerine bile yatamaz oluyorum. en çok o yönden sıkıntım var. :çok üzgünüm: doktoruma sordum normal olduğunu söyledi. valla şeytan diyo bırak çekilcek dert değil ama napalım :teselli:

bende 3 ay olacak kullanıyorum düzenli bi şekilde,ilk sıralar sadece biraz göğüslerde hassasiyet oluşturdu,ama 1-2 hafta içinde düzeldi şu ana kadar hiç bir yan etkisini görmedim dr tavsiyesiyle başladım zaten,1 sene kadar kullanmayı düşünüyorum daha sonra da çocuk için kısmetse bırakacağım...

kizlar yasadigim yerde yasmin yok..onun icin turkiyeden 2 kutu aldim yasmin. :)) kismetse 2-3 ay sonra bebek istiyorum.eczanede bayan dedi ki adetin son gununden itibaren iceceksin.ama ben ilk gununden biliyordum :)) kafamçokkarıştı beni aydinlatirsaniz sevinirim

kızlar selamlar ben 15 gün önce bebişimi düşük yaptım 5 aylık oldugu için ölü dogum yapmak zorunda kaldım şimdi 15 gün gecti ve kanamam yok denecek kadar az acaba korunma yöntemi olarak ne yapsam yasmin kullanmadım hi. microgynon kullanıyodum 5 senedir ama hormanlara etkisinden acaba bu sefer ignemi olsam diyorum ne dersiniz yardım

Meraba kızlarrr.Yasmini bende 9 ay kullandım.Bırakalı 4 ay oldu.ılk ay adetim zamanında oldu sonra düzeni bozuldu.Hapı bıraktıktan sonra adetiniz ne zamn düzene girdi.Bizde bebiş düşünüyoruz.

X