yasmin kullanıp bıraktıktan sonra hamile kalanlar buraya lütfen

happygreen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
39
0
arkadaşlar yasmini bıraktıktan ne kadar zaman sonra hamile kaldınız ayrıca ek birşeyler yaptınız mı hamile kalmak için

canım 1,5 senedir bıraktım ve hala hamile kalamıyorum herşey normal ama kahretsinki olmuyor :1no2:

bende çok korkuyorum hamile kalamayacağım die,bende 4 aydır bıraktım ama 2 aydır korunmuyoruz bakalım ne zaman tutacak :KK43:

canım ben de geçen mayıs ayında bıraktım ağustostan beri korunmuyoruz ama malesef henüz yok bebiş :KK43:(

Allahım inşallah bizlerede nasip eder peki doktora gittinmi tahlil falan yaptırdınmı sorun varmışmı canım

etraflıca bi test yaptırmadım henüz, 9 ay oldu , 1 yılın dolmasını bekliyoruz canım ama yumurtalıklarım temizmiş ve fsh- prolaktin normal seviyede dedi doktor tabi başka birsürü tet varmış yapılması gereken eşimin testlerini de yaptırmadık henüz.
1 yılın dolmasını bekliyoruz bakalım her ay yeni bi umut umarım gelecek ay bize uğurlu gelir

ben yasminin en hafif hap olduğunu duymuştum.doktorum yasmini tavsiye etmişti.5 ay kullandım yaklaşık 4 ay oldu bırakalı

inşallah bu ay hepimize uğur getirir hepimiz hamiş kalırız arkadaşlar bünyeden bünyeye farklılık gösterio inşallah daha fazla beklemeyiz

slm ben aralık 2008 de yasmin kullanmayı bıraktım ve şubat ayında hamile kaldım... ama hamile kalmayı düşündüğüm için özellikle internetten sürekli yumurtlama takvimimi hesapladım ve ona göre hareket ettim

Cnm ben 4 yıl doğum kontrol hapı kullandım.2008 aralık ayında bıraktım,şubat ayında hemen hamile kaldım, fakat 9 haftalıkken bebeğimin kalp atışlarını alamadığımız için kürtaj oldum.Benden sana tavsiye doğum kontrol hapını bırakınca hemen hamile kalma en az 3 ay bekleki tamamen etkileri geçsin.Benim gibi üzücü bir olay yaşama....

11 haftalıkken bebeğin kalp atışları olmadığı için kürtaj oldum. 1 ay Gynelle 2 ay Yasmin kullandım. Ocak sonunda bıraktım henüz bir gelişme yok ayın 17-18 ini bekliyorum arkadaşlar.

kızlar bende yasmin kullandım 6 ay ama ben korunma için değil adet lerim erken gelio die kullandım bıraktım ve bu ilk ayım gelişmeleri yazarım......

tebrik ederim canım darısı başımıza inşalllah,citroenc4 sanada geçmiş olsun canım uyarın içinde teşk ederim

X