Saç Kesim Şekilleri £mo saç modeLLeri

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

denizaysim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
520
0
30
bu aralar gençler arasında yaygın olan emo saçlarından bazılarını sizler için seçitm:)
saç modelleri ve kahkül modelleri [bazıları gerçekten çok güze:]

Geçen ki tatilimizde iyice dumura uğradım,emolar sarmış dört bir yanımışakkıdı
Kardeşlerim ve kuzenlerim de dahil olmak üzere..
Emotional gençlerdelikafadulden
Ama hepsi aynı görünüyor:teselli: Tarz ım farklı olsun diye yapıyorlar belki ,ama ikiz üçüz dördüz.... bu sıra uzar gider
Sempatik mi
evet bazı modeller cidden sempatik

sadece bazı kahkül ve saç kesmlerini
beğeniyorum z<aten.[tarzları iğrenç
yoksa ve bazı saç modelleri çok abartılı:]
bunlar sade olanları diyebilirim:)

Bende sade modellerindeki kahkülleri beğenirim aslında.
Emo'mu olsam bu saatten sonra napsam:nazar:

türkiyede emolara özenen çok fazla genç var amerikan kültürü yaşadıkları salaş ve pis hayatın saçlara yansıması diyebiliriz buna..saç modelleri 14-20 yaş arasında kullanılabilicek modeller zira etrafımda kendini emo zanneden erkeklerde görüyorum çok gülüyorum türkiyede bi açılımı bile yok maalesef:1closedeyes:
saç modellerine gelince saçı kabartmadıkları düz şeklide kullandıkları takdirde hoş şekiller var gerçktenyerimsenibenha buarad ben 19 yaşımdayım ama pek çekici gelmiyor nedense =)

Son düzenleme:
ooooffffff bu ne her tarafımızda aynı fabrikanın ürünleri gibi dolaşıyolar
gençler lütfen kendi tarzınızı bulun (bu arada bende 25 yaşındayım gençlr diye hitap edince kendimi epeyi bi yol katetmiş gibi hissetim)
hı nerde kalmıştık
ben en çok bekaem(yanlış yazmış olabilirim) modelini seviyorum yüzüm yuvarlak çok yakışıyo
hani şu arka kısa yanlar uzun modeli var ya işte o
tavsiye ederim

evet bu "emo" denilen olay şaka maka iğrenç bişi saçma sapan gelenekler göz kalemlerine tapmalar falan bu giderek yayılıyor.gerçekten çok kötü bnm sadece saçlarının bazıları[abartısız olanları] kahkükleri falan hoşuma gidiyor.

bazilarin saclari guzel duruyor duz hali ama ole daginik guzel degil tabi,,,bide neden gozunu kap kara edersin ki iste o igrenc kozukuyorrr...

evet bu "emo" denilen olay şaka maka iğrenç bişi saçma sapan gelenekler göz kalemlerine tapmalar falan bu giderek yayılıyor.gerçekten çok kötü bnm sadece saçlarının bazıları[abartısız olanları] kahkükleri falan hoşuma gidiyor.

Tatlım bende emolara bayıldığımdan söylemiyorum ama hem sevmediğini söylemişsin hemde avatarında bir emo resmi var şakkıdı

bazilarin saclari guzel duruyor duz hali ama ole daginik guzel degil tabi,,,bide neden gozunu kap kara edersin ki iste o igrenc kozukuyorrr...

saclarım benzemesede bende siyah makyaj yapıyorum genellikle..gamyoncuiremsu.. ve hemen hemen orta yaslısından gencinden her kadın gözüne kalem cekip dagıtıp bu sekilde makyaj yapıyor.. hatta smoky eye tam bir akım halinde.. hatta yıllar öncesine dayanan bir gelenektir dogulu kadınların gözlerine kapkara sürme cekmesi hemde genci yaşlısı...kaydirigubbakcemile2

oyuncak bebek gibiler..cok şirinler ...kaydirigubbakcemile3

emo&

cute-blonde-emo-hairstyles-58.jpg

emo

yaaa benimde saclarım kısaa bende çıtçıt alcamm. ama emolara benzemek istemiyorumki:KK43: ama bu modeller kısa saca cıtcıt takılmıs sac modellerinden:KK70: ben koca kız oldum emo memo anlamam ben

o kadar güzel kültürümüz,adetlerimiz,geleneklerimiz var ki;bunun kıymetini bilecekleri yerde kalkmışlar bir"emo"diye tutturuyorlar,tamamiyle amerika özentiliği başka birşey değil zaten,giyim tarzları pislik içinde,insanların acaip bakışlarına maruz kalıyorlar zaten,neredeyse popolarından düşecek bir pantolon,zincirler,askılar,renkli file çoraplar,piercingler,gözlerini ve yüzünü kapatmış saçlar,converse'ler(gerçi bizde giyiniyoruz ama göz yormuyoruz hiç değilse)saygı duyarım ama karşıyım,tamamiyle amerikan izlenimi veren bir özentilik başka birşey değil...

X