açık parfüm önerisi..

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
kızlar açık parfüm alıcamda ..yaza uygun.. yaşıma uygunn..(20) kalıcı hoş hafif bi koku önerir msnz bana ??​

chanel changeeeeee tek favorim cnm..kullanıpta memnun kalmayan olmadı şimdiye kdr.. üzerinde kaldıkca dahada güzel kokuyor..kesinlikle al pişman olmassın şekerim:)

chanel changeeeeee tek favorim cnm..kullanıpta memnun kalmayan olmadı şimdiye kdr.. üzerinde kaldıkca dahada güzel kokuyor..kesinlikle al pişman olmassın şekerim:)

cnm o var :))) güzel gerçekten
başka bişey önerr hihoyyyt

cnm ozmann chanel changeden önce issemiake(tam bölemi yazılıyo bilmiomda)onu bi dene derim:)

dawidoff coolwater'ı öneririm canım...çok ferah bir kokusu var,üstelik de kalıcı hemen uçup gitmiyor...

cok duydumbunu cnm..
nasıl bi koku??

cnm çok hafi bi okdrda kalıcı bi kokuuüniversitedeyken 4 yıl bunu kullandım..ben hafif ve kalıcı kokuları seviyorum sende öyle begeniyosan bi bak derim parfümcüde:)

Ben sana dkny be deliciousu öneririm elma kokanı benim favorimdir çokta severim bi dene istersen..

ßorreßors wiken .. süper cnm kesinlikle kullanmanı tavsiye ederim ben yıllardır kullanıyorum çok süper qerçekten kokuyu duyup adını soran çok oluyooo yerimseniben isminin yazılışı tam olarak böle mi emin deilim ama böle sanırım yanlışsa düzeltin arkadaşlar :1hug:

Son düzenleme:
Meyve ise
be delicious +1 :) d&p'nin ki oldukça kalıcı.
givenchy very irresistible

ßorreßors wiken .. süper cnm kesinlikle kullanmanı tavsiye ederim ben yıllardır kullanıyorum çok süper qerçekten kokuyu duyup adını soran çok oluyooo yerimseniben isminin yazılışı tam olarak böle mi emin deilim ama böle sanırım yanlışsa düzeltin arkadaşlar :1hug:

cnm şöle yazılıo sanırsammm
burberys weekend..
bu cok agır gelio bana cnmm yaa :)) ya da bnm tenimde öle duruooo süprizzzzz
Meyve ise
be delicious +1 :) d&p'nin ki oldukça kalıcı.
givenchy very irresistible

dkny i biliyorummm
dierini ilk defa duydummm deneyeceğimm Şeniz

X