Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

ya aktardaki adam kırk kilitin idrar yolları enfeksiyonuna iyi geldiğini.. saç için en etkili olanın entele oldugunu söyledi:S kafamı karıştırdı ya:S

kafa karışıcak bişey yok canım..sen o zaman entele al..yerimseniben

ya aktardaki adam kırk kilitin idrar yolları enfeksiyonuna iyi geldiğini.. saç için en etkili olanın entele oldugunu söyledi:S kafamı karıştırdı ya:S

Entele benim aklıma hiç mi hiiçç yatmadı:1ninca:
1 kere aldım küçücük poşeti 5 liraydı. Onu hazırlaması çok zahmeti sirkeyle falan kaynatılıyor. ığrenç bir koku sarıyor evi az laf işitmedim evdekilerden bu yüzden:bbo:
Sonra tırsa tırsa saçıma sürerdim. Bilindiği üzere zehirli bir ot. Gözüme bir yerime gelecek diye. Hatta bir süre psikolojik körlük yaşardım korkudankaydirigubbakcemile3
2 kere yaptım sonra otu da kaynattığım tencereyi de çöpe attım.
Yine de sen bilirsin tabiki enteleyi kullanmak istiyorsan. Aklına yatmadıysa bir çok bitki var saç uzatmada etkili olan.

Son düzenleme:
1 kere aldım küçücük poşeti 5 liraydı. Onu hazırlaması çok zahmeti sirkeyle falan kaynatılıyor. ığrenç bir koku sarıyor evi az laf işitmedim evdekilerden bu yüzden:bbo:
Sonra tırsa tırsa saçıma sürerdim. Bilindiği üzere zehirli bir ot. Gözüme bir yerime gelecek diye. Hatta bir süre psikolojik körlük yaşardım korkudankaydirigubbakcemile3
Yine de sen bilirsin tabiki enteleyi kullanmak istiyorsan. Aklına yatmadıysa bir çok bitki var saç uzatmada etkili olan.
alkisalkisalkisalkisalkisalkis
harika anlatmışsın bitanem,entele yüzünden az tencere atmadım bende..parasıda cabası,birde korkuyodum zehirli falan aman gözüme kaçmasın yüzüme deymesin die triplere giriyodum:mymeka:ama olu gelin arkadaşın kafasına o yattıysa tabiki onu alsınvereliniortak
islandım kırkkilidime tam gaz devam ediyorum,içine ısırgan koyucam yarın deneme amaçlı,bir kaç sefer yapıcam,deneyimlerimi paylaşıcam..ikisi nasıl bir ikili olucak merak ettim çünkü:1rolleyes:

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
harika anlatmışsın bitanem,entele yüzünden az tencere atmadım bende..parasıda cabası,birde korkuyodum zehirli falan aman gözüme kaçmasın yüzüme deymesin die triplere giriyodum:mymeka:ama olu gelin arkadaşın kafasına o yattıysa tabiki onu alsınvereliniortak
islandım kırkkilidime tam gaz devam ediyorum,içine ısırgan koyucam yarın deneme amaçlı,bir kaç sefer yapıcam,deneyimlerimi paylaşıcam..ikisi nasıl bir ikili olucak merak ettim çünkü:1rolleyes:

Amaann entele benden uzak dursun...:eek:lmaz:
Ben de düşünüyordum aslında bu aralar kırkilidin içine bir şeyler eklesem mi diye?
Sonuçlarını bekliyorum mutlaka canımcım.
Valla bu kırkkilit yüzünden saç için aldığım otların hepsi öölee kalakaldı...:eek:

canım dün aldım 2 tl lik ısırgan içimden geldi,deniyim hemen yazıcam tepkilerikaydirigubbakcemile2valla kırkkilid dier otların pabucunu dama attı:)islandım ilgini çekerse inci tozu topiğinede bak istersen resimli tarif veriyorum :roflol:

1 kere aldım küçücük poşeti 5 liraydı. Onu hazırlaması çok zahmeti sirkeyle falan kaynatılıyor. İğrenç bir koku sarıyor evi az laf işitmedim evdekilerden bu yüzden:bbo:

çok haklısın çok pahalı üstelik. 10gr 20lira yaa:S kırk kilitden sonuç alabildin mi bari ya? senağlama

Kızlar yemeklerde bol bol sarmısak kullanın saçlarınız daha hızlı uzar ben öyle yaptım baya uzadı.Ha ölçmedim ama herkes şaşırdı baya uzamış diye.Mart ayında kestirmiştim çok çok farketti yani.aynı zamanda sağlıklı da.

çok haklısın çok pahalı üstelik. 10gr 20lira yaa:S kırk kilitden sonuç alabildin mi bari ya? senağlama

Canım ben memnunum çok kırkkilitten hatta fikir edinebilesiniz diye fotoğraf ekledim birkaç sayfa önce bak istersen.yerimseniben
Bir de herkesin bünyesi farklı oluyor. Mesela saç bakım yağları bana hiç iyi gelmiyor saçlarım 2 katı dökülüyor. Ama kırkkilitten bir zarar gelmez tatlım dene bir süre memnun kalırsan devam edersin. Zaten kullanımı da çok pratik.:eek:

canım dün aldım 2 tl lik ısırgan içimden geldi,deniyim hemen yazıcam tepkilerikaydirigubbakcemile2valla kırkkilid dier otların pabucunu dama attı:)islandım ilgini çekerse inci tozu topiğinede bak istersen resimli tarif veriyorum :roflol:

Bir dahakine ben de karıştıracağım otları canımkaydirigubbakcemile2
Ya ben o inci tozunu istiyorum yapmak ama bulamadım bizim aktarda. Kremi vardı 20 tl güvenemedim bende.:1ninca:
Bulursam deneyeceğim inşallah.opuyorumnanaktan

Kızlar yemeklerde bol bol sarmısak kullanın saçlarınız daha hızlı uzar ben öyle yaptım baya uzadı.Ha ölçmedim ama herkes şaşırdı baya uzamış diye.Mart ayında kestirmiştim çok çok farketti yani.aynı zamanda sağlıklı da.
haklısın pamuk şekeri..zaten çok severim sarımsak:1rolleyes:sarımsak hapını öneririm hatta 17 tl bitkisel haplar var..
Bir dahakine ben de karıştıracağım otları canımkaydirigubbakcemile2
Ya ben o inci tozunu istiyorum yapmak ama bulamadım bizim aktarda. Kremi vardı 20 tl güvenemedim bende.:1ninca:
Bulursam deneyeceğim inşallah.opuyorumnanaktan
bebeğim benim aldığım kremin markası havana..20 tl olan hangi marka acabaCADIARZUküçük boymu?biCADIARZU ara topiğe bak bakalım benziyomu..olmadı internetten al islandım..
az önce kırkkilidimi ve ısırganımı kaynattımkaydirigubbakcemile2ama yarın sürücem:CüvCüv:

haklısın pamuk şekeri..zaten çok severim sarımsak:1rolleyes:sarımsak hapını öneririm hatta 17 tl bitkisel haplar var..

bebeğim benim aldığım kremin markası havana..20 tl olan hangi marka acabaCADIARZUküçük boymu?biCADIARZU ara topiğe bak bakalım benziyomu..olmadı internetten al islandım..
az önce kırkkilidimi ve ısırganımı kaynattımkaydirigubbakcemile2ama yarın sürücem:CüvCüv:

Canım kremin markasını hatırlayamadım öğrenir diğer topiğine yazarım burayı başka konuyla meşgul etmeyeyim.yerimseniben
Eminim güzel sonuç alacaksın kıkrkkilit+ısırgan iksirinden...kaydirigubbakcemile5

Canım kremin markasını hatırlayamadım öğrenir diğer topiğine yazarım burayı başka konuyla meşgul etmeyeyim.yerimseniben
Eminim güzel sonuç alacaksın kıkrkkilit+ısırgan iksirinden...kaydirigubbakcemile5

aşk olsun hayatım,kardeş topic olsun bişey olmaz:CüvCüv:
yarın deniyorum ve tecrübelerimi paylaşıyorum:lepi:
sonrada sen denersinyerimseniben
işallah daha etkili olur tabi hepimize iyi gelir canım:Saruboceq:

aşk olsun hayatım,kardeş topic olsun bişey olmaz:CüvCüv:
yarın deniyorum ve tecrübelerimi paylaşıyorum:lepi:
sonrada sen denersinyerimseniben
işallah daha etkili olur tabi hepimize iyi gelir canım:Saruboceq:

Ben de denicem canım farklı bitkilerle ama o şekilde yaparsam banyo öncesi uygularım. Kırkkilidin varlığı belli olmuyor son durulama suyu olarak kullansamda ama başka bitkilerle nasıl olur bilemem tabi:eek:
Bir de saç tipin yağlı mı canım? Çünkü ısırgan yağlı saçın bitkisi kurutucu etkisi çok fazla. Amaan kime ne öğretiyorsam senin bilmediğin mi var?kaydirigubbakcemile

yok bitanem estafurullah:kedi:
saçım ne kuru,ne yağlı tatlım,zaten banyo öncesi uygulıycam,iyki hatırlattın,bunuda belirtiyim,saol hatırlattığın içinŞeniz
kırkkilidin varlığı hiç bir türlü belli olmadığı için saçımda tutabiliyorum
ama başka bitkiyi asla:1no2:
sizlerde tutmayın yasakkelime
ısırgan+kırkkilit karışımını banyo öncesi yapıcam kızlar
bunu hatırlatmamı sağlıyan islandıma teşekkürlerbuyrunnnnnnnnn
islandım,şu an takipteyim,yeni alıcağım ürünler var:jeyyar:hepsini araştırıyorum:ecrin_bebek:en kısa zamanda paylaşıcam senle ve dier arkadaşlarlahihoyyyt

yok bitanem estafurullah:kedi:
saçım ne kuru,ne yağlı tatlım,zaten banyo öncesi uygulıycam,iyki hatırlattın,bunuda belirtiyim,saol hatırlattığın içinŞeniz
kırkkilidin varlığı hiç bir türlü belli olmadığı için saçımda tutabiliyorum
ama başka bitkiyi asla:1no2:
sizlerde tutmayın yasakkelime
ısırgan+kırkkilit karışımını banyo öncesi yapıcam kızlar
bunu hatırlatmamı sağlıyan islandıma teşekkürlerbuyrunnnnnnnnn
islandım,şu an takipteyim,yeni alıcağım ürünler var:jeyyar:hepsini araştırıyorum:ecrin_bebek:en kısa zamanda paylaşıcam senle ve dier arkadaşlarlahihoyyyt

Ben sana teşekkür ederim canım benim. Tecrübelerini bekliyoruzzz :eek:
Ev aktar dükkanına döndü yavkaydirigubbakcemile3

island yaptım bu gün ısırgan+kırkkilidimihihoyyyt
şu an için memnunum:lepi:
saat 3 gibi sürdüm,8 gibi banyo yaptım:nazar:
yani durulama suyu yapmadımyerimseniben
haftada 3 kere böyle deniycem..sonucu 2 hafta sonra anlarımkaydirigubbakcemile2

island yaptım bu gün ısırgan+kırkkilidimihihoyyyt
şu an için memnunum:lepi:
saat 3 gibi sürdüm,8 gibi banyo yaptım:nazar:
yani durulama suyu yapmadımyerimseniben
haftada 3 kere böyle deniycem..sonucu 2 hafta sonra anlarımkaydirigubbakcemile2

Hadi şifa olsun Asomalkisalkisalkis
Uzamasına ve parlamasına yardımcı olur muhakkak.kaydirigubbakcemile2

islandım.karışımı dün sürdüm,ama yıkamadım saçımı,bu gün tekrar yaptım ve 3 saat kadar kaldı,az önce banyo yaptım,bakalım sonuçları 2 haftaya kadar alıcaz artık...bu arada defne garlının maskesini alıcam..eskiden kullanırdım çok beğenirdim,yarardı saçıma,tekrar alıcam işallah

islandım.karışımı dün sürdüm,ama yıkamadım saçımı,bu gün tekrar yaptım ve 3 saat kadar kaldı,az önce banyo yaptım,bakalım sonuçları 2 haftaya kadar alıcaz artık...bu arada defne garlının maskesini alıcam..eskiden kullanırdım çok beğenirdim,yarardı saçıma,tekrar alıcam işallah

Ben eksik kalır mıyımnaniknanik senden önce yaptım :eek:
Dün kırkkilide ek olarak lavanta koydum(lavanta benim çok sevdiğim bir bitkidir).
Son durulama suyu olarak kullandım, gayet güzel oldu. Olumlu etkilerini de zaman içinde alıcaz inşallah.:lepi:
Ben defne garlının şampuanını kullanıyorum ve çok çokk memnunum. Ben de düşünüyorum aslında maskesini de kullanmayı ama saçım yağlı daha da yağlandırmasından korktuğum için almamıştım. Tresanın saç kremini kullanıyorum o da güzel...alkisalkisalkis

bendede defne şampuanı var islandhihoyyyt10 tane kerestase eder valla..:nazar:kerastes ler para tuzağı,yıllarca her ürününü kullandım hikeya beyasakkelime
hayatım saçların yağlı ise içine defne yağı at maskeninyerimsenibeno zaman yağlandırmaz
demek sende lavanta attın he:roflol:hadi bakalım bide böle dene,bende ısırganlı deniyim,sonra takas yaparız formüllerinaniknanik
lavantada saçta belli olmaz,hem koku verir:1rolleyes:
hadi seninkide hayırlı olsunkaydirigubbakcemile5sağlıklı saçlaropuyorumnanaktan

X