Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

Kızzzzz o kestirmedenn öncekii haliii =) Anamm şimdidee o kadar olsa öpüpde başımaa koyarımm =)
Şuan omzumda işdee =)

Bakk qüveniyorumm sanaa =)
ohoo oynarda göbek bil atar kızımkaydirigubbakcemile3:lepi:sen aldınmı otu onu de bana:nazar:
Anamm ben de niye bütün gün bi yerlerim kaşındı diyorum dedikodum yapılıyomuş burdasırnaşık şey
Kızlar sizde çok beleşçisiniz yani o kadar foto koydum AsO'yla bi yerlerimizi yırttık kullanın mutlaka diye oralı olan olmadı:dilcikar:
Kullanın bakalım birkaç ay etkileri kendi gözünüzle görün.
Ben seviyorum bu otu ya:eek:
İçmeyi hep ihmal ettim sadece banyo sonrası saçıma döküyordum 2-3 günde bir. Yine de güzel uzadı :nazar:
Şimdi her gece 1 bardak içicem şifa niyetine eminim daha iyi etki edecektir.:lepi:

ohh bee gel islandım gel,bu hatunlar taşa tutuyo beni kurtar arkadaşını:tomato:delikafaduldenkaydirigubbakcemile3biz aylardır kırkkilit die bi yerimizi yırtıyoruz,ama topiği okuyan çıkıyo:dilcikar:ne yorum ne soru ne bişi,evde deneyip memnun kalıyolar ama bizle pyalaşmıyolar:eek:klava:
şifa niyetine tabivereliniortakzaten kötü bi tadı yok bebeğim biliyosun,alışıcaksın zamanla tadınadayerimsenibentam gaz devam kırkkilidimize:eek:

kullandım kullandım ,geldim yorum yapayım dedım..

once banyodan sonra yaptım guzelce..dün gece de kuru sacıma ıyıce spreyledım..

öylece yattım..kazık gıbı yapar dıyordum ama şu an yumusacık..

bugün yıkamadım sacımı..

yarın yıkayıp tekrar spreylıcem..bakalım ne kadar uzucak..

sacımı cok yıkamak ıstmeıyorum..yıkadıkca mutlaka kullancam..umarım faydasını gorurum..
tebrik ederim kulübe hoşgeldinvereliniortakkaydirigubbakcemile3saçta var olduğu anlaşılmıyokisüprizzzzzbenim yıkamadığım ve tekrar üstüne sıktığım bile oluyo,çünkü yumuşacık yapıyo,ama ısırgan yada dierleri öle değilzemuszemusiçmeyide unutma tatlımyerimseniben
en kisa zamanda spor yaptigim ormana cikip bu otu aricam:jeyyar:
kaydirigubbakcemile5

ohoo oynarda göbek bil atar kızımkaydirigubbakcemile3:lepi:sen aldınmı otu onu de bana:nazar:

ohh bee gel islandım gel,bu hatunlar taşa tutuyo beni kurtar arkadaşını:tomato:delikafaduldenkaydirigubbakcemile3biz aylardır kırkkilit die bi yerimizi yırtıyoruz,ama topiği okuyan çıkıyo:dilcikar:ne yorum ne soru ne bişi,evde deneyip memnun kalıyolar ama bizle pyalaşmıyolar:eek:klava:
şifa niyetine tabivereliniortakzaten kötü bi tadı yok bebeğim biliyosun,alışıcaksın zamanla tadınadayerimsenibentam gaz devam kırkkilidimize:eek:

Yettim bacım bırakır mıyım hiç yalnızkaydirigubbakcemile
Tadı kötü falan değil ayrıca gayet rahat içiliyor.:içelim:
Okuyup okuyup kaçmayın bakiim sonuçları bekliyoruzzhihoyyyt

Kızlar aldım sonunda adam işine yaramaz uzatmaz dediii motivasyonum bozulduu hıhh =(

hay salak herif:mymeka:bi halt bilmiyo konuşmasın:eek:klava:
merve sen güven bize moralini bozmaaaahihoyyytbaşlayınca haber veryerimseniben

Ya o adam da kim oluyormuş:tomato:
Valla daha bugün arkadaşım resmen şöyle dedi afedersiniz: "ya island senin saçın bildiğin öküz gibi uzuyor kızım ya bu ne böyle"kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey
Belime değmeye başladı saçım:nazar:
Hatta birazdan bıcı bıcıya gircem kırkkilidimi demledim (bu yorgunlukla ama gaza geldim yani) soğumasını bekliyorum bazen vaktim olmayınca biraz soğuk su karıştırıveriyom napemm:eek:

Ya o adam da kim oluyormuş:tomato:
Valla daha bugün arkadaşım resmen şöyle dedi afedersiniz: "ya island senin saçın bildiğin öküz gibi uzuyor kızım ya bu ne böyle"kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey
Belime değmeye başladı saçım:nazar:
Hatta birazdan bıcı bıcıya gircem kırkkilidimi demledim (bu yorgunlukla ama gaza geldim yani) soğumasını bekliyorum bazen vaktim olmayınca biraz soğuk su karıştırıveriyom napemm:eek:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aman allah nazarlardan saklasın bitanem:nazar::teytey:seninle gurur duyuyorum kırkkilit kraliçem:1hug:tam gaz devam bebeğim,yapmıyanlar düşünsün boşver:dilcikar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aman allah nazarlardan saklasın bitanem:nazar::teytey:seninle gurur duyuyorum kırkkilit kraliçem:1hug:tam gaz devam bebeğim,yapmıyanlar düşünsün boşver:dilcikar:

Yavriimm sayende valla canım benim.:kedi:
Şuan koca bir kupa kırkkilit demledim içiyom:içelim:

her gun yapıyor musunuz siz..

ben iki gün yapıyorum bunu ,bir gün de bakım yapıyorum..

bakalım ne olacak..şimdilik fark yok :)

Yavriimm sayende valla canım benim.:kedi:
Şuan koca bir kupa kırkkilit demledim içiyom:içelim:
:içelim:sen bu işi biliyosunkaydirigubbakcemile5
her gun yapıyor musunuz siz..

ben iki gün yapıyorum bunu ,bir gün de bakım yapıyorum..

bakalım ne olacak..şimdilik fark yok :)

çayı hergün içmeye çalışıyorum sumakçım,saçımada banyodan banyoya bazen hergün,kafama göre yaniyerimseniben

cayı içeyim ben de o zaman ..hiçte sevmem ama katlancaz artık..

ben de koyucam fotomu ,bakalım aradakı fark nasıl olucak :)

koy sumağım bekleriz,önce sorya yaparız=)tadı çok kötü değil,içince bana hak vericeksin:KK66:

içtim iki kere ,annem cok meraklı boyle caylara onun gazıyla demlemiştim ..o gidince ne olacak bilmiyorum.. :)))

içtim iki kere ,annem cok meraklı boyle caylara onun gazıyla demlemiştim ..o gidince ne olacak bilmiyorum.. :)))

kaydirigubbakcemile3aynı benim annem işte:lepi:sumakçım üşenmede annen gidince kalk yapkaydirigubbakcemile,tadı çokta iğrenç bööökafamçokkarıştıdeğil ama dimiyerimseniben tersini söleme rezil etme çarparım:roflol:

çok merak ettim, ben de alıp başlayabilirim her an :1ninca:

yok aslında ben baylıırım bıtkı caylarına ama boylelerıne degıl..kapalı olan ve meyve cayları agırlıklı onlanlaRA

yok cılek çayı yok ahududu yok yasemın yok ballı yesılcay ,yok papatya,evi görsen birsürü çay var.. misafirler bıle arasından secmekte zorlanıyor :)

ama boyle demleme cayları sevemedım bir türlü ..ot tadı gelıyor resmen ,toprak tadı..

zoraki içiyorum bunu da ,ıcıne seker koymadan hayatta ıcemem ama :)

çok merak ettim, ben de alıp başlayabilirim her an :1ninca:
durduğun kabahat:lepi:bekliyorum en kısa zamanda:jeyyar:
yok aslında ben baylıırım bıtkı caylarına ama boylelerıne degıl..kapalı olan ve meyve cayları agırlıklı onlanlaRA

yok cılek çayı yok ahududu yok yasemın yok ballı yesılcay ,yok papatya,evi görsen birsürü çay var.. misafirler bıle arasından secmekte zorlanıyor :)

ama boyle demleme cayları sevemedım bir türlü ..ot tadı gelıyor resmen ,toprak tadı..

zoraki içiyorum bunu da ,ıcıne seker koymadan hayatta ıcemem ama :)

benim sevdiğim meyve çayları vardır canım,ama bitki çayına kafamçokkarıştıfanalaşıyorum resmen..mesela kivi çayı,böğürtlen çayı anlaşırız kendileriyle:jeyyar:

AsO saçlarım belimde zaten benim de acaba saçımıza parlaklık neyim de verir mi at kuyruğu?? normalde böbrek taşlarını düşürmek ya da kanserin yayılmasını önlemek için kullanıldığını biliyorum ama saça fayasını ilk kez duydum...

X