Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

annemde almış bizde başlıcaz yapmaya hihoyyyt

kızlar biz sinemaki bemix ve badem yağı ile karıştırıyoruz öyle uyguluyoruz, denemek isteyen varsa bu şekildede yapabilir gamyoncuiremsu

Ben üç gün önce yaptım kızlar üç dört günde bir yapmayı düşünüyorum bakalım nasıl olcak

ben kirpikleri de uzatiyo diye duydum ondan aldim içiyorum ama malesef hergun içmeyi unutuyorum :S bir paketi bitircem ama =)

ben 1 hafta demleyip içtim bütün yüzümü hatta vücudumu sivilce bastı.içmeyi bıraktıktan sonrada 1 tane bile sivilce çıkmadı.bende böyle bir yan etki yaptı.herkeste aynı etkiyi yaparmı bilmem ama ben birdaha asla kullanmam.

kırkkilid diyorum başkada bişey demiyorum:lepi:
kaynar suyu dök,bir iki ateşte tıkırdat,hem iç çay gibi,hem ılınınca saçına sür..durulama suyu yap,ister sür bir kaç saat sonra yıka.keyfin bilir...:nazar:
saçım uzamıyo deme bu formülü yaptıktan sonradaopuyorumnanaktan

ya canım çok güzel bir tarif öncelikle teşekkür ederimde hiç bir yerde saç uzattığı yazmıyor hep böbrek taşı böbrek hastlıkları felan ilqili şeyler yazıo sen bunu nasıl keşfettin sahsen çok merak ettim :S ohaoldumsmile:nazar:

Bir kaç soru daha...
İçerken aç ya da tok olmamız farkedermi?
Tatlandırıp içebilirmiyiz?
Mide yaralarına bir zararı olurmu?
Çok çok teşekkür ederim şimdiden.. :1rolleyes::1rolleyes:

tatlandırıp içmeni tavsiye etmem canım zararlı olabirli öle üpürdet sen :KK70::KK70:

Bende Bu küRü hemen uyquLamak isTiyorum yaa yoRumLarı okuyan başı heyecanLandım delikafadulden inŞ saçlarım uzar yaaa :smiley-cool: Şimdi Bu Bir su barDağı suDa Bir TuTam ekLicem Sıcak Su dmKöcem üsTüne bi kaÇ dakika TıkıRdaTcam 5 dakika demLemeye bırakıcam sonRa süzücem öğLen ve akşam içicem saÇ için oLanınıda 2 bardak suya 2 yemek kaşığı kırkkiLidimi aTıcam kaynar Su döKücem üsTüne 1 - 2 aTeşde TıkırdaTcam Su iyice ıLınıncA dujum biTTikden sonRa duruLanıp çıkıcam demi doRu anLamıŞım aciL cevab yazarSan çOoOOk seviniRim caNım öPdüm

Bende Bu küRü hemen uyquLamak isTiyorum yaa yoRumLarı okuyan başı heyecanLandım delikafadulden inŞ saçlarım uzar yaaa :smiley-cool: Şimdi Bu Bir su barDağı suDa Bir TuTam ekLicem Sıcak Su dmKöcem üsTüne bi kaÇ dakika TıkıRdaTcam 5 dakika demLemeye bırakıcam sonRa süzücem öğLen ve akşam içicem saÇ için oLanınıda 2 bardak suya 2 yemek kaşığı kırkkiLidimi aTıcam kaynar Su döKücem üsTüne 1 - 2 aTeşde TıkırdaTcam Su iyice ıLınıncA dujum biTTikden sonRa duruLanıp çıkıcam demi doRu anLamıŞım aciL cevab yazarSan çOoOOk seviniRim caNım öPdüm

tatlım forumu acan arkadas artık takip etmiyo sannırım. şaç uzattığını nerden biliyosun gibi bir şey sormuşsun ben de bildiğim kadarıyla cevaplayım dedim:kedi:
at kuyruğu diğer adı bitkinin ve saç için kullanılan bir çok vitaminin içinde yer alıyo. pazardaki bi aktara sordum o da banyodan sonra saçına suyunu dök uzatır dedi. ama her gün yapman gerekiyomuş bunu. bana zor geldiği için solgarın vegetal silica adlı bir ilacı var ondan alıcam. içeriği tamamen bu bitkiden.opuyorumnanaktan

silica ben kullaniyorum 3-4 aydir ama normalin disinda bir uzama görmedim.
yine ayda 1 - 1.5 cm uzuyor.. güclendiriyor canlandiriyor ama uzatmada etkisi olmadi bende. eczacida uzatmiyor saci besliyor güclendiriyor demisti zaten.. uzatacak diiye aliyorsan hic alma bile demisti, ben yinede duramadim denemeden.

silica ben kullaniyorum 3-4 aydir ama normalin disinda bir uzama görmedim.
yine ayda 1 - 1.5 cm uzuyor.. güclendiriyor canlandiriyor ama uzatmada etkisi olmadi bende. eczacida uzatmiyor saci besliyor güclendiriyor demisti zaten.. uzatacak diiye aliyorsan hic alma bile demisti, ben yinede duramadim denemeden.

hmm teşekkür ederim tatlım, ben de almayım o zaman. ben formula snh de kullandım, suan gnc nin hsn formulasını kullanıyorum ama sanki formula daha iyiydi.

tatlım forumu acan arkadas artık takip etmiyo sannırım. şaç uzattığını nerden biliyosun gibi bir şey sormuşsun ben de bildiğim kadarıyla cevaplayım dedim:kedi:
at kuyruğu diğer adı bitkinin ve saç için kullanılan bir çok vitaminin içinde yer alıyo. pazardaki bi aktara sordum o da banyodan sonra saçına suyunu dök uzatır dedi. ama her gün yapman gerekiyomuş bunu. bana zor geldiği için solgarın vegetal silica adlı bir ilacı var ondan alıcam. içeriği tamamen bu bitkiden.opuyorumnanaktan

a.s.Çok Te$ekküR edeRimm TaTLım Çok saoL Bnde aLıcamm zemuszemus

a.s.Çok Te$ekküR edeRimm TaTLım Çok saoL Bnde aLıcamm zemuszemus

tatlım benim nacizane fikrim vegetal silica yerine aynı paraya formula snh al. ben de alıcam dedim ama silica kullanan arkadaş pek etkili olmadığını söylemiş, vazgeçtim ben de.opuyorumnanaktan

tatlım benim nacizane fikrim vegetal silica yerine aynı paraya formula snh al. ben de alıcam dedim ama silica kullanan arkadaş pek etkili olmadığını söylemiş, vazgeçtim ben de.opuyorumnanaktan

Hımm TaTLımmm akLım Çok karışık asLında sinemaKi kuLLanıyorumm şu araLar turpLu suda uzaTıO diyorLar şimdide kırkkiLit çıkTı :kedi: :dance: Hepsini uyquLarsam saÇın uzamasını durduramam Bide xP lülülülülülü sırnaşık şey

Hımm TaTLımmm akLım Çok karışık asLında sinemaKi kuLLanıyorumm şu araLar turpLu suda uzaTıO diyorLar şimdide kırkkiLit çıkTı :kedi: :dance: Hepsini uyquLarsam saÇın uzamasını durduramam Bide xP lülülülülülü sırnaşık şey

benhepsini denedim tatlım, bi miktar uzadı saçım ama o kadar çok sey yaptım ki şimdi ben bile bilmiyorum hangisinin uzattığını:kedi:

benhepsini denedim tatlım, bi miktar uzadı saçım ama o kadar çok sey yaptım ki şimdi ben bile bilmiyorum hangisinin uzattığını:kedi:[/QUOFoRumda okuDumm sinemaki yapıOdum bıRakmışTım devam edicem tekRaRdann kızın FoToLarı biLe vaR yaNii sinemakinin uzaTacaqına eminimmm zemuszemus

aylar yıllar olmuş yahu konuya ilgi ortadan kalkalı. hala kullanan var mı acaba? ben bugün demledim şimdi çayını içtim birazdan da duş sonrası lavantayla birlikte başımdan aşağı dökeceğim. turpçulardandım ben de ama çok dökülme yapıyor turp at kuyruğuna geçiş yapıyorum bakalım umarım işe yarar. bir de maya süreceğim birazdan. gelişmeleri paylaşacağım. :KK69:

X