Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

ben bir ara cok fazla takmıştım uzatmaya bir sürü formülle beraber cok titiz davranarak ayda 4 cm i yakaladım kandırmaca değil yani yerimseniben ki benim sacım 1 cm uzuyosa normalde ona bile şükür derim :nazar: simdi kırkkilit otunu kullanıyorum gayet iyi ama sınavlarım vs. üst üste geldi malesef ara vermek zorunda kaldım cok iyi gidiyordu kesinlikle cilde de cok faydalı emin olun yani denemenizi tavsiye ederim tadı da bence cok güzell :1ninca: sağol asocum formül için tamamen baslayınca yazıcam tek tek malesef ara vermek zorunda kaldım ben :çok üzgünüm:

canım neler yaptın da ayda 4cm e ulastın ??
cook super bı ıs

bi ayda 2cm uzuyo ve sen buna anca diyosun =)). Normal kosullarda sac genelde 1cm uzar bi ay gibi bi surede, senin sacin zaten hizli uzuyomus.. hayalindaki 5cm uzama fikrini bence bi rafa kaldir, cunku buna imkan yok. Buraya arada bi 5cm diyenler cikiyo, ama lutfen inanmayin.. kandirmaca bunlar.

Yani 2 cm dediğim en fazla ..şakkıdı Yoksa öyle hiç bişi yapmasam öyle kalacak aynı boyda lülülülülülü Off keşke ayda 4-5 cm uzatcam bişi olsa:1closedeyes: Ama bu kırk kilit otunu alcam uzamasını geçtim sağlıklı görünüyo diyosunuz bu bile yeterli:lepi:

Bu arada Tales arkadaşım ne yaptında 4 cm uzatmayı başardın yaw 1 aydaa??:uhm:

ben turplu su çam terebentin kullandım ayrıca ozaman yaz çıkışıydı yani saçlarımı soguga yakın ılık suyla yıkıyordum sıcak su cok zararlı cünkü biliyorum arada sirke kullanıyodum vs. bakım yagları yani cok fazla bakım yapmıştım bu aralar vaktim yok malesef ama yaklaşık 1-2 ay sonra Allah ın izniyle herşey cok güzel olacak ozaman vakit ayırıp anlatabildigimi anlatırım size de ama cok titiz davranmıştım suanda bıraktım nerdeyse tamamen , inşallah sizde saçınıza uygun bakımı bulursunuz görüşmez üzere a.s.

Hmm çok saol cnm..a.s. Bende bi ara çamterebentin kullandım ama öyle çok fazla bi etkisi olmadı..Şimdi turplu su yapıyorum..Bide bu kırk kilit otunu alcam taktım buna..:jeyyar:

kızlar bu otları ateste kaynatmakla hata mı yapıyoruz acaba cünkü ben baska bir baslıkta otların kaynatılmayacagını sadece demlenecegini okumustum.çünkü otlar kaynatıldıgında işe yarayan yagların buharla birlikte uctugunu kaynatılmamasını sadece termos veya ağzı kapalı bir kavanozda demlenilmesi gerektiği yazıyordu.banada cok mantıklı geldi.:1no2:

ben bir ara cok fazla takmıştım uzatmaya bir sürü formülle beraber cok titiz davranarak ayda 4 cm i yakaladım kandırmaca değil yani yerimseniben ki benim sacım 1 cm uzuyosa normalde ona bile şükür derim :nazar: simdi kırkkilit otunu kullanıyorum gayet iyi ama sınavlarım vs. üst üste geldi malesef ara vermek zorunda kaldım cok iyi gidiyordu kesinlikle cilde de cok faydalı emin olun yani denemenizi tavsiye ederim tadı da bence cok güzell :1ninca: sağol asocum formül için tamamen baslayınca yazıcam tek tek malesef ara vermek zorunda kaldım ben :çok üzgünüm:

talesim yokluğumda hiç msj atmamışsın aşkolsun:dilcikar:..tek özlemeyen arkadaş sensin demek:çok üzgünüm:..şaka tabi canım:1rolleyes:canım çok ihmal etme ama:KK43:bende bu ara bıraktım taşınma telaşı falan derken:uhm:..en kısa zamanda başla benceyerimseniben

kızlar yeni bir hapa başladım,içinde kırkilit,ısırgan biberiye havlıcan ve bir kaç bitki daha var..kesinlikle tavsiye ederim..fiyatı 30 tl..aktardan alıyorum..şifa kaynağı kısaca..valla bana hakikaten ilaç gibi geldikaydirigubbakcemile3çünkü çay gibi içemiyorum bu ara,bende hop yutuveriyorumkaydirigubbakcemile2..en azından girsin vucudumuza dimi..ayrıca ısırganda saç için birebir biliyosunuz..araştırın ve edinin mutlaka..içten bakım vazgeçilmezim..:nazar:..bu arada ben şampuanıma defne yağı koyuyorum çam terebenti saç derimde kepek yapıyo bana iyi gelmiyo..defneden memnunum tavsiye ederim..ben bi süre daha yokum..sorusu olan arkadaşlara girince cevap yazarım hepiniz a.e.o

kızlar yeni bir hapa başladım,içinde kırkilit,ısırgan biberiye havlıcan ve bir kaç bitki daha var..kesinlikle tavsiye ederim..fiyatı 30 tl..aktardan alıyorum..şifa kaynağı kısaca..valla bana hakikaten ilaç gibi geldikaydirigubbakcemile3çünkü çay gibi içemiyorum bu ara,bende hop yutuveriyorumkaydirigubbakcemile2..en azından girsin vucudumuza dimi..ayrıca ısırganda saç için birebir biliyosunuz..araştırın ve edinin mutlaka..içten bakım vazgeçilmezim..:nazar:..bu arada ben şampuanıma defne yağı koyuyorum çam terebenti saç derimde kepek yapıyo bana iyi gelmiyo..defneden memnunum tavsiye ederim..ben bi süre daha yokum..sorusu olan arkadaşlara girince cevap yazarım hepiniz a.e.o

Canım benim hoşgeldinn:1hug:
O hapın adını ve etkilerini hemen istiyorum.:eek: Bu aralar çay gibi içmeyi baya ihmal ettim yeni bitkiler alınca. Ama her saç yıkama sonrası son durulama suyu olarak yapıyorum yapmayınca suçluluk duyuyorum saçlarıma ihanet ediyormuşum gibi.-tatlicadiarzu-
Bşr an önce foruma geri dön. Sen de buraları ihmal etme.a.s.

Canım benim hoşgeldinn:1hug:
O hapın adını ve etkilerini hemen istiyorum.:eek: Bu aralar çay gibi içmeyi baya ihmal ettim yeni bitkiler alınca. Ama her saç yıkama sonrası son durulama suyu olarak yapıyorum yapmayınca suçluluk duyuyorum saçlarıma ihanet ediyormuşum gibi.-tatlicadiarzu-
Bşr an önce foruma geri dön. Sen de buraları ihmal etme.a.s.

hoşbulduk canım:1hug::roflol:bende öyle hissediyodum bi süre ama geçti benden:))suyunu ihmal etme ama..canım hapın adı ıLAYDA ısırganlı hap...kırkilit var içinde..mutlaka al..fiyat 30 tl..çaydan daha zahmetsiz..ama vaktin varsa . yap derim..o kadar para verme..canım bnm ya..ihmal etmek istemiyorum zaten emin ol..çok tatlısın sen ya:)

canlarım bu gün aldımhihoyyyt
az önce komşu topic enteleyede ekledim:roflol: bir süre kırk kilide ara verip bunu kullanıcam,çok kolay pıs pıs yaptım işim bitti:nazar:
kaynat,sirke koy beklet bilmemne derdi yokzemuszemusfiyatı 20 tl

ya bu entele zehrli bi ot..göze ağıza değdirmemek tamamda, sonuçta derinize sürüyorsunuz ve saç köklerinden giriyor..Allah korusun saç uzatalım derken sağlığınızdan olmayın.sadece benim fikrim bu tabii ama..

kimse bi zararını görmedi canım merak etme senyerimseniben

tatlım egzaman varsa ardıç sabunu kullan,entele hakkında bilgim yok bu konuda,ama kırk kilit kullanabilirsin,içinde silisik asit var..fayda görürsün sanırım,zaten entele topiği değil,ben sadece ürünümü paylaştık canımyerimseniben

canlarım bu gün aldımhihoyyyt
az önce komşu topic enteleyede ekledim:roflol: bir süre kırk kilide ara verip bunu kullanıcam,çok kolay pıs pıs yaptım işim bitti:nazar:
kaynat,sirke koy beklet bilmemne derdi yokzemuszemusfiyatı 20 tl

Sen aştın kendini iyice nerdeenn duyar alırsın bunları anlamam be bacım.kaydirigubbakcemile
İlk sende gördüm yani.
Hele bi kullan iyi gelirse bizde alalım...hihoyyyt

Sen aştın kendini iyice nerdeenn duyar alırsın bunları anlamam be bacım.kaydirigubbakcemile
ılk sende gördüm yani.
Hele bi kullan iyi gelirse bizde alalım...hihoyyyt
antenlerim var bacım sinyal alıyorumkaydirigubbakcemile3:jeyyar:
islandım şimdiden memnunum,tavsiye ediyorum canım..bende ilk kendimde gördüm:roflol:

X