Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

inşallah zarar görende olmaz..saç diplerimde bi ii tane yara gbi kabarıklık oluştu yine bu forumda okumuştum şampuanımın içine bal karıştrdım acaba bununla bi alakasaı olabilrmi sizce bir zararı varmıdr? bilen varmı benneyaptımki

Son düzenleme:
onunla bir alakası yoktur,ayrıca bal antiseptiktir,iyi gelir kabuklarına,baldan sonra böle oldum diyorsan başka bişey diyemem tabi...ama ona bağlama,başka nedenden olmuştur büyük ihtimal.sen fazla kurcalama en iyisi,kendi haline bırakyerimseniben

selam. saçım boyadan yandı benim malesef:KK43: bi yan etkisi olmaz di mi saçıma bunun? ayrıca badem yağı kullanıyorum bir de.

onunla bir alakası yoktur,ayrıca bal antiseptiktir,iyi gelir kabuklarına,baldan sonra böle oldum diyorsan başka bişey diyemem tabi...ama ona bağlama,başka nedenden olmuştur büyük ihtimal.sen fazla kurcalama en iyisi,kendi haline bırakyerimseniben

yapmaya dewam ediyimmi etmiyimmi yanifisfisfis:1rolleyes:

selam. saçım boyadan yandı benim malesef:KK43: bi yan etkisi olmaz di mi saçıma bunun? ayrıca badem yağı kullanıyorum bir de.
geçmiş olsun öncelikle,saçına faydadan başka bir zararı olmaz kırkkilit otunun canım,gönül rahatlığı ile kullanabilirsin...
yapmaya dewam ediyimmi etmiyimmi yanifisfisfis:1rolleyes:
ben zararı olucağını düşünmüyorum,ama baldan sonra oldu diyorsan devam etme derim..kırkkilit denesene sende:dance:

haftada 2 cm uzatıyomu gerçekten:1shok:
öleyse sabah öğle akşam uygularım yani :)
deneyen warmı ??

ooo süpermiş yaaa.. tamam o zaman en kısa zamanda alıcam.. hergün sürerim sacıma ne güzel

ben de Entele Otu'nun saçı hızlı bi şekilde uzattığını duydum ve gördm:))

snuçları burda paylaşalım olurmu?yerimseniben

haftada 2 cm uzatıyomu gerçekten:1shok:
öleyse sabah öğle akşam uygularım yani :)
deneyen warmı ??
tatlım yazarken 2 çıkmamış,2 haftada 1.5 2 cm uzatıyor eveta.s
ben de Entele Otu'nun saçı hızlı bi şekilde uzattığını duydum ve gördm:))
tatlım kırkkilitten bahsetmiştim ben,ama entelede kullanıyorum yeni başladım:jeyyar:
snuçları burda paylaşalım olurmu?yerimseniben
kırkilidi şu anda entele gibi uyguluyorum...sürüp bir kaç saat sonra yıkıyorum..en az 2 saat,,çünkü enteleye başladım kafamda kalmasın die..ama isterseniz siz sürüp bekletebilirsiniz:CüvCüv:
o zaman topiğe hoş geldin dopieskaydirigubbakcemile5burdan takip edelim gelişmelerisüprizzzzz

hoşbulduk en kısa zamanda alıp denicem sonuçları yazarım :)

bu arada 2 haftada 1.5 2 cm uzamasını istiyorsan kırkkilidin çayınıda içiyorsun biliyorsun dimi:ecrin_bebek:hem içiyoruz,hem sürüyoruza.s

evet aldıktan sonra detaylı bi şekilde sorcaktm madem konu açıldı şimdi soruyum..
tam olarak nekadar suya nekadar koyucaz soğuk suya atıp kaynamasınımı beklicez yoksa çay demler gbi demlicezmi.bi yan etkisi falan yoktur heralde deilmi görüntüsü çok garipte:) bide benim saçlarıma bir bardak yetmez sanırım sadece diplerine sürsem yeterli olurmuki?
teşekkr ederm şimdiden..

bitkileri kaynatmak zararlı. önce suyu kaynat.sonra otları koy içine demlensin biraz.. sonra iç kalanını da güzelce sacına sür. durulamaya gerek yokmuş ilk sayfada öyle yazmıs arkadaş.

evet aldıktan sonra detaylı bi şekilde sorcaktm madem konu açıldı şimdi soruyum..
tam olarak nekadar suya nekadar koyucaz soğuk suya atıp kaynamasınımı beklicez yoksa çay demler gbi demlicezmi.bi yan etkisi falan yoktur heralde deilmi görüntüsü çok garipte:) bide benim saçlarıma bir bardak yetmez sanırım sadece diplerine sürsem yeterli olurmuki?
teşekkr ederm şimdiden..
canım dier sayfaları okumadın sanırım sorun değil tekrarlıyım,yeterki yap
göz kararı dediğimiz bir tutamı alıyoruz çaydanlığa koyuyoruz..hem içip hem saçımıza sürüceğimiz için fazla koyuyoruz suyunu..yani3-4bardak yeterli..saç uzunluğuna göre sayı çıkabilir.tutam miktarıda artabilir.ketılda kaynattığımız suyu çaydanşığa döküp,1-2 dakika ocakta tutup 5 dk.kadar demlendiriyoruz..ılınınca sürüyoruz saçımıza,çayımızıda içiyoruz:kahve:
sanane görüntüsünden sen işine baksana:roflol:korkma bişey olmazgamyoncuiremsu

asommm Şeniz cok pis gaza geldim yaaaa delikafadulden delikafadulden bende alcam başlicam ve yapcam :))) inş aydası olur saol tatlımm :))))zemuszemus opuyorumnanaktan

Be çok memnunum Asom konuyu açtığından beri kullanıyorum. kaydirigubbakcemile5
Yalnız ben demleme süresini abartıyorum sanırım biraz yarım saat falan beklediği oluyor bazen.benneyaptımki

asommm Şeniz cok pis gaza geldim yaaaa delikafadulden delikafadulden bende alcam başlicam ve yapcam :))) inş aydası olur saol tatlımm :))))zemuszemus opuyorumnanaktan
kuru kuru saol yok,önce deniyceksin,kullanıcaksın memnun kalıcaksın öyle saol,hakkımla alıcam o saolu:roflol:
malibucum sen saol canım arkadaşım,valla gaza gelin die yazıyorum buraya bunları:smiley-cool:Şeniz
Be çok memnunum Asom konuyu açtığından beri kullanıyorum. kaydirigubbakcemile5
Yalnız ben demleme süresini abartıyorum sanırım biraz yarım saat falan beklediği oluyor bazen.benneyaptımki
islandım çaktırma benimde oluyo:roflol:
hatta demin sürdüm,şu an saçımda,yarım saat falan demlendi:1shok::)))))))
evet hayatım,sen bu topiğimin ilk müşterilerindensin:roflol:ve topiğinde gülüsün canımın içii:1hug:memnun kalmana o kadar seviniyorumki:nazar:

okudum aslında ama herkes birşey sölemiş ben işi bilenden tekrar bi alıyım kullanımını dedm:) tşkrlr.bide kaç günde bi yapmamız gerekiyor ben sık yıkarım saçımı en az iki güne bir her yıkadığımda kullansam zararı olurmu?
island bişey sorcam uzamasına ne kadar yardımcı oldu cm olarak??

rica ederim canım ne demekopuyorumnanaktan
biz hergün sürüyoruz canım,tabi fırsat buldukça,içmeyide sakın unutma

X