Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu buda benim salon takımlarım

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

DeSpOiNa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
382
3
46
arkadaşlar köşe yi tepeden aldım..fakat rengi daha koyu bir krem seçtim..bu teşhirdeki model..renk ve kumaş farklı olacak..birde tekli koltukğu var..o sütlü kahve olacak..köşenin minik minderleri de sütlü kahve olacak..enk kombinasyonu bence çok oturmuş olacak..

bu tv ünitem..

buda salonumda olacak mobilyalarım..

masa - sadalye - konsol - sehpa

vitrinin resmini çekmemişim:KK70:

Son düzenleme:
canım hayırlı olsun güle güle kullan.köşemin üzerinde 1090 mı yazıyor fiyat olarak ben mi yanlış gördüm :S ne kadara aldınız canım

canım köşe ve 1 tekli 2.600 küsür..o fiyat olsa idi keşke..ki seçtiğim kumaşta çok pahalı değildi..metresi 30 tl idi..teklinin kumaş biraz farklı idi..güderimsi bişey adını bilmiyorum:KK70: köşeninki farklı bir kumaş..
renk skalalarında kombineleri zaten var..onlar öneriyor..yani sonuçta köşe ve 1 tekliye o parayı verdik..tabi uzayıp küçülebiliyor o köşe..parça eklendikcede etkiliyor fiyatı..

Son düzenleme:
biliyomusun o etiketi sen söyleyince dikkat ettim resimde gördüm:KK70: zaten direk biz görevliye hesaplattık.. kumaşta baya etkiliyor fiyatı ve teslim süresini..ki o dediğim peşin fiyat..vade farkı olmadan yani..

nedendir bilmiyorum etiketler hep dikkatimi çeker :KK70: yolda birisinin ayakkabısının altında bile olsa muhakkak gözüme çarpar :KK70: .aslında peşin olarakta iyiymiş.ben bi bakıyım tepe ye. sağol canım.tekrar hayırlı olsun.mutlulukla kullan.

Çooook güzelllerrrr.. Ankara Tepehome da görmüştüm aynı köşe takımını. Üstelik çok da rahat. Doğtaş yemek odası ise yatak odası gibi benim favorim. Birde frenleme sistemi var bu modellerde bu da çok büyük bir artı. Güle güle kullanmanı dilerim.

ya MüebbetSevdam o etiket baya kafamı karıştırdı:KK70: ankaradan aldık biz..cevahirde de aynı köşe var özellikle etikete baktım bu kez:KK70: bu resimdeki nasıl oluyor o zaman:KK70: doğru olan verdiğimiz paraya bakınca bu olmalı

canım çok şık ve modern güle güle sağlık ve mutlulukla kullanın inşallah
benim beğendiğin köşe takımı tarzı bu işte mükemmel

çok güzeller canım. zaten mobilyaları görünce küçük bir şok geçirdim. koltuklar dışındaki hepsi benim mobilyaların aynısı. bende doğtaştan aldım. tv ünitesi masa konsol orta sehpası ikimizinde aynı olacak bu durumda... bir koltuklar farklıymış... içime sinerek ve çok severek aldım. senin salonundada çok güzel duracağına eminim. güle güle kullan tatlım....

X