ilk evlilik yıldönümü

tugba1

Bebeklerim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
404
2
38
arkadaşlar dün evlilik yıldönümümüzdü.ve kocamdan ne bi çiçek nede hediye gördüm.sevgililer günüve doğumgünümde böyle geçti.daha ilk senemiz ve moralim çok bozuk suratımda malum.çok mu şey istiyorum acaba bide çok pişkin ya deli oluyorum.2.5aylık hamileyim acaba bu yüzden mi çok takıyorum.bütün gün evden çıkmadık.hiç böyle hayal etmemiştimsenağlama

Yok guzelım boyle hıssetmenın sebebı hamıle olman degıl bızracık odun bır kocan olması. Offff bu erkekler yaaaaas

kusura bakmayın ama kocanız çok düşüncesiymiş...Hadi 3 5 sen geçsede unutsa anlarım ama daha ilk seneniz...Hamile olmanızdan değil eşinizin düşüncesiyliği yüzünden takıntınız....Çünkü bi beklentiniz var ama eşinizden tık yok...

kadın ruhundan anlamayan, tabir-i caizse hanzo erkeklerden nefret ediyorum:kızgın:

Evelnmeden önce onun karakterini bilmiyor muydun?

eşim her konuda çok iyi ve çok anlayışlıdır.sadece özel günlerde böyle işte ve benim canım çok sıkıldı.3 nisan doğum günümdü ondada hiçbişey yapmadı ama asıl yıkıcı olan evlilik yıldönümü oldu.senağlama

hakikaten haaa gerçekten düşüncesiz maddi olarak durumu kötü dahi olsa ikl yıldönümü ne yapar eder bi süpriz hazırlar insan ki hamilesin iki katı düşüncesizlik sen kırıldığını belli et ve bekletntin olduğunu ona hissettir yoksa bi daha sana ne hediye ne süpriz yapar eşin inşallah telafi eder şöle yolda saksı falan düşer kafasına belki de düzelir de ormantik olmak yerine romantik bi adam oluverir ne dersin amin diyelim mi :uhm::jeyyar:

benimki de buna benzer şekerim
ama ben beklenti içine girmediğim için üzülmüyorum
neticede beni çok sevdiğini, her zaman bana karşı anlayışlı olduğunu biliyorum
çok istediğim, hatırlaması gereken bir durum varsa (doğum hediyesi gibi) önceden uyarıyorum
aslında benim eşim de unutmuyor ama önemsemiyor böyle konuları
sen önem verdiğini ona anlatsan seni sevindirmek adına yapar belki birşeyler

canım ya bir de şöyle düşün..
belki de sevgili,evlilik gibi günlere değer vermiyordur
kimi insanlar öyle...eğer başka zaman sana hediyeler alıyorsa
seni sevdiğinin farkındaysan bence üzülmemeye çalış..

hediye,süpriz ve böyle konularda hiç becerisi yok.değerde vermiyo ilk senemizdi bekliyordum.ve çok kırıldım farkettirdim zorlaevden çıkardım markete gidip yine eve geldik.ben bişeyleryapıcaktım ama onda hiçbi kıpırdama yokdi,ye bende yapmadım.hayatım boyunca bu tür şeyleri beklemem artık heralde.arkadaşlar ya benim annem ve babam 30 yıllık evliler hala kutlarlar bu günleri babam eve hediyesiz çiçeksiz gelmez çok içerliyorum yaaa of yaaa

hakikaten haaa gerçekten düşüncesiz maddi olarak durumu kötü dahi olsa ikl yıldönümü ne yapar eder bi süpriz hazırlar insan ki hamilesin iki katı düşüncesizlik sen kırıldığını belli et ve bekletntin olduğunu ona hissettir yoksa bi daha sana ne hediye ne süpriz yapar eşin inşallah telafi eder şöle yolda saksı falan düşer kafasına belki de düzelir de ormantik olmak yerine romantik bi adam oluverir ne dersin amin diyelim mi :uhm::jeyyar:

deyin valla canım ancasizanlarsınız zaten beni.benimkinin kafasına saksı düşerse anca<dank eder belki.çok şey istemedim bi çiçek bi öpücük.yeterdi ama onu bile çok gördü benim kocam

hediye,süpriz ve böyle konularda hiç becerisi yok.değerde vermiyo ilk senemizdi bekliyordum.ve çok kırıldım farkettirdim zorlaevden çıkardım markete gidip yine eve geldik.ben bişeyleryapıcaktım ama onda hiçbi kıpırdama yokdi,ye bende yapmadım.hayatım boyunca bu tür şeyleri beklemem artık heralde.arkadaşlar ya benim annem ve babam 30 yıllık evliler hala kutlarlar bu günleri babam eve hediyesiz çiçeksiz gelmez çok içerliyorum yaaa of yaaa

Eşinle paylaş bence bir beklentin olduğunu bilsinde ona göre davransın...Tamam hediye almasın çiçek getirmesin ama bir öpücük ve iki güzel söz söylesin bunuda sana çok görmesin bunu eşine söyle bence...

deyin valla canım ancasizanlarsınız zaten beni.benimkinin kafasına saksı düşerse anca<dank eder belki.çok şey istemedim bi çiçek bi öpücük.yeterdi ama onu bile çok gördü benim kocam

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:Saruboceq:kaydirigubbakcemile5

paylaştım canım.ben sadece içimi dökmek istedim. anlamıyo işte zorla evlilik yıldönümümüz kutlu olsun dedirttim zorla olmuyo bu işler

Güzelim evlenmeden önce böyle olduğunu anlamışsındır sonuçda kendin de söylüyorsun hediyeden falan anlamaz diye o zaman hediye falan bekleme yani...

Kusura bakma Ama eşinde çok odunmuş yani kuru kuruyada olsa bir kutlardı...

Güzelim evlenmeden önce böyle olduğunu anlamışsındır sonuçda kendin de söylüyorsun hediyeden falan anlamaz diye o zaman hediye falan bekleme yani...

Kusura bakma Ama eşinde çok odunmuş yani kuru kuruyada olsa bir kutlardı...

anlamadığını yeni anladım bende.ve şu anki ruh durumum kötü bence ilk evlendiği sene bişey beklemeyen kadın yok gibidir.çok kötü bi evlilik yıldönümü geçirdim riskli bi hamilelik geçiriyorum ne olur siz anlayın beni bişey beklemeden olmuyo işte illaki bekliyo insan:1no2:

mutlu evliligi olup ta boyle seyleri dert edenleri hicbizaman anlayamayacagim

X