ağrılara göre cinsiyet tahmini???

mhtp

tutun bana annemm
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
3.586
24
hamile kalalım yeter diyoruz hamile kalınca cinsiyeti nedir diye meraktan çatlıyoruz...işte ben:))

ben çevremde 10-15 kişiye sordum tuttu bakalım sizde tutacak mı??
hamilelikde bel ağrısı çekenlerin oğlu , kasık ağrısı çekenlerin kızı olurmuş!!!

bunu bir arkadaşım söyledi benimde bel ağrım oluyor bakalım ne çıkacak:)):emir_bebek:

anaaaa:) benim de ilk haftalarda acayip bel ağrım olmuştu da ben yorulduğum için diye düşünmüştüm.
:)
ama içime de hep oğlan doğuyor vallahi.
bakalım ne çıkacak
belli olunca yazarım:)

şekercik teşekkürler....
valla ben sürekli ekşi yiyorum kız derler ama belim ağrıyo o da erkekmiş..bakalım hangisi tutacak

benim hiç ağrım olmadı ama çok tatlı çikolata özellikle yedim hele ilk 3 ay sadece çikolata yedim yemek görmek bile istemedim vvveeeeeeeeeeee oğlum oldu ilk duyuncada hissetmiştim zaten :nazar::nazar:

ya niye böyle mantıklı olmayan hurafelere batıl inançlara inanırsınız kimisine göre değişir herkez bir değildir bunu da unutmayın kaydirigubbakcemile3

ya niye böyle mantıklı olmayan hurafelere batıl inançlara inanırsınız kimisine göre değişir herkez bir değildir bunu da unutmayın kaydirigubbakcemile3

benim hem belim, hemde kasığım ağrıdı bu durumda ne olcek-tatlicadiarzu-

anaaaa:) benim de ilk haftalarda acayip bel ağrım olmuştu da ben yorulduğum için diye düşünmüştüm.
:)
ama içime de hep oğlan doğuyor vallahi.
bakalım ne çıkacak
belli olunca yazarım:)
Peki kız mı erkek mi oldu bebiş

X