Kirpi ipten yaptığım tül...

demett.

prens ve prenses annesi..
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
3.596
2
çok uyguna çıktı ve sonuçtan çok memnunum her gören de bayılıyor kızlar bakalım beğenecekmisinizhihoyyyt

yalnız dışardan güneş vurduğu için karanlık çıktı normalde ışıl ışıl parlıyor gece de ışıkta ışıldıyor resmen gece de çeker eklerim olmazsa:eek:

dsc05437o.jpg

dsc05438n.jpg

dsc05439.jpg

dsc05440l.jpg

dsc05436c.jpg

bunlarda gece çektiklerim başa alayım ki sayfalarda aramayın.

dsc05523j.jpg

dsc05526k.jpg

dsc05527.jpg

dsc05525ojr.jpg

dsc05524r.jpg

kızlar işte eltime yaptığımız kirpi ipleri sık aralıklarla taktığımız tül:eek:

başa alıyorum sayfalarda kaybolmasın diye...

dsc05728.jpg

dsc05729t.jpg

dsc05731.jpg

dsc05732b.jpg

dsc05733.jpg

dsc05734g.jpg

Son düzenleme:
eline sağlık canım, çok güzel olmuş..
simli ve kalın olanından mı yaptın ve ne kadar mal oldu canım?
bir de ışığı yakıp öyle çekersen, ya da ışığı arkana alarak çekersen daha da yakından görebiliriz

eline sağlık canım, çok güzel olmuş..
simli ve kalın olanından mı yaptın ve ne kadar mal oldu canım?
bir de ışığı yakıp öyle çekersen, ya da ışığı arkana alarak çekersen daha da yakından görebiliriz

teşekür ederim canım.
evet gümüş karışımı var arasında ve de uzun kirpi.
gece çekeyim canım şimdi gün ışıüı fazla karanlık çıkıyor.

çok güzel canım peki gümüş karışımı var derken ayrı bir ipmi yoksa simli olarakmı aldın ipi birde üst tarafı nasıl yaptın (korniş )

çok güzel canım peki gümüş karışımı var derken ayrı bir ipmi yoksa simli olarakmı aldın ipi birde üst tarafı nasıl yaptın (korniş )

hayır canım ayrı ip değil gümüş rengi sim karışık ipin sakallarında...

üst kısmını tığla ördüm, ince makrome ipiyle 6 sıra 2 sırada kirpiyle...

o da ayrı bi güzellik kattı.

teşekkür ederim.

bende beğendim çok değişik olmuş.

teşekkürler sevhan..

yaaçok güsell olmşşş gerçktennn kaça mal oluyoo biraz daha ayrntılı anltsann yapmya karr verdm dee çok güsell gerçktennnnnnnn

çok güzel olmuş arkadaşımda aynısından yapmıştı fakat o sadece uçlarna değil orta kısımlarada boncuk takmıştı kızının odasınada pembe iple yapmıştı gerçekten çok tatlı bir görüntüsü var

çok beğendim canım bende yapıcam ama şunu baştan ayrıntıyla anlatsan birde kornişe nasıl geçirdin merakla bekliyorum

ellerine sağlık çok güzel olmuş canım

demetcim çok güzel olmuş tülün..Ellerine sağlık güle güle kullan..bir arkdaşımda görmüştüm aynısını onunkinde farklı olarak kanat yapmış güzel gözüküyordu.sen tülün uçlarına boncuk takmışın çok şık olmuş.ben de yapmayı düşünüyorum ne zamandır bakalım yapabilcem mi?bu arada sende gördüğüm battaniyeden yapıyorum bitmek üzere...Çok beceriklisin maşallah senden çok fikir alıyorum..:nazar:a.s.

bende geçen yaz mutfağıma yaptım harika oldu ,gören hayran kalmıştı,2 haftada sıkılıp çıkardım ,ben ecinliyim biraz ,,seninki de çok hoş görünüyor ama gece foto bekliyoruz..

yaaçok güsell olmşşş gerçktennn kaça mal oluyoo biraz daha ayrntılı anltsann yapmya karr verdm dee çok güsell gerçktennnnnnnn

teşekkürler canım.valla yapılışında bişey yok sadece oyalıyor insanı o kadar...ben çok sık istemedim kirpisini 1 kareye taktım 1 kare atladım ama eltime yaptık aynı ipin krem renginden o sık istedi her kareye yaptık o da harika oldu.benim oda 3.50 m 1 kg ip gitti eltimin 3 00 m 2 kg ya yakın gitti. kg mını 25 TL ye aldım taşlarına 14 TL verdim 3 yumakta ince makrome ipi gitti tüm masraf bukaydirigubbakcemile5 yani toplasan 42 TL oluyo sanırım benim:lepi:

çok güzel olmuş arkadaşımda aynısından yapmıştı fakat o sadece uçlarna değil orta kısımlarada boncuk takmıştı kızının odasınada pembe iple yapmıştı gerçekten çok tatlı bir görüntüsü var

teşekkürler canım herkes odasına göre yapıyor evet benim odam çok güneş almıyordu şimdi ışıl ışıl oldu valla:sm_cool:

çok beğendim canım bende yapıcam ama şunu baştan ayrıntıyla anlatsan birde kornişe nasıl geçirdin merakla bekliyorum

teşekkür ederim canım ördüğüm ve kirpiyi taktığım şeritin üstüne de normal düğme dikip geçirdim kornişe.
birazdan gece çektiğim resimleri eklicem orda net görünüyor canım.

ellerine sağlık çok güzel olmuş canım

teşekkürler Şeniz

demetcim çok güzel olmuş tülün..Ellerine sağlık güle güle kullan..bir arkdaşımda görmüştüm aynısını onunkinde farklı olarak kanat yapmış güzel gözüküyordu.sen tülün uçlarına boncuk takmışın çok şık olmuş.ben de yapmayı düşünüyorum ne zamandır bakalım yapabilcem mi?bu arada sende gördüğüm battaniyeden yapıyorum bitmek üzere...Çok beceriklisin maşallah senden çok fikir alıyorum..:nazar:a.s.

canımsın yaaaŞeniz teşekkürler tatlım.seninle zevklerimiz uyuyorda ondankaydirigubbakcemile5
battaniye bitince resmini ekle merak ettimhihoyyyt
ne zaman istersen her konuda yardımcı olurum canımŞeniz

bende geçen yaz mutfağıma yaptım harika oldu ,gören hayran kalmıştı,2 haftada sıkılıp çıkardım ,ben ecinliyim biraz ,,seninki de çok hoş görünüyor ama gece foto bekliyoruz..

çok güzel görünüyor :lepi:
a.sboncuklarda çok hoş olmuş

Valla çok güzel olmuss canım güle güle kullan a.s.

çok teşekkürler kızlar hepinizi öpüyorumŞeniz

teşekkürler canım.valla yapılışında bişey yok sadece oyalıyor insanı o kadar...ben çok sık istemedim kirpisini 1 kareye taktım 1 kare atladım ama eltime yaptık aynı ipin krem renginden o sık istedi her kareye yaptık o da harika oldu.benim oda 3.50 m 1 kg ip gitti eltimin 3 00 m 2 kg ya yakın gitti. kg mını 25 TL ye aldım taşlarına 14 TL verdim 3 yumakta ince makrome ipi gitti tüm masraf bukaydirigubbakcemile5 yani toplasan 42 TL oluyo sanırım benim:lepi:

teşekkürler canım herkes odasına göre yapıyor evet benim odam çok güneş almıyordu şimdi ışıl ışıl oldu valla:sm_cool:

teşekkür ederim canım ördüğüm ve kirpiyi taktığım şeritin üstüne de normal düğme dikip geçirdim kornişe.
birazdan gece çektiğim resimleri eklicem orda net görünüyor canım.

teşekkürler Şeniz

canımsın yaaaŞeniz teşekkürler tatlım.seninle zevklerimiz uyuyorda ondankaydirigubbakcemile5
battaniye bitince resmini ekle merak ettimhihoyyyt
ne zaman istersen her konuda yardımcı olurum canımŞeniz

çok teşekkürler kızlar hepinizi öpüyorumŞeniz

evet canım zevklerimiz uyuyor..battaniye bitince ekleyecem resmini kısmetse..teşekkür ederim canım..Şeniz

X