iek Unu ile zayflama tecrbelerimiz...

canım ben yediklerime dikkat ediyorum ve hergün 1 saat tempolu yürüyorum aynı zamanda gece yatarken çiçekununu atıyorum ağzıma yani bu şekilde ewet verdim 55 den 52.5 e düştüm şimdi günde 2 taneye çıkarıcam bakalım ne olacak

bende dikkat ediyorum awa yürüyüş yapamıyorum.11 aylık bebeğim war.onun peşinden koşuyorum ewde.ve emziriyorum awa o kadar fazla weremedim 2 kilo werdim.gerçi 1 ay olmadı düzenli kullanalı.
sen ne kadardır kullandın da 3 kilo werdin.

Kizlar yaaa bu cicek unu insan isi diil hele yogurtla hiccc degil cay gibi icmek daha iyi ...
Bende basladm ilk aksam gercktn kabizlik sorunuma iyi geldi ama sonrq pek etki goremedim:/ artik dewam edecgz bir sekilde:/

Kizlar yaaa bu cicek unu insan isi diil hele yogurtla hiccc degil cay gibi icmek daha iyi ...
Bende basladm ilk aksam gercktn kabizlik sorunuma iyi geldi ama sonrq pek etki goremedim:/ artik dewam edecgz bir sekilde:/

ewet bend esuya koyuyorum 10 15 dakka sonra içiyorum.daha kolay.yoğurtla eziyet gbi..içtikten 10 saat sonra falan etki gösteriyo ondan sonra olmuyo zaten.umarım zayıflarız ya..:KK5:

ewet bend esuya koyuyorum 10 15 dakka sonra içiyorum.daha kolay.yoğurtla eziyet gbi..içtikten 10 saat sonra falan etki gösteriyo ondan sonra olmuyo zaten.umarım zayıflarız ya..:KK5:

Walla canm ne yalan soliim bundan hic bisey olmaz zayflatmayi birak bi tatli kasgi wc ye bile cikartmiyo:/ yarinda pirnc lapasini denicem 2 gunmus zaten...:26:

arkadaslar esimde bana bugün mindivan form tozu almıs aktardan zayıflamak için deyince aktar bunu vermis acaba çicek unumu içinde sinameki biberiye funda yapragı papatya tozu ısırgan yapragı tozu var bir cay bardagı sıcak suya 1 cay kasıgı yada yogurda karıstırarak tüketin diyor günde 3 cay kasıgından fazla kullanmayın yazıyor ac karnınamı tok karnınamı yazmamıs nasıl kullanacagıma karar veremedim acaba bende gece yatarken mi kullansam yardımcı olur musunuz bu toz hakkında bilginiz var mı cicek unuyla aynı mı içerigi

Ben bunu kullandım ama afedersiniz büyük tuvaletimi yapmaktan helak olmuştum. Hele sabahları o karın ağrısı aman Allah'ım. Sabahın 6'sında haydee büyük tuvalete.. Çok fena birşey fazla kullanmayın. Yanlız bu hareketli olduğunuz zaman çok çıkartıyor yoksa nasıl olsa zayıflatıyor deyip yiyip bunu içip oturursanız fazla tuvalete gitmiyorsunuz, zayıflama da pek söz konusu olmuyor. Ben bunun yüzünden 15 günde 5 kilio vermiştim ve yerdim de. Güzel birşey değil çünkü beni her gören yüzün çökmüş, ceset gibi olmuşsun diyordu. Gerçekten yanaklarım çökmüş, göğüslerim de hızlı kilo vermekten biraz sarkmıştı.

Ben de etkileri böyleydi ama illa kullanacağım derseniz kahvaltıdan sonra 1 çay kaşığı o da (tepeleme değil) için. Ama 1 hafta içip bir hafta bırakın bence çünkü içinde sinemaki var ve bağırsak tembelliği yapar ayrıca uzun süreli sinemaki kullanmak bağırsakların içindeki mukozayı da dışarı atıyormuş yani biz süre sonra resmen kabız oluyorsunuz ve mutlaka spor yapın, yürüyün vs..

Son düzenleme:
X