iek Unu ile zayflama tecrbelerimiz...

melek ve mucizesi

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2007
1.344
1.570
42
merhaba
bir arkadaşım inanılmaz yemek yer.ama 2 çocuguna ragmen hiç kilo almıyor.gecen gün sordugum zaman çiçek unu kullandıgını ve asla kilo tutmadıgını söyledi.
rejim falan yapmaz ve aşırı yemek yer.gece yatmadan önce burnumu tutup 1 kaşık yiyorum ardından su içip yatıyorum dedi şaşırdım.
aktarda bulamadıgım için bana aldı yolladı.çarşamba günü elimde olacak.
kullanan varmı aranızda.paylaşabilirmi bizimlea.s.

bu arada internetten araştırınca şu bilgiye ulaştım

yoğurt yerken; içine karıştırabileceğiniz (bir kâseye 2 yemek kaşığı)
istanbullarda "çiçek unu" dedikleri zayıflama tozu;
metabolizmayı hızlandırabileceği için
yediğinizden fazla bağırsakları çalıştırır.

Bildiğim kadarıyla çiçek unu içinde öğütülmüş bitkiler içeriyor.
Bu bitkilerden biride sinameki.
Bağırsakları çalıştırır.
Ancak uzun süre kullanıldığında bağırsak tembeliği başta olmak üzere bi çok sıkıntıya neden oluyor.
Bi kez daha düşün bence.

başka ismi varmı bilemiyorum canımsın ama büyük ihtimalle yoktur nettende araştırınca direk bu isimle bilgiye ulaştım ben
aktarlarda vardır mutlaka.aktara bir sor istersen

kızlar ben bugün aldım. aktardan çok da ucuz bişey ama aktar bana 1 er çay öglen ve akşam al dedi. siz 2 yemek kaşıgı demişiniz. ne yapcm bennnnn

benimde çiçek unum geldi:dance:

arkadaşım geceleri bir kaşığı agzıma atıp su içiyorum dedi ama ben yapamam sanırım.
akşamları yatmadan 1 kaşık çiçek ununu yoğurta ekleyip yiycemkaydirigubbakcemile2

ben öglen ve akşam yiyorum arkadaşlar öglen 1 yemek kaşıgı akşamda öle . ve nasıl tuvalete çıkarıyo biliyomusunuz. başka bişey bu valla

ayy denedinizmi :))
ben hala deneyecegım nasıl ihmalkarlıksa bu
öyle olmasına sevindim çünkü diyete başladım başlayalı sindirim sorunu çekiyorum
inşallah iyi olur :))

ayrıca ben yarım bardak meyve suyuna bir tatlı kaşığı kattım.tadı berbattt.arkadaşım böyle tarif etti.gündüz içtiğinde bağırsakları çalıştırdığından çok acıktırıyormuş

Zayıflama çayları bende çok karın ağrısı yapar..Resmen kıvrandırır..Bu da böyle bir şey mi..ınsanın karnını çok ağrıtıyor mu?.

arkadaşlar ben kullandım ve halada kullanıyorum ve dediğiniz gibi bağırsakları çalıştırıyor ..ama yenmiyor çiçek unu 1 tatlı kaşığı ile sıcak suda biraz eriyor sonrada içebileceğiniz kadar ılık yapılıor su bardağında ve içiliyor.ayrıca günde 2 kerede olmaz ağır gelir fazla şekilde ...sonuç olarak kg verdiyormu evt pes etmedikçe verdiriyor çünkü herkez kullanıp çekemiyor bunu. ben 1 sene 13 kg verdim ve sonuç olarak çok mutluyum :-)

X