iek Unu ile zayflama tecrbelerimiz...

:)) senınkıde yesılmı kız tozun. benımkı yesıl ama yogurtla yenecek yazıo :S

evet yeşil canım yoğurtlada yenilebilirmiş ama ben bi kaşık atıyorum ağzıma suyla içiyorum hemen...

evet canım bende o aktara sordum fakat bana çok zararlı demişti.

ben direk aldım canım çok bişii konuşmadık sadece nasıl yicem dedim suyla alabilirsiniz dedi... a.s.

bende aldım ıkı gun oldu kullanıyorum bana aktarım kesınlıkle gunde sadece bır tatlı aşgının yarısı kadar almalısın dedı hem wc sorunu çıkarır sureklı gıdersın hemde sadece bagırsaklarını çalıştırsın dedı oda uyardı sureklı kulalnımda hem bagırsak tembellı yapar hemde kuvvetlı bır müshıl sayılabılecegı için bagırsakta yaşaması gerekn parazıtlerı sureklı wc ye gıderek yok edebılrısın o yuzden kontrollu kullanmak zorundasın dedı..

ben kabızlık için almıştımaktardan bi toz karışım çok kabızsan yemeklerden sonra bi tatlı kaşığı tozu 1tatlı kaşığı keçi boynuzu pekmezine karıştır yeddedi duruma göre ayarla demişti duruma göre azalt çoğaltdemişti ben gece içiyodum sabah karın şiş ama tabi nası koşuyosunuz tuvalete sabah :eek: sabah alsanız akşama kadar şişiyo karın davulgibi beceremedim yani
rengi yeşil aama inanılmazgaz yapıyo ödem tutuyo vücut ama hakkette işe yarıyan bi karışım kullanmamaya çalışıyorum ben ama şimdi bi 1 hafta sıkı bi diyetle kullansammı durumu geldi ama yapmıycam sanırım eda noldu bütün yöntemler gibi budamı hüsran yazmayı devam ettirmemişsin konu sahibemizde yokortalıkta

Kızlar beni etkilemiyo ya :sinifsinif:, arada bir akşamları bir çay kaşığı alıyorum 1 bardak suile bana msın demiyo. Siz wcden çıkamıyormuşsunuz, anam benim hiç aklıma gelmiyo mirmirmirmir.

ben daha önce bi toz almıştım aktardan,adını bilmiyorum yeşil kötü kokulu bi karışım.belki sizin çiçek unu dediğiniz şey olabilir.beni çok kötü rahatsız etmişti.yemekten sonra bi çay kaşığı içtim bi kaç kez,sabaha karşı karın ağrısıyla uyandım hep.evet ishal yaptı fakat o kadar çok karnım ağrıdı ki anlatamam bu yüzden bıraktım içmeyi o ağrıyı çekemem her gün.ve sadece ishal yapıyor bu da bağırsak düzenimizi bozuyor,sonuçta zayıflatma etkisi olduğunu düşünmüyorum yağları eritmiyorki..

Kızlar beni etkilemiyo ya :sinifsinif:, arada bir akşamları bir çay kaşığı alıyorum 1 bardak suile bana msın demiyo. Siz wcden çıkamıyormuşsunuz, anam benim hiç aklıma gelmiyo mirmirmirmir.
miktsar az gelmiş demekki yada su içmedin üstüne
ben daha önce bi toz almıştım aktardan,adını bilmiyorum yeşil kötü kokulu bi karışım.belki sizin çiçek unu dediğiniz şey olabilir.beni çok kötü rahatsız etmişti.yemekten sonra bi çay kaşığı içtim bi kaç kez,sabaha karşı karın ağrısıyla uyandım hep.evet ishal yaptı fakat o kadar çok karnım ağrıdı ki anlatamam bu yüzden bıraktım içmeyi o ağrıyı çekemem her gün.ve sadece ishal yapıyor bu da bağırsak düzenimizi bozuyor,sonuçta zayıflatma etkisi olduğunu düşünmüyorum yağları eritmiyorki..

sende çok kullanmışsın canım okadar karın ağrısı yaptıysa senin bünyene gereken dozun en az 4 katını kullanıyosun demekki

kızlar öncelikle şunu söliyim '' çiçek unu '' kesinlikle zayıflatmaz..bende aktarım ve çok sattığım tavsiye ettiğim bir ürün değil,biakaç bitkinin öğütülmesi ile biraraya gelen bir toz....kabızlık macunları yapımında kullanılır tek başına kullandığında müshil etkisi gösterir fakat içeriğinde sinameki olduğundan fazla kullanımı zararlıdır....bağırsakları boşaltır,yalnız kabızlıkta kullanacaksanız karışım olarak kullanmanızı öneririm.....

valla ben 6 aydır kullanıyorumm. aktarımda senelerdir tanırım haff bir diyetle ve çiçek unuyla ben tam 12 kilo verdim. bence çiçek un un faydası çok fazla tabii benim görüşüm. ben memnunum hala devam edyorum

banucum sen aktarına güveniyosun iyi hoşta kullanmayı bıraktığında inşallah bağırsaklarında bi sorun yaşamazsın. Bende aktarıma güvenirim babasıda aktarmış ve bana mecbur kalmadıkça alma dedi.

Kızlar evet yediklerinizi tamamen çıkartıyo hiçç bişi kalmıyo midenizde
ben 15 gün kullandım bıraktım ama diyet yapmadım deli gibi yedim nasılsa çıkıyo diye :))
bi gr bile almadım diyetle mutlaka zayıflatır ama uzun süreli kullanmak kötüdür bencede en azından ara verin benim gibi ben pazartesi yine başlıcam kullanmaya 2 hafta ara yeter ayıcık oldumm :))) resmenn

ben sürekli kabızım ve 2 günde 1 tane prebiyotik yoğurt yiyorum geceleri sabahına zaten tuvalete çıkıyorum ama maliyeti yoğurda göre çok düşük okuduğum kadarıyla denenebilir diye düşünüyorum

çok yemek yediğimiz günlerde kullanabiliriz mesela

Benim 4 kilo vermem gerekiyodu ve bende işe yaradı aslında.Akşaları yemekten sonra 1 çorba kaşığı yoğrutla yedim ve memnun kaldım 2 kilo falan verdim bu şekilde.1 hafta falan ara verip sonra tekrar kullandım.

Ben bu gün aLdım bu çiçek unu denilen şeyi ..feci halde kabızlık çekiyorum dedim aktar bana bunun ii geliceğini söyledi ( ayrıca biraz kilo problemimde var ) ..Denemek istiyorum..biraz kullandıktan sonra buraya tekrar iyi gelip gelmediği yazarım arkadaşlar ..mutLu günLer herkese ..

bence hic kullanmayin,ben seneler önce kullanmistim,cok kötü gaz yapiyo ve tuvaletden cikamiyorsun.Allah muhafaza böyle seyler bagirsagi delebilir.en güzel yöntem saglikli beslenme sebze ve meyve agirlikli.benim yapmadigim rejim kalmadi,rejim yapmaya 67 kiloyla basladim ala vere su an 110 kiloyum.sakin benim düstügüm hatalara düsmeyin.saglikli bir sekilde normal beslenirseniz kilo almicaginiz gibi kiloda verebilirsiniz.sakin metebolizmanizi bozmayin

X