Yalancı emziği bıraktırma yöntemi yardııımm :(

Merhaba hanimlar cogunuz uzun zaman once biraktirmissiniz. Bizim daha bugun 2. Gunumuz arada bir istiyor. Ama ben cok izah ettim bir kac kere biraktirmaya calisip pes ettim krizlere girdi agladi mahvoldu resmen. Neler yapmafim kayboldu dedim icine siyah bise koydum bocek olmus dedim kestim aci surdum. Ya yika bunu dedi ya kaynat temizlensin dedi ya da eczaneden yenisini alalim dedi. 2.3 emzikle gezdigi bile oldu hepsini birden bile agzina sokup geziyodu bide etrafin baskisi aman sen kocaman kiz olmussun abla olmussun emzik mi emiyosun hala diyenler biraktirin artik diyenler ben bile bunalima giriyodum. Artik kizim her onune gelene bak agzinda emzik yok diyodu. Bugun 2. Gun oyalayip duruyorum. Dislerin kiriliyir artik yeter bu emzigi emdin hepsi dokulecek kirilacak yaaa diye yuzumu eksittim ve kirik disimi gosterdim mutfak dolabinin tepesinr firlattim. Hem orada oldugunu bilsin disardan aldirmak istemesin hemde uladamayacagi yerde oksun istedim. 1 gece uykusu ve 1 oglen uykusu atlattik ama beni yaninda istiyo surekli artik. 33 aylik 3 yasina 3 ay var :) insaAllah istemez.

X