Göz çevresine botoks yaptıran var mı?

8 ayda bir gidiyorum ben.bi kez yaptırdınmı hep gidiyor gibisin zaten ben önce 5 ayda bir gidiyordum sonra altı yedi sekiz oldu :) doktor seran göçere danış bir derim. net ve kesin çözüm alırsın muhtemelen.sonrasında yardımcı olmak için burdayım ben :)

göz çevresi botoks için ne kadar ödüyorsunuz ? fiyatlar semtlere göre çok değişken kafam karıştı iyice:44:

Botoks goz alti torbalarina da iyi gelir mi acaba? Bilgisi olan?

Sizin sorunuzla beraber şunu da merak ediyorum.

Botox ile ilgili şöyle söyleyeyim benim yüzümün hiçbir yerinde kırışıklık yok ama gülünce çok mimik çizgisi oluşuyor. Kırışıklık olmasa da göz çevresine yapılan botox bu duruma engel olur mu? Yani oradaki kaslar gerileceği için mimik karışıklığı oluşmaz mı?

Lütfen yanıtlar mısınız?

Botox ile ilgili şöyle söyleyeyim benim yüzümün hiçbir yerinde kırışıklık yok ama gülünce çok mimik çizgisi oluşuyor. Kırışıklık olmasa da göz çevresine yapılan botox bu duruma engel olur mu? Yani oradaki kaslar gerileceği için mimik karışıklığı oluşmaz mı?

Lütfen yanıtlar mısınız?

Canım, teknoloji o kadar değişti ki, botoksta bile çok fark ediyor artık yeni uygulamalar. Ablam 4 sene önce yaptırmıştı, yüzü şiş gezmişti, ben geçen ay yaptırdım, benim mimiklerim yerinde :)

Şişli’de yaptırdım Cevahir’in yan sokağında Kadıoğlu hastanesinde. Aklında olsun

ben seren serengılın doktoru var bır cok unlu ona gıdıyor etıler akatlarda ona yaptırıyorum 500 tl fıyatı cok memnunum

Lütfen yanıtlar mısınız?
benim göz çevremde çok çok ince kırışıklar vardı ama gülünce mimik çizgisi olarak çizgi çizgi görünüyordu.bunlar bir iki yıl öncesine kadar yoktu tabi yeni başladı.pazartesi günü yaptırdım ve gülünce o çizgiler oluşmuyor artık :)
o mimik çizgisi eskiden beri var mıydı yeni mi oluştu?bence o mimik çizgisi kesin yok olur.benim göz çevrem dümdüz oldu.gülüyorum çok çok hafif çizgilenme oluyor.

izmirde 200 tl ye yaptırdım bu arada.başta beni çok rahatsız etti konu bile açtım bunun için ama geçen bir şeymiş.canım ne tatlıymış onu anladım :)

arkadaşlar!! ben bundan bir ay önce bakırköyde bi güzellik merkezinde sadece göz çevreme botoks yaptırdım.estetik cerrahıydı yapan kişi.ancak sonuç tamamen hayal kırıklığı oldu.daha öncede 1 kere yaptırmıştım ve çok memnun klamıştım.çok ta doğal olmuştu.fakat bu sefer gözlerimin yanındaki çizgiler yok oldu ancak hepsi güldüğümde gözaltlarıma ve kaşlarımın üstüne yığıldı kendimi tanıyamıyorum.ayrıca göz altlarım çöktü..gülüşüm çok çirkinleşti.herkes sana bişey oldu..hasta mısın,gözlerin çöktü diyor.bir daha yaptırmayı düşünmüyorum..yani inanın her gün aynaya bakıyorum çizgiler tekrar çıksın diye dua eder oldum.Allah herşeyi okadar ince düşünmüş ve güzel yaratmışki değiştirmeye çalışmak tam bir fiyasko oldu.kimseye tavsiye etmiyorum..iyi geceler..
Aradan çok zaman geçmiş ama şimdi durum nedir cherys botoksun etkisi geçince düzeldi mi.Bende yazdıklarının aynısını yaşıyorum gözaltımda dikey çizgiler ve çökme oldu.Gülünce uzaylı gibi oluyorum.Resmen gün sayıyorum.Botoksun etkisi geöince düzelmezse diye çok korkuyorum

Arkadaşlar alnıma ve göz çevreme botoks yaptırmak istiyorum. ama göz çevremde nasıl bir sonuç vereceğini kestiremiyorum.
yaptıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum a.s.
Ben yaptırdım...çok memnunum ve ayrıca 5 yıldır Yaptırıyorum:)

Aradan çok zaman geçmiş ama şimdi durum nedir cherys botoksun etkisi geçince düzeldi mi.Bende yazdıklarının aynısını yaşıyorum gözaltımda dikey çizgiler ve çökme oldu.Gülünce uzaylı gibi oluyorum.Resmen gün sayıyorum.Botoksun etkisi geöince düzelmezse diye çok korkuyorum
Botoxun geri dönüșü var canım...
Arkadaşlar alnıma ve göz çevreme botoks yaptırmak istiyorum. ama göz çevremde nasıl bir sonuç vereceğini kestiremiyorum.

İlk yaptırdığımda etki süresi 6 ay oldu,yaptırdıkça,etki süresi uzuyor arkadaşlar...

Göz altlarına prp uygulayın,sonuç çok etkileyici,yada dolgu:)

Ben yaptırdım, tüm kırışıklıklarım gitti, görenler fıstık gibi olmuşsun diyor:) Tabi nerde ve kime yaptırdığının çok önemi var. Arzu edersen sana bir yer önerebilirim.

X