Göz çevresine botoks yaptıran var mı?

Botoks fiyatları kesinlikle yaşadığınız şehirle alakalı. Pahalı şehir ve semtlerde aynı uygulama da olsa malesef pahalı oluyor. 250 ödedim ben. Kalıcılığı biraz da sizin mimiklerinizi ne sıklıkta kullandığınıza bağlı, benim gibi çok sık mimik kullanan, gülen bir insansanız ömrü 5 veya 6 ay

Merhabalar bende tam olarak aynı durumdan muzdaribim ilk defa yaptırdım ve kendimi tanımamıyorum gürlemiyorum yanaklarım yukarı çıkmıyor şeytani bir bakış oluştu ve tek göz altım torbalandı! Tek sormak istediğim tamamen eski halinize dönebildiniz mi??

Cherys ‘in yazdıklarına cevap olarak yazıyorum .. 2010 da yaptırmış aradan 9 yıl geçmiş acaba yüzü eski haline döndü mü? Hayatım kabusa döndü ...

Merhaba. Şimdi ne durumdasınız? Ben de 3 gün önce ilk botoksumu yaptırdım. Hemen hemen aynı şeyden muzdaribiz. Alında filan hiçbir şikayetim yok. Ama göz kenarlarına yapılan botoks, gözaltımda şişlik ve çöküklük varmış gibi gösterdi. Üstelik düşük dozdu. Bir daha kesinlikle göz çevremi elletmem. Sizde nedir durumlar? İnsanın gülüşünün bozulması çok kötü bir duygu. :KK43:

Merhabalar bende tam olarak aynı durumdan muzdaribim ilk defa yaptırdım ve kendimi tanımamıyorum gürlemiyorum yanaklarım yukarı çıkmıyor şeytani bir bakış oluştu ve tek göz altım torbalandı! Tek sormak istediğim tamamen eski halinize dönebildiniz mi??

Merhaba. Şimdi ne durumdasınız? Ben de 3 gün önce ilk botoksumu yaptırdım. Hemen hemen aynı şeyden muzdaribiz. Alında filan hiçbir şikayetim yok. Ama göz kenarlarına yapılan botoks, gözaltımda şişlik ve çöküklük varmış gibi gösterdi. Üstelik düşük dozdu. Bir daha kesinlikle göz çevremi elletmem. Sizde nedir durumlar? İnsanın gülüşünün bozulması çok kötü bir duygu. :KK43:

Merhaba hala göz altım aynı şekilde inanılmaz üzülüyorum tüm yabancı forumları araştırdım doktora gittim botoxun etkisi geçince geçecek diyorlar beklemekten başka çare yok

Ya kızlar ben de yaptırmayı düşünüyordum ama çok üzüldüm sizin adınıza, vaz mı geçsem, çok fazla mimik çizgisi oluştu 1 senede ama hay allah🥺

Merhaba tekrar. Benim göz çevremdeki botoxla alakalı olduğunu düşündüğüm sorun geçti. Sanırım enjeksiyondan dolayı oluşan şişlikler inince görüntü normalleşti. Ama yine de göz çevreme bir daha yaptırmayı düşünmüyorum. Kenarlardaki ince çizgiler mana katıyor yüze. Onun haricinde aşırı memnun kaldım. Senede bir kere yaptırırım diyordum. Ama şimdi altı ayı dolar dolmaz giderim diyorum. Çünkü bu görüntüden vazgeçebileceğimi sanmıyorum. İnsanların neden botoks bağımlısı olduğunu çok iyi anladım açıkçası. Kısacası iyi bir doktor seçtiğinizden emin olduktan ve doktorunuzdan abartılı taleplerde bulunmadıktan sonra korkmanıza hiç gerek yok. Bir de göz kenarları konusunu iyi değerlendirin. Çok sayıda ve derin çizgiler değilse bence gerek yok.

Selamlar sizin ne kadar zamanda geçti? Benim gözaltı torbalanmam hala duruyor...

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yaklaşık 1 ay oldu yaptıralı. Sormak istediğim botoks etkısı gecınce düzelme oldu mu sizde

Aradan çok zaman geçmiş ama şimdi durum nedir cherys botoksun etkisi geçince düzeldi mi.Bende yazdıklarının aynısını yaşıyorum gözaltımda dikey çizgiler ve çökme oldu.Gülünce uzaylı gibi oluyorum.Resmen gün sayıyorum.Botoksun etkisi geöince düzelmezse diye çok korkuyorum
Merhaba aynı sorunu yaşıyorum.yaptıralı bir ay oldu gülmek istemiyorum o derece. Merak ettiğim botoksun etkısı gecınce durum düzeldi mi

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yaklaşık 1 ay oldu yaptıralı. Sormak istediğim botoks etkısı gecınce düzelme oldu mu sizde
Göz altı ışık dolgusu mu yaptirdiniz .yoksa kaz ayağı için botoks mu

X