Göz çevresine botoks yaptıran var mı?

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar alnıma ve göz çevreme botoks yaptırmak istiyorum. ama göz çevremde nasıl bir sonuç vereceğini kestiremiyorum.
yaptıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum a.s.

Arkadaşlar alnıma ve göz çevreme botoks yaptırmak istiyorum. ama göz çevremde nasıl bir sonuç vereceğini kestiremiyorum.
Göz çevresinde botox çok güzel oluyor benim yaklaşık 3. yaptırışım.Hem kaşlar kalkıyor hemde gözler yana çekilmiş gibi badem göz oluyor. Ben plastik cerraha yaptırıyorum Dr Serkan Dinar'a Gayrettepe Florence de. Piyasada en çok yapanlardan memnun kalırsın .Fiyatı 500 tl idi en son:tomato:

Göz çevresinde botox çok güzel oluyor benim yaklaşık 3. yaptırışım.Hem kaşlar kalkıyor hemde gözler yana çekilmiş gibi badem göz oluyor. Ben plastik cerraha yaptırıyorum Dr Serkan Dinar'a Gayrettepe Florence de. Piyasada en çok yapanlardan memnun kalırsın .Fiyatı 500 tl idi en son:tomato:

canım sen göz çevresi derken gözün kenarındaki gülünce olan çizgileri ve altındaki kaz ayaklarını mı kastediyorsun? benim göz kenarımda bir değil ki 7-8 tane çizgi oluyor gülünce. oraya yapılan iğne tümünü geçiriyor mu?

ya tabi kaz ayaklarını söylüyorum ama yanağınıza uzuyorsa o zaman heralde cilde bişiler yaptırmak lazım bilmiyorum o kadarını

evet cok zevklı ben de yaptırdım tum kırısıklıklar gıttı gozlerım acıldı ayrıca herkes catık kaslı dıyodu bana artık ıstesem de catamıyorum kaslarımı :) ben de 500 e yaptırdım.

ya tabi kaz ayaklarını söylüyorum ama yanağınıza uzuyorsa o zaman heralde cilde bişiler yaptırmak lazım bilmiyorum o kadarını

evet cok zevklı ben de yaptırdım tum kırısıklıklar gıttı gozlerım acıldı ayrıca herkes catık kaslı dıyodu bana artık ıstesem de catamıyorum kaslarımı :) ben de 500 e yaptırdım.

teşekkür ederim kızlar :1hug:

mrb arkadaşlar bende göz ve alın bölgesine botox yaptırıcam bu gün daha önce burun estetiği yaptırdığım doktoruma gittim yanak bölgesi için restylane yapalım diye önerdi hiç bilgim yoktu burdan edindiğim bilgiler pek memnun olunmadığı konusunda bilgisi olan; restylane için 650 tl fiyat verdi bu fiyata yaptırmaya değer mi 6 ay kullanırsın en az dedi

cok ıstemısler ben mecıdıyekoyde bı yerde yaptırdım yuzde yuz restylane kullanıyolar ılacı acarken kendım gordum ve 500 e yaptılar bana ve memnunum..

Bende gecen hata yaptirdim ilk basta doktora sakak germe icin gittim ama doktor sakak germeyi onermedi , riskliymis ?
Botox onerdi cunku ben islem sonrasi risk istemiyordum .
Botox cok basit ama sakak germe kadar kaslari kaldirmiyor bende cok olmadı yani

Dolgu yaptirmak istiyorum goz altlarım icin ve dudaklarimi cizgisii vurgulamak icin
Sunu sormak istiyorum dolgudan sonra da botox gibi hemen sosyal ortamlara girebiliyor musun , yuzde asiri reaksiyon sislik oluyor mu ? yada morar ma ...

1-2 saat süren bi kızarıklık ve hafif ödem oluyo ama geçiyo . Göz altına mı yaptıracaksın bi de??

Evet goz altlarımda cokmeler var benı rahatsız ediyor , dudaklarımı sisrmek degilde cizgileri vurgulamak belki hos olur diye dusunuyorum .
Cunku dolgu yapilan dudaklar cok hos durmuyor

arkadaşlar!! ben bundan bir ay önce bakırköyde bi güzellik merkezinde sadece göz çevreme botoks yaptırdım.estetik cerrahıydı yapan kişi.ancak sonuç tamamen hayal kırıklığı oldu.daha öncede 1 kere yaptırmıştım ve çok memnun klamıştım.çok ta doğal olmuştu.fakat bu sefer gözlerimin yanındaki çizgiler yok oldu ancak hepsi güldüğümde gözaltlarıma ve kaşlarımın üstüne yığıldı kendimi tanıyamıyorum.ayrıca göz altlarım çöktü..gülüşüm çok çirkinleşti.herkes sana bişey oldu..hasta mısın,gözlerin çöktü diyor.bir daha yaptırmayı düşünmüyorum..yani inanın her gün aynaya bakıyorum çizgiler tekrar çıksın diye dua eder oldum.Allah herşeyi okadar ince düşünmüş ve güzel yaratmışki değiştirmeye çalışmak tam bir fiyasko oldu.kimseye tavsiye etmiyorum..iyi geceler..

canım sen göz çevresi derken gözün kenarındaki gülünce olan çizgileri ve altındaki kaz ayaklarını mı kastediyorsun? benim göz kenarımda bir değil ki 7-8 tane çizgi oluyor gülünce. oraya yapılan iğne tümünü geçiriyor mu?

ankaradan göz çevresi dolgusu yaptıran varmı acaba bilgi almak istiyorum
yaptıran varmı

merhaba
göz çevreme dolgu yaptırmak istiyorum bilgi alabilirmiyim sizden

Ben hem göz çevresine hem de alın bölgesine 5-6 kez botoks yaptırdım. Alında iyi oluyor eğer yerleşmiş derin kırışıklıkların varsa, kaş kalkıklığı konusunda bir şey diyemeyeceğim çünkü ben fazla sevmiyorum şaşkın ifade oluyor. Sonuçta alında bence iyi bir şey botoks, gel gelelim göz çevresi, ya aslında nasıl anlatsam bilemiyorum, kaz ayakları denen çizgiler gidince gülmen tuhaflaşıyor, yani gülünce tuhaf bir ifade oluyor, ancak gülmeden normal duruşta güzel, gülüşünde çizgilerini arıyorsun inan,ancak çizgilerin ilerlemesin istiyorsan yaptır. Ancak gülüşte doğallık önemli diyorsan dolguyu falan düşün bence..

kızlar anneminde gözü seyiriordu gözüne bide dudak kenarına botox yaptılar ama estetikçi deil nöroloji doktoruydu hiç memnun kalmadı! ben ameliyat düşünüorum ama nasıl durucak görmek istiorum.33 yaşındayım yanaklar ve gözaltım berbat gülemiorum:KK43:

Botoksu her 6 ayda bir Prof Ozcan Çakamk'a yaptırıyorum. Yaptırdığıma inanmayan bir arkadaşımla gittim, o da başladı, röfleye gider gibi gidiyoruz. Acıbadem biraz pahalı ama çok da değil, daha uçuk fiyatlar duydum. Ayrıca bu maddenin de Çin malı filan çıkmış, ucuza oluyormuş, çok tehlikeli tabii. Hep öneriyorum ama sitesinde de açıklıyor XXXXXXX Acayip iyi hissediyor insan kaz ayakları ve alın çizgileri yok olunca. Ama ben mesela hiç ifade bozukluğu yaşamadım, gayet güzel mimik yapmaya devam ediyorum. Ustalık meselesi, ben diyim...

Son düzenleyen: Moderatör:
botoks ta nedir ya ben bu ve bu gibi yöntemlerde kaçının derim. en güzeli nedir biliyomusunuz doğal bitkisel yöntemlerle sorununuzu giserin. onu da yapmıyosanız kendinize dikkat edin yemeğinize uykunuza sporunuz eksik olmasın çok fazla makyaj yapılmasına da karşıyım. bence böyle bi hayatınız olursa benim gibi mutlu olursunuz.

krem kullanıyorum ama. nemlendirici kırışıklık giderici. hepsi bu kadar. hepsi de doğal.

Botoksu her 6 ayda bir Prof Ozcan Çakamk'a yaptırıyorum. Yaptırdığıma inanmayan bir arkadaşımla gittim, o da başladı, röfleye gider gibi gidiyoruz. Acıbadem biraz pahalı ama çok da değil, daha uçuk fiyatlar duydum. Ayrıca bu maddenin de Çin malı filan çıkmış, ucuza oluyormuş, çok tehlikeli tabii. Hep öneriyorum ama sitesinde de açıklıyor XXXXXXX Acayip iyi hissediyor insan kaz ayakları ve alın çizgileri yok olunca. Ama ben mesela hiç ifade bozukluğu yaşamadım, gayet güzel mimik yapmaya devam ediyorum. Ustalık meselesi, ben diyim...

doktorunuzun yeri hakkinda bilgi verirmisiniz..

8 ayda bir gidiyorum ben.bi kez yaptırdınmı hep gidiyor gibisin zaten ben önce 5 ayda bir gidiyordum sonra altı yedi sekiz oldu :) doktor seran göçere danış bir derim. net ve kesin çözüm alırsın muhtemelen.sonrasında yardımcı olmak için burdayım ben :)

X