banyoda ankastre çamaşır makinesi kullanan var mı?

Jblal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
86
2
banyoda, çamaşır makinesini dolap içine alan varmı arkadaşlar? ya da ankastre olmayıp da gözükmeyecek şekilde dolap yaptıran.

canım bende ankastre çamaşır makinasından bahsediyorsun sandım :) ben kullanmıyorum ama inşallah düğünden sonra öyle kullanacağım canım.iki kapaklı dolap yapılıyor içine çamaşır makinası konulacak inşallah. normalda banyo olmasına sıcak bakmıyorum ben.çünkü nemden buhardan ömrü kısalıyor makinanın ama benim koyacak başka yerim yok.sorunda kullanan olup olmadığını soruyorsun sanırım.

evet caanım, yani banyoda makine yi nasıl saklarız diye düşünüyorum. ankastre çamaşır makineleri acayip pahallı. onun yerine dolap yaptırıp içine alınsa daha mı iyi olur acaba diye düşündüm
ya da ne şekilde gizliyor herkes diye merak ettim. banyosunda makine gözükünce pek güzel durmuyor gibi bence

canım senin isteğine bağlı olarak ya tek kapak ya da iki kapaklı dolap yapıp içine koyuyorlar.bunu lavabonun altına değil yanına doğru yapıp makinanın üzerini de dolap yapıyorlar havlu,deterjan v.s koymak için :KK66:

benimde dolap içinde banyoda değil hemen banyo kapısının yaınında antrede. antreye gömme dolap gibi bişiy yaptırdık buzdolabıda portmantoda çamaşır makinesi yüklük herbişey o dolapta. ankastre değil beniim eşyalar

X