Evde kalmış biri olarak bende burdayım:(

gulsum_xx22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
12
0
HERKESE MERABA. SİZLERİN ARASINA BENDE KATILDIM. GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ÇOĞUNUZ EVLİSİNİZ. BENİDE ARANIZA ALIRSANIZ SEVİNİRİM:)) BEN 24 YAŞINDA BEKAR EVDE KALMIŞ BİRİ OLARAK SİZLERİN ARASINA KATILDIM UMARIM BENİDE KABUL EDERSİNİZ:tomato:

evde mi kalmış??? 24 yaşında mı.. gençliğinin en güzel anları bunlar dilediğince yaşa bence evde kalmayıda unuttt.. ayrıca hoşgeldinn canım..

mzedqqxr5ebh4erjj2.gif
Gülsüm

öncelikle hoşgeldin aramıza a.s. evde mi kaldın 24 yaşındayım diyosun ben 30 yaşındayım ve hala bekarımdelikafadulden sen bu yaşta evde kaldıysan ben noluyorum kader kısmet işleri bunlar,vardır illaki bi yerde bi bekleyenimiz :CüvCüv:

aramıza hoşgeldin bende 24 yaşındayım ve bekarım ama evde kaldığımı düşünmüyorumm
kısmet işi bunlar ne zaman olacağı belli olmaz
takma kafana boşver :teytey: :teytey: :teytey:

kızz bu yaşta evde kalınır mı aklın varsa bu yaşta evlenme zaten :)) gez toozzz...

bakma sen komşu teyzelere...onlar kıskanıooodur

evlenen pişman evlenmeyen pişman ondann :)) dha çok gencsinn hoşgeldin

24 yaşında evdemi kaldın
siteye yeni üye oldun zaten herkezin kvalides,yle ailesiyle kocasıla olan sorunları okuduktan sonra
mevcut aldatma hikayelerini okuduğunda evlenmediğine şükredeceksin:jeyyar:

HERKESE MERABA. SİZLERİN ARASINA BENDE KATILDIM. GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ÇOĞUNUZ EVLİSİNİZ. BENİDE ARANIZA ALIRSANIZ SEVİNİRİM:)) BEN 24 YAŞINDA BEKAR EVDE KALMIŞ BİRİ OLARAK SİZLERİN ARASINA KATILDIM UMARIM BENİDE KABUL EDERSİNİZ:tomato:

öncelikle hoş geldin canım aramıza :1hug: sonra evdemi kalmışsın tatlım bekarlığının tadını çıkar en güzel yaşlardasın .evliyim de nolmuş ha sabahdan beri bi oyan bi buyana koştur ev işi yetmiyo akşam olacak yemek yok cokacimcoook burdan da kopamıyorum :enbuyukkk: bi iş bi kk sonrada yemek yapmaya gidecem -tatlicadiarzu-evliliğin yükü çok ağır zamanının tadını çıkar .bahtın açılırsa zaten istemesende sen evet diyosun bi bakmışsın ki koca evindesin :asigim:
rabbim tüm bekarlarımızada hayırlı yazılar yazmış olsun .burda ki evlilerimizede bi yastıkta kocamayı nasip etsin :Saruboceq: hakkında herşeyin hayırlısı olsun
ayyy çok uzattım lafı kaydirigubbakcemile3 tekrar hoş geldin a.s.

ay 24 yaşındasın diye evde kaldığını düşünüyosun ya çok şaşırdım bende 23 yaşındayım ve beekarım hatta hiç istemıyorum evlenmeyı eliimde olsa 27 ye kadar evlenmem bence sorun yapma canım. çok sıkılıyo yaa :çok üzgünüm:

Hoşgeldin, sefalar getirdin.
Ben 25 yaşında evlenirken, daha küçüğüm diye düşünüyordum.
Planım bir 5 sene daha gezip, 30 yaşında evlenmekti ama nasip kısmet işte, zamanı gelince, hiç bir şey engel olamıyor. En güzel zamanlarının tadını çıkarman dileklerimle tekrar hoşgeldin.

hoş geldin canım herşeyin bi zamanı vardır zamanı gelince sene evliler kervanına katılırsın tekrar hoş geldin diorum

cnm aramıza hoşgeldin evde kalmıs biri olduğunuda düsünme lütfen hersey de bir hayır vardır a.s.

flora_hosgeldin_tablosu.jpg

hoşgeldin canım aramızaaaa:):)
evde mi kaldım diyosun senn 24 yaşında durr bii yafff

X