Sünnet Snnet iin doktor tavsiyesi

hadi ya üzüldüm öyle bişey yaşamış olmana geçmiş olsun canım, siz bilirsiniz tabi, öyle kötü birşey yaşadığınız bir yere güvenmemeniz çok normal, ben tek güvencem dediğim gibi arkadaşımın kendi çocuğu için güveniyor olması,

araştırmalarını sonuçlarını yazarsan sevinirim

sağol cnm bildiririm sanada ama sende yaz anadolu yakasındayız nede olsa

kızlar kasım annelerinde yazdım sünnet hikayemizi , hizmet hastanesi başhekimi Osman Akalın muhteşemdi , oğlum sünnet yüzünden bi kere bile ağlamadı.. herkese tavsiye ediyorummm

arkasim ben bu sene sünnet yaptirdim iki oglumu biri 6 biri 9 yasinda özel muayenesinde ücyüz milyon ikisi.bir tanesi 150 milyon.. ama bebegin kücük daha bir yasinda yada iki yasinda bende almanyada yasiyom .ama türkiyede yaptirdim.bir krem sürüp uyusturuyolar.yarim saat bakletiyo. ucundan kesip deriyi geri kiviriyo dikiyo. on dakka da bitiyo.kremi falan sürüyo..hap ates düsürücü aliyon. geceleyin sabaha kadar uyumadik. anestezinin etkisi gecince basladilar aglamaya agri yapiyo . öbürgün daha iyiyidi.pisini yaparken biraz zorluk cekiyo.iki haftada dikisler kendi kendine atiyo.senin oglan kücük sabret

amerikan hastanesinde çocuk cerrahı egemen bey var biz çok memnun kaldık hem eşimin 6 yaşındaki yeğenini hemde yenidoğan oğlumu o sünnet etti hemen iyileşti yavrular ve hiç problemle karşılaşmadık şükür

cumartesı gunu oglumu genel anestezı altında sunnet ettırdık
doktorumuz bır aıle dostumuzun yakınıydı
cok guen verdı bıze ve hemen anı bır kararla kendısıne emanet ettık
dr.haluk ınal
urolojı bransı ve konusunda hakıkaten cok tecrubelı
darısı dıger erkek annelerının basına

canım ya tam olarak ne kadarlıkken oldu? nasıl geçti? local mi oldu? agrısı sızısı oldumu? detaylara çok ihtiyacım var 17 Eylül'e medicalden randevu aldım

yazın sonuna dogru özel hastanelerde sünnet kampanyası başlıyor düşünemeyeceginiz kadar cüzi rakama yapıyorlar özel sünnetçi kemal özkan 1 taneye 350 isterken özel gözde hastanesi bakurlulara 35 şe kesti hem ameliyat hanede hemde uzman doktorlarla başında anne ve babalarda duruyor üstelik süper bişi ya

X