Sünnet Snnet iin doktor tavsiyesi

PassioneLore

herkes haddini bilecek !
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.071
6
5,5 aylık bır oglum var ve bende kısa zaman ıcınde sunnetını yaptırmak ıstıyorum
bırkac yerden arastıma yaptım ama bu konuda bıraz hassasım
sunnet ettıren anneler ve ya sunnet ettırmeyı dusunen anneler
nerede ve ne kadara sunnet ıslemını yaptırdınız?
ve doktorunuz cerrah mıydı yoksa anestesı doktorumu?
lokal mı yoksa genel anestezımı uygulandı?

bana memnun kaldıgınız doktor ve hastane ısmı verırsenız sevınırım a.s.

canım link vermeseydin burayı bulamazdım:))

bende araştırıyorum beraber aynı yere yaptıralım indirimde yaptırırız ne dersin, doğumumuz aynı hastanedeydi buda olur, artık lelalde bizim kirvemiz olur:))

super olur canım bence
esım de yaza kalmadan havalr ıyıce ısınınca yaptıralım dıyor
medıpolde kı son fıyatı bılmıyorum ama huseyın bey baska bır doktor tavsıye ettı
daha uygun fıyatı var ama gıdıp gorusemedım

kalimerocum bende geldim :))
benim doktorum hizmeti önerdi , doğumu orda yapmıştım zaten oranın başhekimi çok iyiymiş , randevu al git yapsın dedi , lazer flan mı dedim yoooookkk dedi sen git konuş onla dedi başka da bişey demedi..

aslında pek içim el vermiyo , çok minik daha ama yapiyim da bitsin diyorum :1closedeyes:

yarın bende faruk beye soracam, biz sanırm 2 aylık falandık sorduğumuzda 700-750 gibi bir rakam söylemişlerdi emekli sandığı için şimdi nedir bilemem, onuda sorayım bari

andına kucuk yasta metabolızma daha hızlı calıstıgı ıcın erkenden yapılamsının cok faydası var
ama yok sen ılle de 18 yasını beklıcem dersen o ayrı

denızanası canım sor ıstersen ne kadar fıyat verecekler

hoohoyytt geldimm
ay teşekkür ederim denizinanası beni de unutmamış olurum valla kirveniz neden olmasın :))
bende 1 mayısta dr a gidicem kontrole bende bizim doktora sorayım unutmazsam kontrolde hatta kızlar yarın bizim gibi medipolde doğum yapmış bir arkadaşım var ona oturmaya gidicem şimdi çocuk doktorlarımız aynı birde ona sorayım o yaptırdı diye biliyorum sünnetini ondan da fikir alır size bilgisini veririm.
bu arada numune veya gata da sünnette iyi doktorlar var diye biliyorum.

kızlar bugün yaptırdım sünnetini medipolde ali korkmaz çocuk cerrahisine.hiç korkmayın ne kadar erken oakdar iyi lokal anesteziyle yapıldı 350 tl ödedim(emekli sandığı) ilkgün oğlum çok ağlar gecede durmaz dedim ama fitil,krem verdiler bir problem yok ne kadar erken okadar iyi.

merhaba,
ben aralık annelerinde takılıyorum doğumumuzu öyle bekliyoduk ama kasıma kaydı. size bakınırken yardımcı olmk istedim.ben oğlumu 40 günlükken sünnet ettirdim. medicalpark bahçelievler dr fatih akova 600 ytl ye yaptırdık.. medicalpark fatihte yine aynı doktor 500e yapıo sanırım. gayette memnun kaldık Maşallah :nazar: oğlum sünnet olugunu hissetmedi desem yeridir. sadece işlemden sonra ilk 1-2 çiş yaparken birz bağırdı bagırdı sustu yanma oldu sanırım ama bidaha tık yok. ilaç bile vermemize gerek kalmdı. görüntü biras ürkütücü ama 1 hafta bile olmadaniyileşti. koca bi kremi boca ediyosun süünnet yerine gazlı bezi kapatıyosun okadar. yaptırmayı düşünenler yürümeye başlamadan bebişleiniz aradan çıkarn derim hareketlenmesinlerki dahada bezler sürtünmesin die. umarım yardımcı olabilmişimdir. sevgiler a.s.

not: bizim doktor çocuk cerrahi uzmanıydı. local anestezi ile yapıldı. süt sagıp veriyosunuz ameliyatta onlar besleyerek çocugu sabit ve rahat tutmaya çalışıyor..

Son düzenleme:
kızlar bugün yaptırdım sünnetini medipolde ali korkmaz çocuk cerrahisine.hiç korkmayın ne kadar erken oakdar iyi lokal anesteziyle yapıldı 350 tl ödedim(emekli sandığı) ilkgün oğlum çok ağlar gecede durmaz dedim ama fitil,krem verdiler bir problem yok ne kadar erken okadar iyi.

canım kaç aylık bebişin?
bende kesin mayıs sonunda yaptırıcam

merhaba kızlar bizde yarın 13 aylı oğlumu sünnet ettiricez..merter vatan hastanesinde çocu cerrahı Dr. Emin ımani tarafından yapılacak 450 tl ye...haberiniz olsun...doktorumuzun internet sayfası var ordan randevu alınıyor..ayrıca medical park veya jfk dada yapabiliyormuş sünneti yani sizin isteğinize bağlıymış biz merter de oturuyoruz o yüzden bize yakın olsun istedik...genel anestesi uygulanacak ama yüzeysel olarak yani doktorun tabiri ile 2 duble rakı içmiş gibi olacakmış...ayrıca lazer uygulanmayacak tavsiye edilmiyor ilerisi için lazer bizde istemedik zaten..dikişli sünnet olacak oğlum...doktorun internet sitesi Op. Dr. Emir ımani

Bizde sünnet ettirmek istiyoruz ama buraya sünnet ettiren anneler uğramazki? sünnet problemleri kalmamış,niye girsinler bu bölüme? tesadüf görüp yazan 2-3 kişi olur anca..
Ben genel anestezi ve lokal anestezi arasında kararsızım....

bızde onumuzdekı hafta sunnet olacagız. ve lokal anestezı alacak. aynı doktora benım arkadasımın ogluda sunnet oldu o yuzden guven konusunda problem yok. delta hospıtal kucukyalıda ve ucretıde 250 tl

Bizde sünnet ettirmek istiyoruz ama buraya sünnet ettiren anneler uğramazki? sünnet problemleri kalmamış,niye girsinler bu bölüme? tesadüf görüp yazan 2-3 kişi olur anca..
Ben genel anestezi ve lokal anestezi arasında kararsızım....

Canım,ben oğlumu 3 hafta önce sünnet ettirdim.bende lokal ve genel arasında kalmıştım..genelde bebeği göremeyecek olma beni düşündürüyordu..lokalde karar kıldım,yanında durdum oğluşumun..ilk gece zor geçti,2 fitille atlattık şükür..sizin içinde hayırlısı olsun..

medıpol ıle gorustum
sosyal guvenlıkle bırlıkte lokal anestezılı fıyatı 550,00 tl
ama hastane kampanyası varmıs fıyat sgk lılara 350,00 tl oluyormus
alı korkmaz yapıyormus

kalimerocum iyi fiyat almışsın , ben hizmetten 1000 tl fiyat aldım , normal doğum da aynı paraydı valla :kızgın:
bide hiçbir sosyal kurum sünneti karşılamıyo dediler bana , kafam karıştı ne yapsam kiCADIARZU

ben telde bılgı aldım canım
bız onumuzdekı ay ıcın karar verdık
15-20 hazıran gıbı randevu alıp yaptırıcaz ınsa allah

bende 12 haziranda yaptırıyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa..
Allahım yavrularımızı korusunda sorunsuz atlatalım :Saruboceq:

Biz oğlumuzu doğduğu günün ertesinde yaptırdık. Yani yeni doğan sünneti oldu. Acıbademin ve cerrahpaşanın doktorlarından prof.dr. nuvit sarımurat yaptı doğum yaptığım hastaneye gelerek. ama çok memnun kaldık yaklaşık 1 hafta içinde tamamen iyileşti ve yeni doğan sünneti olduğu için hiç bir şey anlamadı. ameliyathanede sadece lokal anestezi iğnesi yapılırken ağlamış ve1 saat sonra geri geldiğinde bebek hala uyuyordu. Oğlum ayrıca da 4 hafta erken doğmuştu bir haftalık iyileşme sürecini yine oğlum uyuyarak geçirdi yani hiçbirşey anlamadı. Hoca çok iyiydi. ılgilenirseniz googledan araştırabilirsiniz. Tüm bebişlere geçmiş olsun

X