Aşılama Denizlide mehmet emin soysal hastaları lütfen burada buluşalım.

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet , doktor gerçekten çok para alıyor..
sana şöyle söleyim, çok yakınımın yaşadığı bir problem bu..
tam 3 ay rahatsızlığına bir çare aramak adına koşturdu, gitmediği doktor kalmadı , harcamadığı para da !
Mehmet Emin Bey tek muayenede nasıl iyileşeceğini, neler yapılması gerektiğini söyledi, çok iyi şu anda , eğer başka doktorların söylediklerine güvenmiş olsaydı şimdi Rahim kanseri olmuş , hatta alınmış , genç yaşına rağmen bebek sahibi bile olmasına imkan olmayacaktı :)
sen onun çok para aldığını idda ediyosun ya :) HELAL olsun bilgisine , yardım severliğine, kaç kişiye parasız yardım ettiğini, durumu olmayana el uzattığını biliyorum ve eminim çok kişi biliyordur!
hangi çekemeyen doktorun yakınısınız bilmiyorum :)

bakın , ben açık net adımla yazdım düşüncelerimi, madem doğru sizde yazın :)
Allah razı olsun eşinden de kendisinden de.. şu hayatta birçok şeyi ona borçluyuz..
iyi ki bu kadar bilgi sahibi , iyi ki bu kadar sevecen ve vicdanlı bir doktor..
başkalarına bin kez vereceğim parayı 1 kez ona veririm , acı çekmem..

hem size çok gelen para ne kadar çok meak ediyorum,..

burdan yaptığınız her söylem ne kadar isimsiz olsa da , dava yoluna açıktır bunu unutmayın..

Prf Dr Mehmet Emin Soysal ı araştırmak için buraya girmiş ve tesadüfen de olsa bu talihsiz yazışmayı okuyan birileri varsa , onlara şunu söyleyebilirim,
annemi iyileştirdi
kuzenim onun sayesinde bebek sahibi oldu
teyzemi menapoz dönemindeki büyük probleminden kurtardı,
sizin bebeğiniz olmaz denilen ablama Prf Seyide Soysal çok güzel bir erkek evlat hediye etti,
teyzemi beş para almadan ameliyat ettiii..!
onun bilgi birikimi ve tecrübeleri, herşeyden önemlisi babacanlığı hiç kimsede bulunmaz. benn her gün ona dua ederim onun bana KAYBETTİRMEDİKLERİ İÇİN !

konu ilgimi cekti cevap vermeden edemeyecegim.
bu olay yasanalı nerdeyse bir yıl olmus ve tesadüf üzeri görmüşsünüz birilerine iyi gelmiş birilerine kötü.bu cok normal hayat herzaman herkese gülmüyor bende cok iyi denilen bi doktorla çok kotu seyler yasadım.bi sürü doktor hakkında bi sürü şey yazılıp çiziliyor...
bosverin gitsin..

haklısın ama 1 yıl olmuyor yeni olmuş.. 2. ayda
aslında benim buraya yazmama neden olan şey doktora söylenilen şey değil.. tabiki bi doktor bi çok kişide farklı sonuçlara neden olabilir. ben ablamı bir doktorun yanlış teşhisi ve fazla dozda verilmiş ilacı nedeniyle kaybettim.
gerçekçi bulmadım yazılanları.. çünkü asla o doktor kimseyle para konuşmaz :) ve istemez.. ilaç vs yada özel muayehane uygulamasıysa bi ücreti vardır bu standarttır ve orda yazılıdır , muayehanenin içinde duvarda. herkezden aynı ücret alınır :) birinden fazla birinden eksik bişi yoktur.

Son düzenleme:
yasemin sana fazlasıyla katılıyorum denızlıde 1 yıldır oturuorum az cok doktorlardan haberdarım.mehmet emın beye bende hamılelıgımden önce gıtmıştım.çok basarılı bı doktor.herseyden önemlısı muaynanesıne gırdıgınızde güvenlı ve cıddı bı ortam oldugu ızlenımı oluşuo.hersey etık ve olması gerektığı gıbı orda..ben onda gördüğüm özen ve alakayı,güleryüzlülüğü gercekten cok az doktorda görmüşümdür.su an hamıleyım 5 haftalık.ılk kontrol için baska bı doktora gıttım ısmını vermıycem..bı sekreter bıde doktor vardı muaynehanede.ne bı ılgı var ne bı hemsıre.ultrasondan önce ınsanı bı hazırlarlar hanı pembe önlük giyersın falan öle bışeyde yok pat dıe gelıp kontrol yanı bu ne yaa,..eşimde bende cok rahatsız olduk..mehmet emın beyın denızlıden ayrıldığı yada yakında ayrılacagı söylenıo..bılmıyorum ne kadar doğru..inşallah gıtmez..denızlının cok büyük kaybı olur bence..bende ona gıdıcem

4 yıl uğraşmanın sonunda hamile kaldım. Arkadaşımın tavsiyesiyle bu dr gittim. Hamileliğin 3. ayında hepatit aşı yaptı . 1 hafta sonra bebeği kaybettik. Sonradan aşının prospektüsünü okudum hamilelerde KONTRENDİKEDİR diyor. Düşük yaptım Muayenehanesinde kürtaj oldum. 1 hafta sonra kontrole gideceğim telefonla aradım görüşmek istedim. Sesi geliyor ama hemşiresi burada yok dedi Bi de üstüne 3 lü test sonucunuz için mi aradınız bebeğiniz çok sağlıklı merak etmeyin demesinlermi? Senin durumun gebelik takibin umurlarında bile değil. Tek dertleri para para para.

X