Fatma Gençtürk Özer

daisy83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
385
1
41
Selam kızlar,
Medicana Beylikdüzü hastanesindeki Fatma Gençtürk Özer hakkında bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi? Bana çok güven verdi ama genç olması düşündürüyor. Aynı hastanedeki Aslı Hanım'ı pek sevmedim. Bir tahlil sonucu almak için 2-3 gün boyunca sürekli arayıp not bıraktım ama ulaşamadım bu nedenle onu sildim:) Fatma Hanım'a devam etmek istiyorum ama yorumlarınıza ihtiyacım var...

Merhaba daisy, Fatma Gençtürk Özer benim eski çalıştığı hastaneden beri doktorumdur. bende aynı senin durumundaydım Fatma Hanım' la tanıştığımda kayınvalidemin tavsiyesi üzerine bir kadın doğum uzmanına gittim ama memnun kalmadım sonra tesadüfen Fatma Hanım' a gittim. İlk olarak güleryüzlü oluşu ve genç yaşına rağmen tecrübesi beni etkiledi. Bu konuda herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. tecrübe ile sabittir:) geçmiş olsun umarım sende en az benim kadar memnun kalırsın....

merhaba daisy bende hamileliğim boyunca ve hamilelikten sonraki sorunlarım içinde fatma hanıma gittim ve hastanesini değiştirdiğine çok üzüldüm gerek tecrübesi gerek hastasıyla ilgilenmesi çok güzel gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir doktor eğer ikinci kez hamile olsam veya o onuda bi rahatsızlık olsa hiç düşünmeden ona giderim sevgiler

Cevaplarınız beni rahatlattı arkadaşlar teşekkür ederim. Bu dönemde insan daha çok ilgi istiyor gerçekten.

kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktor. memnun kalacağınıza eminim.hamileliğim boyunca kendisine gittim hiçbir sıkıntım olmadı çok rahatlatıyor insanı.

Bende bugune kadar Kamer Tezer Ozer' e gidiyordum cok memnundum ama ayrilidigi icin artik gidemiyorum . Fatma hanima gidicem bende artik . Genelde hep erkek doktor istemisimdir nedense . Ilk defa cumartesi gidicem bende umarim iyi gecer.

Fatma hanım da hastaneden ayrılıyormuş. Çok alışmıştım ona...Doğuma da az kaldı napıcam bilmiyorum...

Fatma hanım da hastaneden ayrılıyormuş. Çok alışmıştım ona...Doğuma da az kaldı napıcam bilmiyorum...

Maalesef hastanede sorun sanirim .Once Kamer Bey sonra Fatma Hanim. Gerci ben Fatma Hanimla sorun yasadigim icin daha erken birakmistim . Aysun Hanim'a gidiyorum simdi.

kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktor. memnun kalacağınıza eminim.ilk referasnla gittim, hamileliğim boyunca kendisine gittim hiçbir sıkıntım olmadı çok rahatlatıyor insanı.
evet burada karşıma çıkacağını biliyordum. benim güzel akıllı bilgili, empati kurmayı bilen doktorumun. hem doğumumu yaptırdı hemde kardeşimin gebe kalmasını sağladı. profesörlerin yapamadığını yaptı. olmaz dediler o inat etti, konuştu anlattı rahatlattı biz. şimdide muaynehane açtı, beylikdüzü avcılar bahçeşehirin tek ve en güvenilir kadın doğum uzmanı.
herkese tavsiye ederim

Selam kızlar,
Medicana Beylikdüzü hastanesindeki Fatma Gençtürk Özer hakkında bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi? Bana çok güven verdi ama genç olması düşündürüyor. Aynı hastanedeki Aslı Hanım'ı pek sevmedim. Bir tahlil sonucu almak için 2-3 gün boyunca sürekli arayıp not bıraktım ama ulaşamadım bu nedenle onu sildim:) Fatma Hanım'a devam etmek istiyorum ama yorumlarınıza ihtiyacım var...

X