Hamıle kalamayanlar kıst ve ıltıhapı olanlara degsık bır karısım

T

turka

Ziyaretçi
yerimsenibenyerimsenibenArkadaslar bundan 4 sene once 4cm kıstım vardı.ayrıca akıntımda fazlaydı doktor dogumkontrol ılacı verdı ama dogal yoldan nasıl olur dıye arastırdım burada bır aktarımız var bana fındık setını tavsıye ettı ıcerısınde kedıhındı fındık ve lobet sekerı var 15 gun kullandım ultrasona gırdım kıstım erımıstı akıntım gıttı ve rahım agzı yarası vardı oda gectı sımdı hamıle kalamıyorum yıne onu tavsıye ettıler kullanacam lobet sekerı yaraları ve ıltıhapları kurutuyormus kedıhındı ve fındık rahım ve hormonlara ıyı gelıyomus ben cok memnun kaldım.butun aktarlar bu bıtkılerı bılır kullanmak ıstıyenlere tavsıye ederım sabah 2 tatlı kasıgı ackarna aksam yatarken 1tatlı kasıgı kolaylıkla bulabılırsınız.ben cok faydasını gordum ınsallah sızde gorurusunuz

Hoşgeldin canıma.s. canım bu yazını alternatif tıp bölümünde tekrar yazarmısın ilgi çekecektir belki burda görmeyebilirler ...zaten hepimiz bir sürü kür yapıyoruz...

merhabasw0.gif
turka

ahhh ahhh sorma o kistleri bende 1 yıl önce ameliayt oldum çok zor çokkkk:bbo:

canım ben bu karışımı pek anlayamadım aktardan tam olarak ne diye isteyeceğiz bu karışımı..??

canım ben bu karışımı pek anlayamadım aktardan tam olarak ne diye isteyeceğiz bu karışımı..??
CANIM BURDA FINDIK SETI DIYORLAR AMA AKTARIN KENDI KOYDUGU BIR ISIM OLABILIR SEN KEDIHINHI FINDIK LOBETSEKERI KARISIMINI CEKTIRIP HAZIRLATABILIRSIN TAMAMI 500 GR KADAR AYNI CEKILMIS KETENTOHUMU GIBI OLUYOR SABAH AKSAM YATARKEN YIYEBILIRSIN BEN COK FAYDASINI GORDUM SIMDIDE COCUK ICIN VERDILER YANI RAHIM VE YUMURTALIKLARDAKI SORUNLARI HALLEDIYOMUS BAKALIM BU AY INSALLH ISE YARAR SIZEDE GECMIS OLSUN
a.s.

X