İzmir- Bostanlı Otübüs Durağını kullanan var mı!!!? Yardım edin!!

ifrit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
739
2
Üniversiteli Fırat, yaşam savaşını kaybetti

ıZMıR'in Bostanlı semtinde, okula gitmek için durakta beklediği sırada belediye otobüsünün altında kalan üniversite öğrencisi Fırat Hüsnü Soybener, 7 gün süren yaşam savaşını kaybetti. Soybener'in acı haberini alan yakınları, büyük üzüntü yaşadı.

Kaza, geçtiğimiz Çarşamba günü, saat 08.30 sıralarında, Bostanlı ıskele yakınlarındaki otobüs durağında meydana geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Kimya bölümü öğrencisi olan 23 yaşındaki Fırat Hüsnü Soybener, okula gitmek için evinden ayrıldı. Soyener, durakta beklediği sırada Bahriye Üçok-Bostanlı seferini yapan Tahsin Ekici yönetimindeki ESHOT'a ait 461 Nolu Bahriye Üçok seferini yapan belediye otobüsünün altında kaldı.

HAYATA TUTUNAMADI

Ağır yaralanan Fırat Hüsnü Soybener, kaza yerindeki ilk müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesine yatırılan talihsiz genç, 7 gün süren yaşam savaşını kaybederek bugün öğle saatlerinde hayatını kaybetti. Soybener'in acı haberini alan yakınları, büyük bir üzüntü yaşadı. Ortanca oğlunu kaybetmenin acısını yaşayan anne Ömür Soybener, ‘bir anne olarak dünyanın en büyük acısını yaşadığını dile getirdi. Otobüs şoförü 49 yaşındaki Tahsin Ekici, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Son düzenleme:
Bu kazayı gören varmı aranızda. lütfen ilgilenin.çevrenize sorun. ılk Müdahaleyi yapan,ınsani sorumlulugunu yerine getiren duyarlı sağlık görevlisi bayana ulaşmaya calısıyorum.

Canım Olayın Olduğu Yer Benim Evime Yakın..Hatta 461 i sık kullanırım..
Ama Ogün Otobüste Değildim.. :çok üzgünüm:
Başınız Sağolsun..Allah Rahmet Eylesin :Saruboceq:
Benimde liseden arkadaşım trafik kazasında hayatını kaybetti..
Çarpan Dolmuş Şöfürü tutuksuz yargılanıp 300 milyon (Ozamanki Parayla 10 sene önce) ödeyerek serbest kalmıştı :çok üzgünüm:

biz böyle olmasını istemiyoruz! yerinde duramayan kardeşim su anda sonsuza kadar uzanmak zorunda!
ve o cani vicdansız en kötü olarak onlara göre para cezası alıp hayatına devam edicek.lütfen seninle birlikte o hattı hergün kullanan vardır. lütfen sor herkese.
ve o ilk müdahaleyi yapan bayana ulaşmak istiyorum:KK43: kardeşime son dokunan o. benim için bu önemli

çok üzüldüm başınız sağolsun,hepimizin başı sağolsun kardeşimizi kaybettik,,umarım en kısa zamanda o bayana ulaşırsın

Başınız sağolsun, mekanı Cennet olsun,acınız büyük Allahtan sabırlar diliyorum

Konunuzu yapışkan yapıyorum

biz böyle olmasını istemiyoruz! yerinde duramayan kardeşim su anda sonsuza kadar uzanmak zorunda!
ve o cani vicdansız en kötü olarak onlara göre para cezası alıp hayatına devam edicek.lütfen seninle birlikte o hattı hergün kullanan vardır. lütfen sor herkese.
ve o ilk müdahaleyi yapan bayana ulaşmak istiyorum:KK43: kardeşime son dokunan o. benim için bu önemli

Canım.. Elimden Geleni Yapıcam Söz Veriyorum Sana.. :teselli:

Maalesef İnsan Hayatı Çok Ucuz Ülkemizde :1no2:senağlama

başınız sağolsun.Allahım rahmet eylesin gani gani.
inşallah bulursunuz o bayanı.inşallah:Saruboceq:

inanın kelimesi yok bu acının.onunla ilgili hayallerim.planlarım offffffff

Gunicen.Hani hep aynı hattı kullanınca birsre sonra göz alışkanlıgı olur otobüslerde. hani biri binmese a aa bugun binmemiş deriz. veya kimn nerede ineceğini zamnla öğreniriz.
:KK43: belki fıratımla sen bigün aynı otobus için aynı sırada beklediniz. belki bigün sana yervermiş bile olabilir
offffffffffffff
arkadasların,tanıdıkların,o hattı o gün kullanan (25.03.2009-carşamba-08:00 civarı) mutlaka vardır birileri

Haberlerde görmüştüm..Hiç içimizden birinin kardeşi olacağı aklıma gelmemişti benneyaptımki Başınız saolsun..
Yalnız haberlerde de söylediler.2 otobüz varmış o sırada.Kardeşinize çarpan otobüs devam ederken diğer otobüs durmuş.Demek ki kırmızı yanıyordu ki diğer otobüs durdu.
Artı yani bu kadar kişi var otobüsün içinde, diğer otobüsün şöförü var nasıl susarlar ya :1no2:

mantıklı yaklasılmıyor bu olaylara işte. kardesim %100 kusurlu bulundu. daha baska bişi söylemeye ne gerek var ki kazayla ilgili.
orada herkez var.iki otobus dediler,tek otobus dediler.abartıp.kardeşimin koşarak otobuse carptıgını söylediler. herneyse ben bu kısmına girmek istemiyorum.
zaten adaletinden,hükümetinden tiksindiğim bir memlekette yasıyordum su anda nefretim binlerce kat arttı bu olayla.

:KK43: off başınız saolsun, o tarıhlerde orada otobuse bnmedım yaa :KK43: gecmıs olsun cok.

Gunicen.Hani hep aynı hattı kullanınca birsre sonra göz alışkanlıgı olur otobüslerde. hani biri binmese a aa bugun binmemiş deriz. veya kimn nerede ineceğini zamnla öğreniriz.
:KK43: belki fıratımla sen bigün aynı otobus için aynı sırada beklediniz. belki bigün sana yervermiş bile olabilir
offffffffffffff
arkadasların,tanıdıkların,o hattı o gün kullanan (25.03.2009-carşamba-08:00 civarı) mutlaka vardır birileri

Canım benim.. Kıyamam.. Gerçekten Öyle Oluyor Göz Aşinalığı.. Belki Aynı Durakta Bile Beklemiş Olabiliriz..
İnan Bana O Hattı Kullanan Ve Bostanlıda Oturan Tüm Arkadaşlarıma Zamanını Söyleyip Araştırıcam :teselli::1no2:

başınız sağolsun, Rabbim sabırlar versin, dün akşam haberlerde izledik ve şok olmuştuk eşimle canım benim umarım bir gören çıkar burdan

çok üzüldüm. başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin. trafik suçları çok hafif. bunları ağırlaştırmak lazım. pisipisine gidiyor,gencecik insanlar....

X