Boş gebelik sonrası kürtaj

FASULYA

Kuzum Sana Emanet Rabbim
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
7.255
0
39
Merhaba arkadaşlar
ben geçen hafta boş gebelik teşhisiyle 9+4 haftalıkken kürtaj oldum. Şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum doktor tavsiyesine göre 4-6 ay bekle dedi ama beklemek istemiyorum. Deneyimli olan varsa lütfen yardım edin arkadaşlar baklemesem eğer ne gibi riskleri var beklemeden hamile kalıp bebeğini alan varmı kucağına Teşekkür ederim

bence mutlaka bekle benim doktorum bana 6 ay bekle dedi ben bekledim şimdi 36 haftalık gebeyim aynı zamanda boş gebelik olduğumuz bi arkadaşıma 3 ay bekle dedi o beklemedi bu seferde dış gebelik oldu bir sene bekliyecek şimdi aynı şeyleri tekrar yaşama çok zor oluyor biraz sabır bekle derim ben bünyen buna hazır olsun

bence kendinihazır hissettiğin zaman başlayabilirsin.ben kürtajdan 4 ay kadar sonra hamile kaldım tekrar. ama hiçkorunmadım :)

bende boş gebelikten kürtaj oldum doktor korunma dedi.korunmadim 3.ayım bitti gebelik yok henüzzz

canım çok geçmiş olsun rabbim bidah tekrarını yaşatmasın :KK16: canım bende dış gebelik oldum ve 6 ay korundum :KK31: sende korun canım hem rahimin dinlenir kendine gelir dr dediyse bi bildiği vardır canım sonra yine aynı şeyleri yaşama allah korusun ...

X