Prof.Dr.Mustafa Şengezer hakkında bilgi

Merhabab aynı souyu bende soracaktım; arkadaşlar, Prof. Mustafa Şengezer' e burun ameliyatı olan ve veya hakkında bilgi sahibi olan var mı?

ben 12 yık önce burun ameliyatı olmuştum mustafa şengezer' e, memnun kalmadım. burnum dıştan iyi görünmediği gibi, burnumun içi artık normal bir burun içine bile benzemiyor. çok ciddi nefes alma sorunum var 12 yıldır. düzelttirmek için bir kaç yıl önce başka doktorlara da gittim. burnunuzun içi korkunç dedi tümü, çok hoyrat ameliyat edilmiş dediler. 2.ameliyatımı da abdullah keçik yaptı, hacettepenin doktoru. burnumun içini yapabileceğini söyledi, genel anestezi değilde sedasyon yapalım dedi o da. tamam demez olaydım. ameliyat boyunca acıdan doktorla tartıştım. bir yandan burnum kırılıyor ve ben acılar içinde doktora laf anlatmaya çalışırken, bir de fırça yedim, böyle olursa ameliyata devam edemicem diye. neyse beni bayıltıp ameliyata devam etti. sonuç olarak değişen birşey olmadı ikici de de. yetmiyormuş gibi 2. ay kontrolümde bana en iyisi sen bir kbb doktoruna git ameliyat ol dedi. bu ameliyat cesaret işidir resmen ve bu benim son ameliyatım bir daha cesaret edemem diyordum. çok iyi araştırın bayanlar. şimdi üçüncü ameliyatım için iyi bir doktor araştırmaktayım.

Son düzenleme:
Bende burun amelıyatımı mustafa şengezere yaptırdım.bundan 3 yıl önce tavsıye üzerine.ama ınanın çok pişmanım.o zamanın parası 5 mılyara yapmıstım.1 mılyarı özel bır hastaneye odeme yaptım 4 mılyar mustafa beye ödedık.amelıyatımı oldum gayet guzel bı sıkıntı yok.ama alçıdan çıktıktan sonra ıkı burun delıgım bırbırınden farklı.mustafa beyın yaratıcılıgından olsa gerek sag profıl ve sol profılım bırbırınden farklı.ve memnunıyetsızlıgımı dıle getırdıgımde muayehaneden bı kovulmadıgım kaldı.amelıyat olanlar bılır o ankı ruh halımı.cunku guzel bır burun hayal ederken kötu bıseyle karsıkarsıya kalmak ve onunla yaşamayı ögrenmek çok acı.paramla hakarete ugradım hemde kotu bır burna sahıp oldum.karar sizin....

Merhaba
Bende 2006 yılına burun ameliyatı olmuştum. İndirim yaptığını söylemişti ama piyasaya göre yine de uygun olduğunu söyleyemem. İki sene sonra yani şişlikler indiğinde acı gerçekler ortaya çıktı. Burun üstünde ince bir kemer, ön tarafta asimetri ve dikişler çok belirgin olması nedeniyle şeklen güzel olmasa da insanlar burun ameliyatı geçirdiğimi anlıyorlardı. Şaka gibi:KK37: Burundan nefes alma zorluğu da yaşadım. Bu şikayetlerle muayenehanesine gittiğimde bi hatası olmadığını söyledi ve tekrar ücret alarak ikinci ameliyatı yaptı. Şimdi hala büyük olduğunu ve şeklen güzel olmadığını düşünüyorum. Diğer ameliyatlarda başarılı bi doktor olabilir, gerçekten iyi isim yapmış bir insan ama burun estetiği konusunda başarılı olduğunu düşünmüyorum. Genel anlamda burunun uç kısmının top gibi durması hoş gözükmüyor zaten. ameliyatlarında genel olarak bunu yaptığını gözlemledim. Güzel yaptığı ameliyatlarda olmuştur belki ama ben memnun kalmadım ve tavsiye etmiyorum.:KK19:

Belkide bu bir talihsizliktir veya yapı meselesidir, bilemeyeceğim. Doktor olarak hastalarına ilgisiz olduğunu düşünmüyorum. hatta soyadı gibi şenşakrak bir insan:KK9: Ayrıca ameliyat olan bir hastasının burnunu gördüm gayet doğal ve güzel olmuştu. Benim şahsi fikrim budur sadece, burnumu hala beğenmiyorum o ayrı. Ama yıllarca bu işe gönül vermiş bir doktorun emeklerini de karalamak istemem. İyi araştırmanızı önerebilirim sadece.

ankarada estetik cerrah prof.dr. mustafa şengezer'e burun ameliyatı olan var mı
Merhaba bu doktoru sorunca dayanamadım ve yaşadıklarımı anlatmak istedim öncelikle asla ve asla tavsiye etmiyorum nedeni ise şu: bundan 7 yıl önce ismini duydum sadece cahillik acelecilik olsa gittim görüştüm meşhur kahkahaları ve ikna kabiliyetine kandım ve karar verdim ameliyat oldum olmaz olaydım neyse iyileşme sürecini beklemeye başladım neyse ilk kontrolüm geldi ve tamponlar çıktı eve geldim nefes almayı bekliyorum sabırla birtürlü nefes alamıyorum sabı sabır açılır diye bekledim asistanını aradım ve yine gittim ilkel bir teknikle kulak çubuğunu burnumun içine içine itti tabii açılmadı deniz suyu falan tam 1 ay işkence ağzımdan nefes aldım baktımki olmucak kalktım ozaman mesa hast şimdi tobb oldu orda kbb gittim birde neyle karşılaşıyım eyvah burun deliklerim içten yapışmış kamerada gördüm dr acil ameliyat olmalısın dedi keçiören araştırma devlet hast acil kbb de mehmet ali babademez'e ameliyat oldum orda gerekli cihaz olmadığı için 2000euroya dışardan makine geldi ve yine ameliyat oldum şimdi sağ tarafımda çöküklük ve nefes problemi yaşıyorum ve sola doğru eğrilik var ve ayrıca belirtmeliyimki asistanı resmen beni azarladı mustafa şengezer oralı bile olmadı para hırsı olan bu işlerden anlamayan ofisinde insanların kanması için her gittiği aldığı sertifikayı çerçeveletip asan biri burnum başarısız olduğu gibi 7 yıl önce 5500 yada 5000 tl + 2000 euro(ikinci ameliyat için ) çok zarar oldu çok üzgünüm şuan 2015 burnum eğri çökük ve nefes problemim var asla ve asla tavsiye etmiyorum

Bence Musatafa Şengezer e liposuction olmak için gidenler de vazgeçsinler. Aynen şen kahkası ve söylediği pembe yalanları ile sizi ikna edebiliyor ama ameliyat sonrası ne sonuçları iyi ne de sizin yanınızda.Tam bir U dönüş yaparak sizi yüz üstü bırakıyor. Liposuction öncesinde elinin çok hafif olduğunu , aldığı yağlarının ap açık pembe renkli olacağından , 2 veya 3 gün içinde normal hayata dönebileciğinizi ve harika resimleri ile insan kandırmayı çok iyi biliyor. Sonrası tam bir facia. Daha hastanede iken yaşadığım kanama sonrasında hastane tarafından kendisinin aramasına rağmen tam 4 saat sonra teşrif edebildi. Sonrasında aldığı bölgelerde ve etrafında inanılmaz koyu renkli morluklar oluştu ( ki kendisi elinin hafif olasından dolayı neredeyse morlukların oluşmayacağını söylüyor olmasına karşın ) . Ayrıca 9 ay geçmesi ile vucudumda oluşan asimetrik hataları tam bir facia.

Merhaba. 2011 yılında Mustafa Şengezer'e burun ameliyatı için muayene oldum. Sonra ailevi nedenlerden dolayı bir şekilde ameliyat olamadım. Bir kaç yıl sonra biri ile tanıştım çok yakın arkadaş olduk. Arkadaşımın burnuna hayrandım resmen. Ona ne güzel bir burnu olduğunu söyledim ve bana burnunun ameliyatlı olduğunu söyledi. Doktorunu sorduğumda Mustafa Beyin ismini verdi. Tam 1 ay önce Mustafa Bey'e arkadaşımla birlikte tekrar gittim ve 2 hafta önce burun ameliyatımı oldum. Henüz daha çok yeni olmasına rağmen şimdiden burnumdan çok mutluyum. Ne anlatıyorsa hepsini yaşadım. Yani burnumun tamamen oturmuş halini düşünemiyorum şimdiden böylesine güzelse. Daha önceki yazılanlara inanın çok şaşkınım. Arkadaşımın burnu yüzüne göre benim burnum yüzüme göre. Çok doğal oldu. Şimdiden tanıdıklarım bir değişiklik olduğunu söylüyorlar ama ameliyat olduğumu anlayamıyorlar. Ne morluk ne aşırı şişlik oldu. Düşünenlere şiddetle Mustafa Bey'i tavsiye ederim.

Bence Musatafa Şengezer e liposuction olmak için gidenler de vazgeçsinler. Aynen şen kahkası ve söylediği pembe yalanları ile sizi ikna edebiliyor ama ameliyat sonrası ne sonuçları iyi ne de sizin yanınızda.Tam bir U dönüş yaparak sizi yüz üstü bırakıyor. Liposuction öncesinde elinin çok hafif olduğunu , aldığı yağlarının ap açık pembe renkli olacağından , 2 veya 3 gün içinde normal hayata dönebileciğinizi ve harika resimleri ile insan kandırmayı çok iyi biliyor. Sonrası tam bir facia. Daha hastanede iken yaşadığım kanama sonrasında hastane tarafından kendisinin aramasına rağmen tam 4 saat sonra teşrif edebildi. Sonrasında aldığı bölgelerde ve etrafında inanılmaz koyu renkli morluklar oluştu ( ki kendisi elinin hafif olasından dolayı neredeyse morlukların oluşmayacağını söylüyor olmasına karşın ) . Ayrıca 9 ay geçmesi ile vucudumda oluşan asimetrik hataları tam bir facia.
söylediklerinize kesinlikle katılmıyorum işinde lider bir profesör ben 6 yıl önce göğüs küçültme ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım, ameliyatımın ikinci günü dışarıda arkadaşlarımla rahatlıkla oturabildim ne bir ağrım nede bir sızım vardı. İşinin ehli bir profesör, kontrollerimide çok düzenli takip etmiştir. Göğüslerim hala dimdik ve istediğim şekilde giyinip çıkabiliyorum. Ayrıca çok yakın arkadaşımda liposuction ameliyatı oldu ne bir iz nede dediğiniz gibi morluklar oldu, aksine kendisininde söylediği gibi ince uçlu iğneler kullanarak hiçbir şekilde iz veya belirti kalmamasına özen gösteren bir doktor, arkadaşımda 4 yıl önce ameliyatı oldu ve halen çok memnun hiç bir şekilde kötülemeyi haketmiyor.

söylediklerinize kesinlikle katılmıyorum işinde lider bir profesör ben 6 yıl önce göğüs küçültme ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım, ameliyatımın ikinci günü dışarıda arkadaşlarımla rahatlıkla oturabildim ne bir ağrım nede bir sızım vardı. İşinin ehli bir profesör, kontrollerimide çok düzenli takip etmiştir. Göğüslerim hala dimdik ve istediğim şekilde giyinip çıkabiliyorum. Ayrıca çok yakın arkadaşımda liposuction ameliyatı oldu ne bir iz nede dediğiniz gibi morluklar oldu, aksine kendisininde söylediği gibi ince uçlu iğneler kullanarak hiçbir şekilde iz veya belirti kalmamasına özen gösteren bir doktor, arkadaşımda 4 yıl önce ameliyatı oldu ve halen çok memnun hiç bir şekilde kötülemeyi haketmiyor.
Herkes yaşadıklarını anlatmakta özgür iftira ve yalan olmadan tabikii benim Mustafa Şengezer ile yaşadıklarım kesinlikle bunlardır siz memnun kalmış olabilirsiniz bende memnun kalmamış olabilirim olay bu

merhaba ben ankaradaki belli isim yapmış bütün estetik cerrahları gezdim Mustafa Şengezerin yaptığı göğüs ameliyatlarının ne kadar başarılı olduğunu etrafta konuşuluyordu bende gittim.. önce dudak dolgusu yaptı inanılmaz doğal oldu daha sonra meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdim.fakat yine başka doktorlarda meme ameliyat olan arkadaslarım 2hafta evde yatmak zorunda olacağımı çok ağrılarım ve yaralarım olacağını çok zorlanacağımı söylediler fakat Mustafa bey tam aksine çok konforlu bir ameliyat olacagını söyledi (tabi bu kendi mahareti)bundan iki gün önce liv hospitalde ameliyat oldum gittiğimde çok heyecanlı ve birazda endişeliydim fakat inanın Mustafa beyin herzamanki neşesi pozitif enerjisiyle kahkaha atarak girdim ameliyata inanın ameliyattan önce milim milim hesapladı ameliyatı sonra operasyondan sonra odaya geldim gelir gelmez kollarımı havaya kaldırdı bu arada ne sargı vardı göğsümde ne bandaj!!! küçücük 2 banttan başka hiçbişey yoktu narkozun etkisi geçtikten bikaç saat sonra taburcu oldum eve geldim inanın ağrı kesici bile almadım eve geldikten sonra ertesi gün göğsümdeki direnlerden başka hiçbir rahatsızlık yaşamadım bugün direnlerimi çektirmek için muayenehanesine gittim 48.saatte direnlerimi çekti size yemin ederim bu kadar muhteşem göğüslere bu konforda kavuşabileceğimi benimde aklım mantığım almamıştı ama tam istediğim gibi inanılmaz doğal göğüs yaptı adam bana ve inanın bu ikinci günüm muaynehaneden çıktıktan sonra arabama bindim cepaya gidip alışveriş yaptım daha sonra çocugumu okuldan almaya gittim çocugumu kaldırıp araba koltuguna oturttum bikaç yere daha uğrayıp işlerimi hallettim yani anlayacağınız normal hayatıma geri döndüm..Mustafa Şengezer kadın milleti için büyük bir nimettir bir şanstır şiddetle tavsiye ediyorum..

Merhabalar, Bende kesinlikle burun ameliyati icin tavsiye etmem. Isteyene fotolarimi gonderebilirim. Burun kenarlarimda dikis izi kaldi ve lazerle düzelttirmeye çalisiyorum, burun delikleri eğri ve önde kıkırdak kaybından dolayı çöme var. Ayrica kendisi ameliyat sonrasi hiçbir şikayet ve elistiri kabul etmez, tavsiye etmem.

X