Saç Rengi ve Saç Boyama bana hangi renk yakışır arkadaşlar (resimli)

nesscaffee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
476
37
34
ben buğday tenli biri olarak saçımı siyaha boyamak istiyorum sizinde fkirlerinizi almak istedim sizce nasıl olur??

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm bence , şuan ki saç renginde çok güzel görünüyor , çikolata kahvesiyle şuan saç rengin arasında çok fark varmıki ?
çarpıcı bakırda tam olarak ne renk ??

bencede bakır çok güzeL oLur sana.. bakırın en katıksız haLi.. göz renginde bi boya gibi hani :-)

Benim bildiğim bakırın tonları açık tenliler de hoş ve güzel duruyor..sen biraz esmer veya orta buğday gibisin..o yüzden bence çikolata kahve tonları daha çok yakışır sana arkadaşımm..

ewet arkadaşlar ben buğday tenliyim bakıra boyamak istiyorum amanasıl olur bilmiyoorum fındık kabuğuda olabilir =)

Benim bildiğim bakırın tonları açık tenliler de hoş ve güzel duruyor..sen biraz esmer veya orta buğday gibisin..o yüzden bence çikolata kahve tonları daha çok yakışır sana arkadaşımm..

aynen hic bulasma acik renklere

fındık kabuğuna mı boyayım yani arkadaşlar kahve tonlarında bi renge boyamak istiyorum ben

canım fındık kabuğu da , kahve tonlarıda çok hoş olur sende..kuaförüne söylersin hangisini yaptırayım diye o da zaten sana uygun rengi yapacaktır zatenn..merak etme iki renk te doğal renkler ve sana gidecek renklerr merak etmee yerimseniben

X