tırnaklar için Kalyon oje kullanan var mı?

kesinlikle faydasını görüyorsunuz,tavsiye ederim.gün aşırı tazeleyin.

Bende yıllar önce kullanmıştım gerçekten çok güzel bir ürün hatırladığım iyi oldu bende alayım bari..

Evet bende kullandım parlatıcı ve besleyici olarak,
gerçekten çok da memnun kalmıştım...
tekrar başlasam iyi olacak...

ben birde sürmeden önce limonun içine zeytin yagı sıkıp tırnak ve elime masaj yapıyorum. sonra kalyonu sürüyorum.

ewt muhteşem bir ürün.ojeler gibi de şişenn içinde kuruyup kalmıyo öyle çabucak.nerdeyse 1 senedir aynı kıvamnda duruyor.rengide tam şeffaf oldğu için üstüne oje sürmesenizde tırnaklar bakımlı ve parlak duruyor:lepi:

ewt muhteşem bir ürün.ojeler gibi de şişenn içinde kuruyup kalmıyo öyle çabucak.nerdeyse 1 senedir aynı kıvamnda duruyor.rengide tam şeffaf oldğu için üstüne oje sürmesenizde tırnaklar bakımlı ve parlak duruyor:lepi:

Evet katılıyorum..Koyulaşma filan olmuyor.çok uzun süre dayanıyor..
Oje süremediğim zaman,parlatıcı niyetine sürüyorum çok çabuk ta kuruyor..
Kırmızı ojenin altına da tırnağın rengini kırmızı yapmasın diye astar olarak ta kullanıyorum..

ben 2 yıl kullandım, gerçekten kat kat ayrılan tırnaklarım makasla kesilmez hale geldi. yalnız dikkatli kullanılması gerekiyor.

-etlere değdirirseniz etleri de besliyor, pek değdirmemek gerek.
-gün aşırı silmek gerekiyor 1 günden fazla tutunca inceltmeye başlıyormuş.

bende tırnaklarımı yiyordum 3 sene oldu bırakalı geçen seneden beri arıyorum inanırmısınız gittiğim heryere soruyordum sonunda buldum ve sürdüm benim ilk denemem ama yıllarca ablam ve kardeşimden ününü çok duydum bakalım bende etkisi nasıl olcak merakla bekliyorum kırılmasınlar artıkguclubacismile:eek:lmaz:

ben lise çağlarımda falan çok kullandım şuan tırnaklarım uzun ki ben kendimi bildim bileli uzun görenler yaa senin tırnakların senelerdir hep uzun hiç mi kırılmıyor diyorlar vallahi ben zorlamadıkça bana mısın demiyorlar diyorum teşekkürler kalyonkaydirigubbakcemile3

bazı markaların tırnak besleyicileri var onlardan farkı nedir arkadaşlar ...
nerde bulabılırız ? Eczanelerden mi ?

bende 2-3 aydır kullanıyorum. bu forumda duyup almıştım. genelde memnunum, kat kat ayrılmıyor tırnaklarım eskisinden daha sertler. ama çokta sert değiller hala. kırılmasını engellemiyor. birde cidden etlere değdirmeyin acayip besliyor onları, sürekli etleri temizlemek gerekiyor.
ama tavsiye edebileceğim birürün:))))

arkadaşlar mart ayından beri kalyon kullanıyorum sonuç süper :)) sizlerin sayesinde öğrendim kalyonu artık tırnaklarım soyulmuyor, uzatabiliyorum french yapabiliyorum..tavsiye ederim..1 şişe kalyonu bitirdim yenisini alıcam, başka oje bile sürecek olsam ilk kata alta hep kalyon sürdüm..frenchimi bile kalyonla yaptım :)) kalyona devamm :)

öğretmenliği bırakıp kabin memurluğuna başladığımdan beri yani 7 aydır oje sürmemiz zorunlu olduğundan tırnaklarım için ilk günden beri kullandım hatta her gün oje sürmeden önce mutlaka sürdüm ama tırnaklarım daha kötü şekilde katlarına ayrılıo:KK43:bi türlü onaramadım sinir oluorum iyice kötü oldu ama belkide 7/24 ojeli olmaktan dolayı o hale gelio bilemiorum kızlar.:KK43:
çare çare..

uzun süre tırnakLarımı yediğimden tırnakLarımı uzatmaya kaLktığımda çıtır pıtır kırıLıyoLardı..
forumda gördüm kuLLanmaya başLadım veee görenLer takma sanıyo tırnakLarımı aşırı derecede uzatabiLiyorumşakkıdı
arada biyere sert çarptığımda resmen 2ye katLanıyo ama kırıLma yok
benim gibi uzun yıLLar tırnak özürLüsü oLan birine baya yaradı yani:kedi:

X