tırnaklar için Kalyon oje kullanan var mı?

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
Kızlar arkadasım tırnaklarının beslenmesi için uzun bir süredir kalyon kullanıyor ve pek tırnakları kırılmaz. İçinizde kullanan var mı?

Ben bi dönem kullanmıştım. faydasını da gördüm.
Tırnakları besliyo ve kırılmasını engelliyor gerçekten.

benmde arkadasım kullanıyodu.. tırnakları hiç kırılmıyodu haketten
sem sertti. banada al al diyodu da bi türlü almadım:KK70: zaten kırılcak kdr çk uzatmıyorum

Bizim ailede herkesin tırnakları çok hassastır ve sürekli kırılır. Bende de çok oluyordu bu eskiden. Bir de klasik gitar çalan biri olduğum için bu da durumu daha da kötüleştiriyordu. Gitar hocam bana kalyon oje kullanmamı söylemişti. Kullanmaya başladıktan yaklaşık bir hafta sonra etkilerini görmeye başladım. Ne kırıldı ne de tabakalara ayrıldı ve çok dayanıklı oldu. Hiç düşünmeden kullanın bence.

ben de kullanıyorum. sürünce tırnaklarım kat kat ayrılmıyor ama kırılmasını önlemiyor maalesef senağlama ben hiç memnun değilim.:dilcikar:

peki nasıl kıllanıyorsunuz çok kırılma var hatta yrni yrni uzamaya başlarkrn bilr dipyrn de kırılıyo benim tırnaklarım.kalyın ojenin türü ne ne için olanı bi de silerken aseton kullanıyor musunuz onu?nasıl kullanıyorsunuz kızlar?

tırnaklarım çok ince değildir zaten... kolay kolay da kırılmaz... kullandım hala ara ara kullanıyorum ama ben rengini çok beğeniyorum... parlatıcılar gibi sarı sarı durmuyor ... hem besliyor hem de görüntüsü hoş...

ben tavsiye ederim...

bende kullanıyorum kalyon..her oje sürdüğümde alta koruyu olarak sürüyorum ve faydasınıda gördüm ama onunda sahteleri çıktı kızlar alırken güvenilir yerlerden almaya dıkat edin..

benim de tırnaklarım kat kat ayrılıyor :KK43: eskiden yiyordum tırnaklarımı,azmin zaferiyle uzattım çok şükür. eskiden yediğim için güçsüz tırnaklarım sanırım :KK43: çok sert değiller. tavsiyenize uyacağım alayım ben de kalyon süreyim.inşAllah işime yarar

Benim vazgeçilmezimdir kesinlikle...
çok ince ve yumuşak tırnaklarım olduğundan dolayı, yıllardır onsuz yapamam :asigim:

renkli oje sürmeden önce dahil, altına mutlaka sürerim..genelde de kendisini yalnız kullanırım. gayet güzel parlaklık veren bişi çünkü :)) :icecream:

ben de senelerdir kullanırım,gerçekten çok faydasını gördüm...
tırnaklarımı manikürde keserken bile zorlanıyorlar o kadar yani....

benim tirnaklarimda daha once kat kat soyulma gibi bir problem yoktu ama son zamanlarda cok artti cabuk kirilmaya basladi vs bende kalyonu denedim ilk surusumde bile etkisini gosterdi tirnaklarim daha sert oldu. bnce bu tarz problemi olanlar mutlaka kullanmali

bende kullanıyorum kat kat ayrılmıyo artık tırnaklarım. neden daha önce almamışımki sanki.

Bu Kalyon dediginiz urun sadece Turkiyede mi var? Ben Hollanda'da yasiyorum burda bulunurmu acaba bir bilginiz varmi?

ya ben diyarbakırdayım kaç yere gittim yok bu kalyon artı daha ismini bile bilmiyolar ben nasıl bulacam tırnaklarım çok soyuyluyooo yardım edinn

X