Epilasyon Sonrası Hangi Kremi Kullanıyorsunuz ??

pikolata

Mutluluk içimizde💝
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
2.985
390
39
Epilasyon sonrası herhangi bir ürün kullanılması gerekiyor mu?Sonuçta tahriş oluyor:sm_confused: Ben Avon'un simply delicate marka ürününü kullanıyorum haftada bir,oda sadece sıvı sabun.Daha farklı ne kullanabilirim?

avonun o ürünün bende kullanıyorum ama tahriş için bi işe yaramıyo tabi.. özel bi ürün de yok sanırım alabilceğimiz yada ben bilmiyorum.bactroban diye bi krem var eczanelerde o tahrişe yada kızarıklığa pişiğe filan iyi gelio onu tavsiye edebilirim özellikle yaz aylarında. bide merhemi var ama o yağlı krem olanı daha iyi:KK66:

avonun o ürünün bende kullanıyorum ama tahriş için bi işe yaramıyo tabi.. özel bi ürün de yok sanırım alabilceğimiz yada ben bilmiyorum.bactroban diye bi krem var eczanelerde o tahrişe yada kızarıklığa pişiğe filan iyi gelio onu tavsiye edebilirim özellikle yaz aylarında. bide merhemi var ama o yağlı krem olanı daha iyi:KK66:

Teşekkür ederim,bakım yapmamız gerek ama hepimiz ihmal ediyoruz .

BENİM ÖNERİM BEPANTHEN(DOĞRUMU YAZDIM ACABA)
NEYSE ANLADINIZ SİZ ONU!....
ZATEN TAHRİŞ OLMUŞ CİLTLERE BİREBİR,GÜZELLİK SALONLARINDA KULLANILIYOR AYNI ZAMANDA...

bende her banyoda Sebamed'in intim jelini kullanıyorum.Tahriş içinde bepantene kullanmalısın..

en etkili yöntem bence buz konmasi tamam birazcik soguk ama (birazcik :roflol:)

Ben Bepantol Losyon Kullniyorum Hem Kozmetik Içermiyo .hemde Tahrişe Iyi Gelio...

Zaten Cilt uzmanı sana bir krem muhakkak önermeli..
Mesela Bana Bepanthol nemlendiricisi ve kremini verdi,her gün sürmem gerektiğini söyledi..
ılk zamanlar cildimde soyulma yaptı ama şu an çok memnunum.

epılasyon sonrasın da oriflame nın tuylenmeyı azaltıcı kremını kullanıyorum.faydasınıda goruyorum.ayrıca cok guzel ve kalıcı bır kokusu var.tavsıye ederım

ben braun kullanıyorum eski modelini ama zamanla ömrütükeniyor başlık almıyor yada kırıyor

X