Gebelikte sarı renkte akıntı

kızlar bnde 2 aylık hamileyim ve bendede sarı akıntı var..6 haftalıkken başladı ve hep devam ediyo.. yanma yok ama bazen kaşıntı olabilio.. hergün çamaşırımı değiştiriorum özellikle pamuklu giyiyorum. günde muhakkak 7-8 bardak su içiyorum.. böyle atlatmaya çalışıyorum yani.. görünen o ki beyaz akıntısı olan çok az.. kaç tane yakın hamile arkadaşım varsa hepside sarı akıntı demişti.. çok endişelenmeyelim kızlar normal bir durum demekki.. tabi yanlış anlaşılmasın, yanma çok kaşıntı ve renk değişimi yaşanmıosa.. (sarıdan kahverengiye mesela) herkese sağlıklı gebelikllerrr:KK52:

kızlar bnde 2 aylık hamileyim ve bendede sarı akıntı var..6 haftalıkken başladı ve hep devam ediyo.. yanma yok ama bazen kaşıntı olabilio.. hergün çamaşırımı değiştiriorum özellikle pamuklu giyiyorum. günde muhakkak 7-8 bardak su içiyorum.. böyle atlatmaya çalışıyorum yani.. görünen o ki beyaz akıntısı olan çok az.. kaç tane yakın hamile arkadaşım varsa hepside sarı akıntı demişti.. çok endişelenmeyelim kızlar normal bir durum demekki.. tabi yanlış anlaşılmasın, yanma çok kaşıntı ve renk değişimi yaşanmıosa.. (sarıdan kahverengiye mesela) herkese sağlıklı gebelikllerrr:KK52:

ay bende hem sarı akıntı hem kaşıntı var hemde 1 hafta 10 gündür devam ediyodu.dört gözle yarınki muayeneyi bekliyorum.yarın hem tahlil sonuçlarımızı göstercez hem şu kaşıntıya deva olcak inş.dr.hemde inşallah bebişimizi sağlıklı bi şekilde görcez kısmetse:KK9:

Aynı şikayet bende de vardı sarıda kahverengine dönüştü korktum haliyle ve hemen doktoruma gittim. Kanama olmadığı sürece korkmam gerektiğini söyledi. Vajinal bir akıntıymış. Hamileler çok çabuk enfeksiyon kaparlarmış, mantar, sistit gibi enfeksiyonel hastalıkları kapmaya müsait olduğu için intihap tarzında bir akıntı olduğunu ve korkmamam gerektiğini söyledi. 6. haftadan akıntım devam ediyor. Şuan 10+4 haftalığım.

bıktım bende bu akıntıdan 4. aydan berı devam edıyor. tuvalete gırıp çıkmaktan kontrol etmekten sıkıldım gerçekten. daha once fıtıl kullandığım oldu bazen enfeksıyon çıkmasa da akıntım cok oluyor. hamılelık belırtısı belkı ama benı korkutuyor

Bende de sarı akıntı var afedersiniz baya yoğun hep üstü beyaz oluyo bulaşık bulaşık siliyorum beyaz iç çamaşırımı sarartıyo ama doktor progestan verdi

rabbim herkese sağlıklı doğular nasip etsin ben son günlerimdeyim yani son 5 günüm kaldı ama sarı akıntı hala devam ediyor ilaçda verdi doktor geçmedi yani iltihap geçtikten sonra akıntı sorun yaratmıyormuş idara yolları iltihabı tehlikeliymiş bebeği sıkıntıya sokabilirmiş herkesin bildiği gibi aşırı hijyen ve bol su içmek çok önemli ve bu dönemlerde sakın seni krkutan kimseyle muhatp olma ve doktorunda seni telaşa verecek bir tip olmasın umarım rahat bir hamilelik geçirirsin..
Canim bak burda 2009 15 nisana ait bir yazini gordum tatlim hamilemiydin bu yorumu yaparken :)

Arkadaşlar merhabeler ben malesef sizin aranıza henüz katılamadım ama heycanla bekliyorum bu ay ve benimde baya sarı bi akıntım var iltihap sa hamile kalmama ihtimalim var mı

merhaba, bende 13+3 haftalik hamileyim bende de iki gundur koyu sari renkte akinti basladi, kokusu yok, kasinti yada yanmada yok, enfeksiyon olsa yanma falan olurdu herhalde, sizce normalmidir, benim gibi olan varmi aranizda, aydinlatirsaniz cok sevinirim. simdiden tesekkurler
Evet tatlım benimde başladı bende sen gibiyim anlamadım hala korktum sabah bu ne diye

2 aylık hamileyim kanamam yok ama çok koyu sarı akıntım var geliyo korkuyorum ilk hamileliyim nolur cevap verin

X