Gebelikte sarı renkte akıntı

mineogretmen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
71
1
41
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. bende 9+3 hamileyim. yaklaşık 1 haftadır sarı renkte akıntım ve sistitim var. İnanırmısınız doktora gitmeye korkuyorum. ya bebeğime bişey olduysa:KK43: sizce napmalıyım? neden olur bu sarı akıntı? bebekte bi sorun olduğundanmıdır? iltihap olduğunu düşünüyorum bol su içiyorum ama napmalıyım sizce?

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. bende 9+3 hamileyim. yaklaşık 1 haftadır sarı renkte akıntım ve sistitim var. İnanırmısınız doktora gitmeye korkuyorum. ya bebeğime bişey olduysa:KK43: sizce napmalıyım? neden olur bu sarı akıntı? bebekte bi sorun olduğundanmıdır? iltihap olduğunu düşünüyorum bol su içiyorum ama napmalıyım sizce?
canim hosgeldin once saglikli hayirli olur insallah bebisin buyuk ihtimal iltihaptir yada kullandigin ilac varsa oda yapiyo asiri kanama olmadigi surece bisey yok bence sen yinede dr bi gorun korkma kotu bisey yoktur eminim bebisle ilgili degil bendede idrar yollarinda yanma var 2 aylik hamileyim dr su ic bol dedi ama kusmam var su icsem cikariyorum mecburen agriyo dayaniyorum ilacta kullanamiyorum sadece vitamin hapi bide bulanti dr tavsiyesinde tabi sen dr bi gorun hayirli haberlerini bekliyoruz

cnm benimde akıntım coktu ilk aylarda doktorum tahlil yaptı enfeksiyon cıktı ama 3 ayımı doldurduğum zaman antibiyotik başladı birde dedikleri gibi su iç

Nekadar samimi ve sıcak kanlı insanlarla dolu bir site. Hamile kaldığımdan bu yana takib ediyorum. ıçimi rahatlatıyor. Dün gece doktorumu aradım anlattım nöbetçiyim hastanedeyim gel tahlil yapalım dedi. Korka korka gittim. ıdrar ve kan tahlili yaptı. Bütün sonuçlar iyi çıktı. Bol su iç dedi. Normaldir dedi. Ama ben hala korkuyorum sapsarı lekeler çok korkuttu. Allahtan bişiy yokmuş, Neyse arkadaşlar Allah hepimizi kazasız kurtarsın. Sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasib etsin. Sorunsuz Hamilelikler diliyorum.

rabbim herkese sağlıklı doğular nasip etsin ben son günlerimdeyim yani son 5 günüm kaldı ama sarı akıntı hala devam ediyor ilaçda verdi doktor geçmedi yani iltihap geçtikten sonra akıntı sorun yaratmıyormuş idara yolları iltihabı tehlikeliymiş bebeği sıkıntıya sokabilirmiş herkesin bildiği gibi aşırı hijyen ve bol su içmek çok önemli ve bu dönemlerde sakın seni krkutan kimseyle muhatp olma ve doktorunda seni telaşa verecek bir tip olmasın umarım rahat bir hamilelik geçirirsin..

benden de sarı renkli kaşıntı yapmayan kokusuz akıntı geliyor, idrar testi yaptırdım yarın sonuçları öğrenicem, inşallah normal çıkar.

bende 12 haftalık hamileyim...
bendeden sarı renkte akıntı geliyor, ayrıca bazen böyle iplikimsi hafif kahverengi akıntı oluyor...bu bir haftadır böyle...çok sık değil bu akıntılar, ama bu lekeler beni çok endişelendiriyor...
doktora sormaya korkuyorum bana biri yardımcı olsun lütfennn...

bende 12 haftalık hamileyim...
bendeden sarı renkte akıntı geliyor, ayrıca bazen böyle iplikimsi hafif kahverengi akıntı oluyor...bu bir haftadır böyle...çok sık değil bu akıntılar, ama bu lekeler beni çok endişelendiriyor...
doktora sormaya korkuyorum bana biri yardımcı olsun lütfennn...

canım eger kahverengı akıntın varsamutlaka doktoruna sormalısın allah korusun sorun varsa bıle onlemını ancak doktor alabılır bız bısey yapamayız bence sen bı doktora sor ..

öncelikle çok geçmiş olsun...
bence druna sor hatta direk git ne test tahlil veriyosa yaptır ben enfeksiyon yüzünden hastanede yatmak zorunda kaldım 12 tane serum yedim.enfeksiyon bebeğin yaşadıgı keseyi incelttiği için allah korusun erken dogum bile olabiliyo ne olur ne olmaz hemen git ihmal etme

arkadaşlar bende 6 haftalık hamileyim yeşil kaşıntılı ve kokulu katı bir akıntım var bebeğe zarar verbilir sanırım doktorumda öyle söyledi.......ama sadece fitil verdi.hamilelikten önce başlamıştı iğne bile yaptırdım etki etmedi ama üstüne hamile kalınca tedaviyi kestik.....

slm kızlar,benim 4 gün önce yorgunluktan kahverengi bir akıntım oldu,doktor düşük tehlikesi,yat dinlen dedi,geçmişti,dün akşam sütlü kahve bir akıntım oldu,bugün ise sapsarı akıntım var,neler oluyo bana,kaşıntı,koku yok,servisitim var,sarı akıntı tehlikeli midir???

ben de bebek istiyorum ama henüz bekleme sürecindeyim.aynen sizin gibi bende de bu ay sarı akıntı var.sık tuvaletim geliyor.en son ilişki sırasında yanma oldu.bi fikri olan var mı*

arkadaşlar bende 5 haftalık hamileyim ve bendede çok fazla olmamak kaydıyla sarı akıntım var..bende doktora gidip tahlil yaptıracağım..bayanlar bu dönemde ayaklarımızı sıcak tutmalıyız ve bol bol su içmeliyiz...

ben de bebek istiyorum ama henüz bekleme sürecindeyim.aynen sizin gibi bende de bu ay sarı akıntı var.sık tuvaletim geliyor.en son ilişki sırasında yanma oldu.bi fikri olan var mı*

arkadaşım ilişki sırasındaki yanma enfeksiyonda olabilir,ama sadece bununla adlandırmak doğru olmaz ,cinsel isteksizlikte bu duruma yol açabiliyor..ama şikayetlerin devam ederse en kısa zamanda doktora danış tabi...

hamileliği bol enfeksiyonlu geçmiş biri olarak içinizi rahatlatıyım arkadaşlar zaten sağlk ocaklarında bile bir dakkada yapılan idrar testiyle enfeksiyon öğrenilebilir hamileliğimde 3 kez tekrarladı antibiyotikle geçti
şimdi de var ve kokusu beni rahatsız ediyor doktor garibim hersefer alttan muayne ediyor bir şey varmı diye önemli birşey yok diyor bazen ıslanır derecede oluyor ama kaşıntı varsa biraz tehlike olabilir yanmada tabi..ama oda çok basit kremlerle geçiyor hamilelikte akıntınn artması normal bir durum yani..opuyorumnanaktan

ben de 7 haftalık gebeyim önce kahverengi lekelerim vardı çok şükür biraz azaldıama şimdide sapsarı korkuyorum çünkü ilk bebeğim karnımda ölmüştü. piskolojimi bozdum. allah evladını herkese bağışlasın

merhaba, bende 13+3 haftalik hamileyim bende de iki gundur koyu sari renkte akinti basladi, kokusu yok, kasinti yada yanmada yok, enfeksiyon olsa yanma falan olurdu herhalde, sizce normalmidir, benim gibi olan varmi aranizda, aydinlatirsaniz cok sevinirim. simdiden tesekkurler

bende 8+6 yım.bende de var sarı akıntı yarın dr. kontrolüm var.inş. herşey yolundadır.bakalım ne diycek dr. merak içindeyim:44:

X